نقطه قوت استقلال نقطه ضعف این تیم است؟

نقطه قوت استقلال نقطه ضعف این تیم است؟

3162
11:40
23 فروردین 1394
اگر از همه هواداران استقلال بپرسی بهترین بازیکن این فصل آبی ها کدام بازیکن است بدون شک می گویند امید ابراهیمی.

وبسایت رسمی برنامه نود -  اگر از همه هواداران استقلال بپرسی بهترین بازیکن این فصل آبی ها کدام بازیکن است بدون شک می گویند امید ابراهیمی.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین،  امید ابراهیمی بی شک یکی از بهترین های فصل استقلال بوده.بازیکنی که خوب جنگیده و بهتر از آن به چشم آمده است. با بازیهای خوبش ، باگل های راه دور یا همین چیپ آخرش برابر ذوب آهن توانسته به محبوبیت زیادی برسد اما همیشه منتقدان فنی قلعه نویی از این بایکن موثر به عنوان پاشنه آشیل آبی ها اسم برده اند. امید این بازیکن توانمند استقلالی ها بازیکن شماره 6 است. بازیکن پست کلیدی هافبک دفاعی. بازیکنی که باید کمتر از همه بازیکنان زین به چشم بیاید. کسی که باید تخریب چی باشد اما زیاد دیده می شود. در همان نیم فصل اول و بعد از باخت استقلال برابر نفت ، قلعه نویی در پاسخ به این سئوال خبرآنلاین که یکی از علل گل های خورده استقلال روی ضد حمله ها ، میل بیش از حد ابراهیمی به حمله نیست ، گفت:«این طور نیست. او خیلی خوب بازی می کند و حقش بازی ثابت در تیم ملی فوتبال است.»

امید ابراهیمی در فصلی که دیگر بازیکنان تیمش کمتر موفق بودند برای کشیدن جور هم تیمی هایش زیاد میل به حمله نشان داد و حسابی در این فاز از بازی موفق بود اما بارها آنالیزهای فنی برنامه 90 در تحلیل بازی های ابراهیمی نن داد فضای پشت سر او به آبی ها ضربات بزرگی وارد کرده است و بعد از بد شانسی مطلق او در صحنه گلی که از ذوب آهن خوردند ، همه انگشت اتهام را به سوی امید گرفتند. درحالی که او بر اساس شرح وظایفش بازی می کند.

این شرح وظایف تعریف شه برای هافبک دفاعی و اصرار بیش از ح به او برای سوپر استار بودن ، او را از مسئولیت اتی فوتبالش دور می کند و می تواند باعث ایجاد خلل در مسیر موفقیتش شود. جایی که شاید کادرفنی تیم ملی را هم به فکر یافتن گزینه های دیگر برای جانشینی جواد نکونام بیاندازد.

 

2051

نظرات کاربران
ابوالفضل
لطفا از تحلیل های داریوش یزدانی که در شبکه اجتماعیش منتشر میکند استفاده کنید.
۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۰:۳۳
پاسخ
0
1
saravi rika
با توجه به پرسپولیسی بودنم امید پسر خوب با اخلاق جنگنده و مفیده . راستی بچه شماله اونم کجا؟ مازندران هم استانی خودمه
۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۵:۳۹
پاسخ
0
1
رضا صالحیان
اینا همش مشکل قلعه نوعیه که بهش وظایف تهاجمی میده!!!وگرنه امید تو سپاهان خیلی خوب بود!خدا کنه سال دیگه علی منصور بیاد اس اس!!!نمیدونم چرا ژنرال اینجوری شده قبلا تفکراتش تو بازیا جواب میداد الان چن ساله که انگار دیگه کاراش جواب نمیده!باید آپ دیت بشه!علی منصور بیا منتظریم!!!
۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۳:۳۲
پاسخ
0
2
ونوس
آفرین به این تحلیل ، هافبک دفاعی خیلی نباید دیده بشه تو تیم ، به دور از هر گونه تعصبی میگم کاپیتان نکو جایگزین نداره تو تیم ملی ، حالا می بینید ، بیخود مربی ای مثل کی روش ازش تعریف نمی کنه ....
۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۵:۲۶
پاسخ
0
2
pouya
اتفاقا امید خیلی هم فوق العادست . خیلی خوب بازی رو در میانه میدان میگردونه . بزرگ ترین نقطه ضعف استقلال الان مهاجماش هستند و عقب کشیدن بعد از رسیدن به گل
۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۹:۲۰
پاسخ
0
5
6 افسانه هرگز-4مقدس آری
هرچند هیچکس نکونام نمیشود.. اما بهترین گزینه برای جانشینی نکو همین امید خان است.
۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۰:۱۲
پاسخ
0
2