نمازی: دل تبریزی با ما نبود/ مسلمان مشکلش حل شد

نمازی: دل تبریزی با ما نبود/ مسلمان مشکلش حل شد

3428
22:51
18 مرداد 1397
سرمربی ذوب‌آهن می‌گوید مرتضی تبریزی دلش با این تیم نبوده و به همین دلیل با جدایی او مخالفت نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی ذوب‌آهن می‌گوید مرتضی تبریزی دلش با این تیم نبوده و به همین دلیل با جدایی او مخالفت نکرده است.

 

به گزارش وب سایت نود، امید نمازی سرمربی ذوب‌آهن بعد از تساوی تیمش مقابل سایپا گفت: روزخبرنگار را تبریک می‌گویم. بازی درگیرانه‌ای با سایپا داشتیم. این زمین کیفیت استاندارد نداشت اما سعی کردیم بازی مالکانه انجام دهیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. از طرفی ما باید به خودمان نگاه کنیم. ما یک سری ایده داریم. امیدوارم از بازی های بعدی بهتر شویم.
من هیچ وقت از مساوی راضی نیستم. هر دو هفته اخیر از حریف بهتر بودیم. اما در چه فازی مشکل داریم؟ ما نمی‌توانیم موقعیت کافی ایجاد کنیم. ما باید موقعیت‌های زیادی خلق کنیم تا به گل برسیم.

او درپاسخ به سوالی درباره تیم ملی فوتبال ایران گفت: این کنفرانس در مورد بازی با سایپا است. فقط برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.

نمازی در خصوص جدایی تبریزی هم گفت: او دو سالی بود که صحبت از رفتنش بود. با تبریزی مستقیما صحبت کردم و احساس او را پرسیدم. او گفت من دوست دارم بروم. شاید یک مدت خلا او احساس شود اما او دلش با تیم نبود. به نظر من رفتن وحیدزاده یک مشکل بزرگتر برای ما است. او عمل خوبی داشته و زود بر می‌گردد. ما صفرزاده را هم داریم که پتانسیل بالایی دارد. بازیکن برزیلی ما هم کارایی بالایی دارد. ما باید به نفع تیم کار کنیم. از جدایی تبریز در آمد زایی کردیم. اگر تبریزی دلش با تیم بود او را نگه می‌داشتیم چون او با کیفیت است.

سرمربی ذوب آهن در مورد دفاع تیمش هم تصریح کرد: یکی از مشکلات ما انتقال تیم از حمله به دفاع است. وسط زمین ما ناگهان خالی می شود. بازیکنان باید تیم را مدیریت کنند و تصمیم گیری های خوبی کند. خط دفاع ما در زمان جا ماندن تیم مجبور می‌شود خطا کند. هافبک‌های ما باید تیم را حمایت کنند.

او درباره حضور مسلمان در این بازی گفت: مسلمان باید مبلغی پرداخت می‌کرد که حل شد و هیچ مشکلی نداشت. امروز هم عملکرد خوبی داشت.

 

۲۰۵۱

نظرات کاربران
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
معلومه که دلش نبود دیگه تیم اول ایران رو ول کنه بچسبه به تیم بی تماشاگره شما که چی ؟ فردا قشنگترین روزش رو تجربه میکنه، بازی جلوی ۸۰ هزار آبی دل برای اولین بار با پیراهن مقدس استقلال عالمی داره
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۶:۵۹
پاسخ
20
24
عشقممم نیمار
معلومه دلش با ذوب اهن‌نبود چون دلش آبیه... :-) تازه عاقای نمازی.. برو‌خداشکر کن ک هفته‌پیش داور باهاتون بود ..وگرنه اون‌یه امتیازم نمیتونستی بگیری... :-)
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۵:۴۶
پاسخ
14
25
بابک
مربی خوبی هستید! به امید موفقیت ادمین...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۳:۵۹
پاسخ
3
28