نقطه قوت استقلال، پاشنه آشیل آبی‌پوشان مقابل الاهلی

نقطه قوت استقلال، پاشنه آشیل آبی‌پوشان مقابل الاهلی

3590
23:30
02 اسفند 1395
تیم علیرضا منصوریان در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، امشب با نتیجه 2-1 مقابل میزبان خود، الاهلی امارات مغلوب شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم علیرضا منصوریان در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، امشب با نتیجه 2-1 مقابل میزبان خود، الاهلی امارات مغلوب شد.

به گزارش خبرنگار وبسایت برنامه نود، استقلال تهران در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، امشب در شهر دوبی به مصاف الاهلی امارات رفت و در پایان با نتیجه 2-1 مغلوب میزبان خود شد.

آبی پوشان که در بهمن ماه، روزهای فوق‌العاده‌ای رو پشت سر گذاشته و در تمامی دیدارهای خود در این ماه به پیروزی رسیده بودند، در اولین بازی خود در اسفند ماه، در حالی شکست خوردند که هر دو گل الاهلی از روی ارسال از کناره‌ها به ثمر رسید. تاکتیکی که خود استقلال در اجرای آن تبحر ویژه‌ای دارد و در دیدارهای اخیر خود بارها از این راه به گل رسیده بود.

شاگردان علیرضا منصوریان حتی در دیدار امشب نیز تنها گل خود را از همین روش و با ارسال بی نقص خسرو حیدری که با ضربه استثنایی امید ابراهیمی همراه شد، به ثمر رساندند اما با این وجود مدافعان این تیم در کارهای دفاعی آنچنان که باید روی ارسال‌های تیم الاهلی تمرکز لازم را نداشتند و دوبار در حساس‌ترین دقایق بازی و در اواخر هر نیمه در دفع حملات تیم میزبان ناکام بودند که همین مساله موجب به ثمر رسیدن دو گل الاهلی شد.

گل اول الاهلی در اواخر نیمه اول از روی ارسال یک ضربه کرنر از سمت چپ استقلال و گل دوم این تیم نیز دوباره از روی یک ارسال بلند که ادامه یک ضربه کرنر از سمت راست استقلال بود، هربار به سادگی وارد دروازه مهدی رحمتی شد تا تیم علیرضا منصوریان که در چند بازی گذشته خود بارها با استفاده از تاکتیک ارسال از جناحین به گل رسیده و موفق به شکست حریفان شده بود، این بار از همین تاکتیک ضربه بخورد و نخستین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با شکست تمام کند.

6017

نظرات کاربران
دیار
نقطە قوت شش تق لال....!! اتوبوس چپ شدە ...... خخخخخخ
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۵:۳۰
پاسخ
17
36
Arya
مثل اینکه از اتوبوس خاطره بدی به یادگار مونده براتون که هنوز دارین کابوس میبینین و هر دقیقه یک گل رو براتون تداعی میکنه.
۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۸:۵۰
0
1
اسطوره دوپینگی
وقتی اتوبوس دیگه جواب نمیده..
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۴:۵۰
پاسخ
22
35
محسن
بازی جذابی نبود......
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۹:۳۷
پاسخ
11
35
زهرا فردوس
به امید موفقیت در مسقط
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۸:۰۳
پاسخ
16
26
محمدتاجی بارسایی
زکی پورتواین5؛6بازی اخیر این قدرخوب درخشیدکه یک اشتباه امشبش هیچ تاثیری تودوست داشتنش نداره تو قلب هوادارایی4پولیسی های جام ندیده هم چون زکی پور نذاشت دردربی رضاییان یک حمله کنه دارندعقده هاشون روخالی میکنند!! آدمین لطفابچاپ
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۸:۰۱
پاسخ
41
26
زهرا فردوس
انشالله تو مسقط عمان جبران میکنن شیر بچه های جوان ایرانی
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۸:۳۹
پاسخ
16
39
ساسی
ابرومونو تو آسیا بردی داچ علی جوگيريان خخخخ
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۷:۲۷
پاسخ
37
39