نمازی: باید در بازی های دوستانه از اشتباهاتمان به خوبی درس بگیریم

نمازی: باید در بازی های دوستانه از اشتباهاتمان به خوبی درس بگیریم

2938
23:34
18 شهریور 1398
مربی تیم المپیک ایران بعد از دومین بازی برابر ازبکستان گفت:امروز برای ما روز خوبی نبود با این وجود باید از اشتباهاتمان درس بگیریم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال امید نمازی در نشست خبری بعد از  مسابقه اظهار داشت:روز خوب ما نبود ، اشتباهات زیادی داشتیم و فضای زیادی به حریف دادیم. ازبکستان حریف بسیار قدرتمندی بود که بازی خوبی انجام داد و از فضاها به بهترین شکل استفاده می کرد. البته ما هم موقعیت هایی داشتیم با این وجود می توانستیم در نیمه دوم بعد از زدن گل وقتی نتیجه دو بر یک بود به بازی برگردیم. متاسفانه در حالی که برای زدن گل تساوی تلاش می کردیم حریف ما روی ضد حملات موفق عمل کرد و به گل های بعدی رسید.

نمازی در پایان گفت: باید به فکر رفع نقاط ضعف در خطوط مختلف باشیم. سازماندهی را از خط دفاع آغاز کنیم و گام به گام در حفظ توپ ایجاد موقعیت و بخش های دیگر خودمان را تقویت کنیم. باید در مسابقات دوستانه از اشتباهات خودمان به خوبی درس بگیریم.

4416

نظرات کاربران
هادی خورشیدوند
متاسفانه همش تیم های ملی ما فقط می خواهند درس بگیرند با انتخاب ناشایست مربی های نا کارآمد به عنوان سر مربی و نبود آکادمی همیشه ما نا موفق ایم هیچ وقت اصولی کار نکردیم اگه هم موفقیتی هم بود مقطعی بوده
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۰۸
پاسخ
2
10
rezamsh
قطعا همین امید نمازی کارنامه خیلی بهتری از فرهاد مجیدی داره اخه با کمک مربی بودن شفر میشه سرمربی تیم ملی شد وقتی با رابطه بازی سرمربی تیم امید انتخاب میکنن ک استقلال راحت بدون دردسر فرهاد مجیدی سرمربی خارجی بیاره باید جلو ازبک تحقیر بشیم
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۱۸
پاسخ
5
9
کیومرث
بازی دوستانه معیاری برای قضاوت یه تیم نیست ولی فکر کنم این باخت سنگین پاقدم همین نمازیه که کی روش رو هم قبول نداشت !!!!!
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹:۳۳
پاسخ
6
4
TT فراتر از باشگاه
از اینهمه درس و تجربه که از شکست و باخت به دست آوردیم کی قراره استفاده کنیم ؟
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۱:۱۵
پاسخ
2
7
حسام
جای نورافکن دفاع آخر نیست.اینکه فکر کنید چون با تجربه است پس بهتر که تو دفاع اخر ازش استفاده کنیم اشتباه بزرگی و امروز نشون داد اصلا بدرد این پست نمی خوره.
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵:۴۹
پاسخ
0
11