نمازی: مسلمان باید تلاش بیشتری کند

نمازی: مسلمان باید تلاش بیشتری کند

11919
00:07
12 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: برابر استقلال روی دو اشتباه فردی گل‌های بدی خوردیم.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: برابر استقلال روی دو اشتباه فردی گل‌های بدی خوردیم. 

به گزارش وبسایت نود، امید نمازی بعد از تساوی 2-2 ذوب‌آهن و استقلال گفت: بازی خوبی بود و روی دو اشتباه فردی گل‌های بدی خوردیم و کارمان را مشکل کرد. باید عقب نشینی می‌کردیم و در آن مدت توپ دست استقلال بود.

وی افزود: باید از بازیکنانم راضی باشم که هم مالک بازی بودیم و هم موقعیت‌های خوبی داشتیم که می‌توانستیم برنده باشیم. همانطور که شفر گفت هر دو تیم شانس برد داشتند، اما شانس ما بیشتر بود و اگر دقت بیشتری داشتیم، می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. با این حال فکر می‌کنم آقای شفر تیم خوبی درست کرده و استقلال می‌تواند این فصل عملکرد خوبی داشته باشد.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص تغییرات تیمش نسبت به فصل گذشته، رفتن تبریزی و اینکه ساختار تیمش را حفظ کرده است، خاطرنشان کرد: سبک فوتبال‌مان امسال به حالت دیگری است و تغییراتی در فلسفه بازی‌مان داریم. بیشتر بازیکنانی که به این فلسفه می‌خوردند را جذب کردیم و جای تبریزی هم باید بازیکن دیگری بگیریم. در خط دفاعی یار کم داریم و باید بازیکن بگیریم و نفراتی هم پشت خط هستند که باید کم کم به ترکیب بیاوریم.

نمازی در خصوص وضعیت حبیب‌زاده که پس از گلزنی به شدت مصدوم شد و به بیمارستان رفت و اینکه آیا از شرایط او خبر دار است یا نه، اظهار داشت: تا جایی که به من گفتند وضعیت خوبی ندارد، اما باید برای سلامتی او دعا کنیم و امیدوارم سلامتی‌اش را به زودی به دست بیاورد.

وی در نشست خبری هم اظهار داشت: از قبل می‌دانستیم بازی با استقلال سخت خواهد بود. در نیمه نخست، بازی منطقی انجام داده و به گل رسیدیم. در ادامه روی اشتباه انفرادی گل خوردیم. آسیب دیدگی رضا حبیب‌زاده نیز به ما ضرر زد. آسیب‌دیدگی او ساده نیست و مدتی دور از میادین خواهد بود. ما مرتضی تبریزی را از دست داده بودیم و یک فوروارد دیگر هم از
دست دادیم. با این حال به بازی برگشتیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: باید هوشیارتر و بهتر بازی کنیم. کوشش و انرژی ما باید بالاتر برود. ما در این مسئله کم گذاشتیم و زمانی که دو بر یک جلو بودیم، این کار را نکرده و استقلال بازی را دست گرفت و به گل هم رسید. گلی هم خوردیم، باز هم روی اشتباه فردی بود. پس از کارت قرمز، حدود 15،16 دقیقه یک بازیکن کمتر داشتیم و همین که یک امتیاز گرفتیم، بسیار مهم بود و بچه‌ها نشان دادند که می‌توانند در این شرایط جنگندگی داشته باشند. امیدوارم از هفته آینده باز هم روی نوار پیروزی قرار بگیریم.

نمازی در واکنش به اینکه قاسم حدادی‌فر به دلیل سن و سالش در اواخر بازی کم می‌آورد، اما با تعویض او هم تیم دچار افت می‌شود، گفت: نظر درستی است، باید دقایقی که حدادی‌فر را در زمین نداریم، مدیریت کنیم. با این وجود، قاسم عنصر مهمی برای ما بوده و از او راضی هستم. اگر او از لحاظ جسمانی کم می‌آورد، سایر بازیکنان باید تلاش و انرژی بیشتری به خرج بدهند. ما باید قاسم را چه وقتی در زمین حضور دارد و چه ندارد، مدیریت کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت رضا حبیب‌زاده عنوان کرد: تنها چیزی که شنیده‌ام، شکستگی فک او بوده و حداقل دو ماه زمان نیاز دارد. با توجه به اینکه از لحاظ فیزیکی نمی‌تواند خوب غذا بخورد، باید به او کمک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در رابطه با عملکرد محسن مسلمان گفت: هم در بازی قبل و این دیدار از او راضی‌ام، اما محسن باید یک جاهایی تلاش بیشتری کند. این تلاش نه در کار دفاعی، بلکه در پیدا کردن فضا برای گرفتن توپ است. زمانی که توپ زیر پای محسن است، می‌تواند به حریف ضربه بزند، اما باید در مورد فضاها جنب و جوش خودش را بیشتر کند. معمولا بازیکنی همانند مسلمان را به خوبی آنالیز کرده و فضاهایش را می‌بندند. مسلمان باید در دیگر فضاها توپ پیدا کرده تا بتواند مثمرثمر باشد. اگر در این مسئله کار کند، می‌تواند به مانند قبل بهترین بازیکن لیگ باشد.

نمازی در پاسخ به سؤالی که چرا ذوب‌آهن در بازی امشب دو نیمه متفاوت داشت، گفت: ما در هر دو بازی اول لیگ دو تعویض اجباری داشتیم، بد موقعی هم امروز گل خوردیم. زمانی که زمین دست ما بود، به خاطر اشتباه فردی گل خوردیم. اشتباه هرناندز توپ را به حریف داد و دفاع هم سرجایش نبود. در همان لحظه، بازیکن حریف چرخش کرد و توپ را به وریا غفوری داد و به گل هم رسیدند. اینجا بود که از لحاظ روحی ضربه خوردیم. پس از کارت قرمز هم کل بازی دست استقلال بود.

 

1004

نظرات کاربران
Amin
به عنوان کسی که از ابتدا تا انتها علمکرد مسلمان رو زیر نظر داشتم کاملا میشه گفت فوتبال بسیار ضعیفی رو ارائه داد و اصلا مسلمان سابق نبود اگر به تعداد پاس های روبه عقب این بازیکن فقط دقت میکردیم متوجه میشدیم که چقدر با روزهای اوجش فاصله داره حاشیه ازش یه مسلمان جدید و ضعیف و ساخته که به کمک هیج تیمی نمیاد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۴:۳۰
پاسخ
15
101
2ستاره
اینا همش اثرات بازی ندادن برانکو به مسلمانه برانکو فوتبال مسلمان رو نابود کرد
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۲:۱۳
81
36
جای بسی خوشحالیست، که فلک ز رنگ قرمز خالیست
محسن مسلمان تو بازی مهو شده بود من تا لحظه تعویض که تو تلویزیون تصویرشو نشون داد نمیدونستم داره بازی میکنه
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۶:۳۱
پاسخ
105
62
تا ابد سرخ
احتمالا فکر میکردی جبارف توزمینه!
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۰۶
9
16
جای خوشحالیست خونم از رنگ ابی کثیف خالیست
باشه
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۰:۴۲
11
21
غلط گیر استقلالیا
محو درسته . چند سالته؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۳:۰۷
18
80
حمید
مسلمان چنتا ویژگی منفی داره.شوت زن نیست جنگنده نیست قدرت بدنیش پایینه و وقتی توپ ازش فاصله میگیره سرجاش ساکن میشه.ولی قدرت پاسکاریش فوق العادست
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۲:۰۰
پاسخ
9
161
امیرحسین تاجی
برگشت باختین با 3 گل
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۴:۳۵
پاسخ
111
49
saman ebrahimi
این همه سه تا چهارتا 6 تا از کجا میارین؟دوتا بازی کردین 2 امتیاز گرفتین این همه ادعا دارین فردا هم که فاصلتون با صدر که سرورتون باشه میشه 4 امتیاز اونم تو همین هفته دوم
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۰:۰۱
22
64
رائول
ذوب آهن به خاطر اشتباهات عجیب و مشکوک داور نتونست برنده بشه...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۱:۲۹
پاسخ
68
177
2ستاره
فکر کنم اسم تیم هارو بلد نیستی و داری برعکس میگی چونکه این استقلال بود که نتونست حریف دارو بشه
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۶:۳۴
66
40
سرخ
کاملا برعکس گفتی ... گل سالم استقلال را داور مردود اعلام کرد وگرنه استقلال برنده میشد و حقش هم بود.
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۰۴
69
45
سرخ نهاد
محسن مسلمان فوتبالش نابود شد. به جای فوتبال دنبال حاشیه رفت
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۸:۲۵
پاسخ
56
138
آرش
برانکو اینم نابود کرد
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۰۱
21
12