نمازی: شاهد دو نیمه متفاوت بودیم/ عملکرد ما در نیمه دوم شرم‌آور بود

نمازی: شاهد دو نیمه متفاوت بودیم/ عملکرد ما در نیمه دوم شرم‌آور بود

2430
18:17
18 آبان 1397
سرمربی تیم ذوب اهن اصفهان گفت: امروز شاهد دو نیمه متفاوت در جریان بازی بودیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ذوب اهن اصفهان گفت: امروز شاهد دو نیمه متفاوت در جریان بازی بودیم. 

به گزارش وبسایت نود، امید نمازی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بعضی مواقع در فوتبال دو نیمه متفاوت را شاهد هستیم و امروز این را دیدیم. ما در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشتیم، اما با شروع نیمه دوم و عدم تمرکز، مسابقه را از دست دادیم. بازیکن تعویضی و ذخیره تیم تراکتورسازی بعد از اینکه گل اول این تیم را به ثمر رساند باعث شد شیرازه تیم ما از هم پاشیده شود. اگر بخواهم رُک و راست صحبت کنم باید بگویم عملکرد ما در نیمه دوم شرم‌آور بود. هیچ کار ما روی اصول و برنامه‌هایی که کار کرده بودیم، انجام نشد. حتی ما بعد از اینکه 2 بر یک عقب افتادیم دست از اشتباهات خود برنداشتیم و با تداوم اشتباهات گل‌های سوم و چهارم را دریافت کردیم.

وی افزود: چطور مقابل 80 هزار هوادار با حمایتی که داشتند در نیمه اول به آن شکل بازی کردیم بعد در نیمه دوم همه چیز خراب شد. این به مسائل درون تیم باز می‌گردد. باید درون گرایی کنیم و مشکلاتمان را بر طرف کنیم. 4 بازی تا پایان نیم فصل داریم و باید با هدف بردن در این چهار بازی به میدان برویم. اگر همینطور  بخواهیم ادامه بدهیم من و شاید خیلی از بازیکنان نتوانیم این کار را کنیم. این وضعیت تیم ما نیست. شما شرایط ما را در مسابقات دیگر دیدید. مشکلی هست که باید حل کنیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه چه دلیل باعث این وضعیت ذوب آهن شده است و آیا حضور هواداران باعث این مشکل شد، خاطرنشان کرد:‌ حضور هواداران در نیمه اول هم بود و این دلیل شرایط بد ما نیست. فوتبال 90 دقیقه است. فوتبال 45 دقیقه نیست و نباید تمرکز را از دست داد. هافبک مرکزی ما روی دفاع راست حریف فشار گذاشته است. چرا باید این اقدام را صورت داد. متاسفانه ما دچار اشتباه می‌شویم. نمی‌دانم هیجان باعث این اشتباهات می‌شود یا اینکه ما بی تجربه هستیم. روحیه ما بعد از اشتباهات کم می‌شود و شاید در این شرایط هواداران روی ما تاثیر بگذارند. تراکتورسازی هم در ادامه با تمرکز کار کرد و از این مسئله استفاده کرد.

نمازی در مورد اینکه‌ آیا ممکن است امروز روز آخر کار او باشد، اظهار داشت: شاید هم اینطور باشد. 

وی در مورد اینکه آیا نیاز به شوک است، گفت: نمازی در پاسخ به این سؤال که «آیا ذوب‌آهن به شوک نیاز دارد یا خیر؟»، اظهار داشت: این موضوع مربوط به مدیرعامل و هیئت مدیره است. در واقع اگر تصمیم به نبودنم باشد، من تابع هستم. تیم ما خوب است و امروز نیز یک نیمه فوتبال عالی را ارائه کردیم. به‌هرحال اگر شرایط تقصیر من است شاید من باید بروم. من به عنوان یک مربی شک ندارم که در بلندمدت می‌توانیم تیم را بهتر کنیم، ما از همان ابتدای فصل مشکل داشتیم و شما یادتان هست که تبریزی را از دست دادیم و فک‌ حبیب‌زاده شکست. این مسائل باعث شد که در برخی بازی‌ها بازنده شویم. با این حال امروز نشان دادیم که می‌توانیم بازی خوبی ارائه کنیم. البته باید در این مدت ارائه بازی خوب را از 45 دقیقه بیشتر کرده و به 65، 75 و 90 دقیقه برسانیم. بازیکنانم باید در تمرکز خود بیشتر دقت و بازی را مدیریت کنند. من به تیمم ایمان دارم. ما مصدوم‌های زیادی داشته‌ایم که به دلیل همین آسیب‌دیدگی‌ها مجبوریم تغییراتی ایجاد کنیم. این مسائل به تیم ضربه زده است. در بازی امروز فقط 45 دقیقه خوب بودیم، اما با اتحاد و تلاش بیشتر می‌شود که شرایط خوب به تیم بازگردانده شود.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه اشتباهات زیادی از سوی بازیکنان می‌شود و آیا راه حلی برای این مسئله دارد، خاطر نشان کرد:‌ به عنوان یک مربی شک ندارم  که در یک بازه بلند مدت می‌توانیم تیم را به شرایط بهتری برسانیم و شکی در این موضوع نداریم. از اول فصل  چندین موقعیت خوب داشتیم. مقابل نساجی برنده شدیم. مقابل استقلال حق‌مان برد بود. در بازی با سپاهان مسابقه متعادل بود که باختیم. در ادامه تبریزی را از دست دادیم. یک بازیکن را به دلیل شکستن فک از دست دادیم. با برخی مسائل کنار نیامدیم و کارمان سخت تر شد. بازی که در نیمه اول از تیم دیدیدم بیانگر این است که می‌توانیم فوتبال خوبی ارائه دهیم. این 45 دقیقه را می‌توانیم به 60-70 دقیقه و در نهایت 90 دقیقه برسانیم. بازیکن باید بداند که می‌تواند فوتبال را مدیریت کند. ما یک بر صفر جلو هستیم و الان وقت این نیست که خودمان را رها کنیم تا حریف را پرس کنیم. باید عقب می‌نشستیم و فضا را از دست بدهیم. تراکتورسازی گل اول را زد و بعد هواداران هم انرژی مثبت دادند او فشار این تیم بیشتر شد.

وی افزود: به این تیم ایمان دارم. مصدومیت‌های زیادی داشتیم. باید تغییر و تحولات خوبی بدهیم. ما نتایجی که می‌خواستیم را نگرفتیم و من به عنوان مربی باید به دنبال این باشم که شرایط خوبی را به وجود بیاورم و به ترکیب اید‌ه‌آل برسیم. با کوشش و تلاش و اتحاد می‌توان تیم را به بالای جدول رساند. چند هفته است می‌گوییم در مسابقات که به تساوی رسید باید برنده می‌شدیم که واقعا اینطرو هم بودیم. این بازی هم شرایط خاص خودش را داد. ما در نیمه اول بسیار خوب بودیم اما در نیمه دوم طی 8 دقیقه 3 گل خوردیم. در زمین نیاز به یک لیدر داریم. هر چه داد زدم کسی نمی‌شنید و در این شرایط نقش یک رهبر در تیم بسیار موثر است.

 

20441

نظرات کاربران
پدرام
یه بازیکنت رفته استقلال یکی دیگشون هم مصدومه اونوقت نتیجه رو واگذار کردی و اینطور توجیه ش میکنی ؟ پس بنده خدا برانکو چی باید بگه که تونست با کلی مصدوم ، با تعدادی محروم و بدتر از همه دوفصل محروم از جذب بازیکن ، تیمش تو چند جبهه داره میجنگه و آبروداری هم میکنه ؟
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸:۵۶
پاسخ
25
13
فرشاد
یاشاسین به هواداران پر شور تراختور که برای تیم ها جهنمی به پا میکنن.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۱۳
پاسخ
3
29
تراختورچی
آقای نمازی به دروازه بانت بیاموز که یک برد ارزش وقت تلف کردن ندارد خخخ وقت تلف کنین میبازین اونم با چهارتا گل
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۰۸
پاسخ
4
30