نقش علیپور در تاکتیک برانکو؛ اسلحه 24 امتیازی

نقش علیپور در تاکتیک برانکو؛ اسلحه 24 امتیازی

18733
19:02
12 دی 1396
زدن گل اول، برگ برنده پرسپولیس برانکوست و علیپور اسلحه‌ای که او برای رسیدن به هدفش در اختیار دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - زدن گل اول، برگ برنده پرسپولیس برانکوست و علیپور اسلحه‌ای که او برای رسیدن به هدفش در اختیار دارد.

به گزارش وبسایت نود، زدن گل اول، برای پرسپولیس برانکو به معنی پیروزی است. کمتر تیمی بعد از خوردن گل اول از آن‌ها می‌تواند به بازی برگردد و با نتیجه‌ای غیر از شکست زمین را ترک کند. از زمان اوج گرفتن پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ پانزدهم، هیچ تیمی جز استقلال فصل پیش نتوانسته بعد از خوردن گل اول سرخپوشان را شکست دهد.

این فصل هم از 15 بازی که پرسپولیس گل اول را زده، 12 بازی را برده و فقط سه بازی مساوی کرده است. 12 بردی که همه بردهای پرسپولیس در این فصل هستند و آن‌ها در صورت خوردن گل اول نمی‌توانند حریف‌شان را شکست دهند. برانکو، برای بردن نیاز به زدن گل اول دارد و علیپور، مهره‌ای است که با حداقل موقعیت‌ها او را به هدفش می‌رساند.

از 12 برد پرسپولیس در این فصل، 8 برد در شرایطی بدست آمده که علیپور گل اول بازی را برای پرسپولیس زده است. هفته‌های اول، دوم و سوم، وحید امیری، گادوین منشا و مهدی طارمی زننده گل اول و پیروزی بخش پرسپولیس بودند. از هفته پنجم به بعد، پرسپولیس 9 برد بدست آورده که در 8 برد، گل اول سهم علیپور شده است. از هفته پنجم تنها بازی که پرسپولیس با زدن گل اول توسط بازیکنی غیر از علیپور پیروز شد، بازی مقابل سایپا بود که کنعانی‌زادگان دروازه خودی را باز کرد.

برانکو بدون طارمی، برای زدن گل اول و بردن حساب ویژه‌ای روی علیپور باز کرده و او هم کاملا موفق جواب اعتماد سرمربی تیمش را داده است. با 8 گل اول، که 24 امتیاز به حساب تیم برانکو واریز کرده است.

 

22330

نظرات کاربران
Mohammad.b
علیپور F14 پرسپولیسه"
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۳:۴۱
پاسخ
5
38
saman ebrahimi
به خدا وقتی طارمی هم بود من میگفتم علیپور باید مهاجم اول باشه طارمی عقبتر باشه یعنی دقیقا جاشون برعکس بود طارمی تموم کننده نبود اما تو تیم ملی که ازمون رو تغذیه میکنه خیلی خوب توپ رو حمل میکنه علیپورم که نشون داد چه تموم کننده قابلیه فکر کنم اگه الان به یه هافک دفاعی بازی کنیم و مصل قبل موقعیت بسازیم علیپور کاری میکنه همه بازیا رو 5 تا 5 تا بزنیم دیگه طارمی نیست که از ده تا 9 تاشو خراب کنه
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۰:۳۰
پاسخ
5
84
10-10-3
بیابیا.............ششتایه فوتباله ایران - مهدی که نیست علیپور میزنه...........
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹:۱۷
پاسخ
8
177
مهدی کرمی الیگودرز
علیپور میزنه بوووووووووق...
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۰:۲۳
125
31
بابک
شوت زن-فرصت طلب-عدم داشتن خودخواهی-بی حاشیه-رشد تدریجی به جای یک شبه معروف شدن-زندگی سالم-عدم تلاش برای جلب توجه-دوندگی زیاد-جنگندگی-در خدمت تیم-تابع نظر سرمربی-عدم تشکیل باند با بعضی از بازیکنا-قدردان هواداران و دونستن ارزش پیراهن تیم. فرق علیپور با طارمی از زمینه تا آسمون!!شاید مثل طارمی تکنیکی نباشه اما اینقدر ویژگی های مثبت داره که نه فقط برانکو بلکه هر مربی دیگه ای هم باشه علیپور رو به طارمی ترجیح میده!!!! آقای طارمی!خواهشا هر چه زودتر برو!!رفتن امثال محمد خانی و کریمی و دایی و مهدوی کیا هم به پرسپولیس ضربه نزد!!شما که حتی سایه این بزرگان هم نیستی!!! فقط کاشکی به سرنوشت سروش و رامین نگاه میکردی تا بفهمی اونی که ضرر میکنه شمایی نه پرسپولیس!!! ادمین بچاپ لطفا...
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۵۸
پاسخ
9
198
kamyar
برادر کریمی نرفت ..امسال دایی بخاطر حسادت بیرونش کردن ولی تماشاچیا فراموش کردن اسطوره واقعیشون کریمی نه افرادی مثل دایی
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۲:۰۲
18
70
حسین ص بهشهر
این پسر واقعا یه استثناست، توگل زدن و چارچوب شناسی موفق باشی ریکا مازندرانی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹:۱۳
پاسخ
8
220
مستاجر خدا
علیپور از مسی بیشتر گل با سر زده:) هم قد هم باید باشن
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱:۳۹
پاسخ
17
177
kamyar
مسی بی تکرار در تاریخ ..بازیکن خوب مثل رونالدو زیدان ریوالدو زیاد اومدنو رفتن ولی هیچکس نردیک مسی هم نبوده از لحاظ فوتبال
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶:۵۶
123
86
عشق سرخ
به این میگن بازیکن حرفه ای حداقل نه حاشیه داره ونه سودای جدایی.قدر لباس پرسپولیس رو هم میدونه
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۸:۵۷
پاسخ
12
271
نسیم سرخ
آره واقعا، تو شادی بعد از گل کامیابی نیا و احمدزاده هم شرکت نکرد خخ
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶:۰۰
75
10