نمازی: مقصر این شکست من هستم

نمازی: مقصر این شکست من هستم

5365
21:10
22 شهریور 1397
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: مقصر این شکست من هستم، بازیکنی در ترکیب گذاشتم که به جای قرارگرفتن پشت توپ، شیرجه می‌زند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: مقصر این شکست من هستم، بازیکنی در ترکیب گذاشتم که به جای قرارگرفتن پشت توپ، شیرجه می‌زند.

به گزارش وبسایت نود، امید نمازی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پدیده که منجر به حذف این تیم از جام حذفی شد گفت: برای این نتیجه متاسف هستم. باز هم نتیجه را در دقایق آخر از دست دادیم. مقصر من هستم. تصمیم گیری برای اینکه چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند با من است. بازیکنی که باید پشت توپ باشد اما شیرجه می‌زند را نباید در ترکیب می گذاشتم. باید بچه ها را جمع کنیم و با قدرت بیشتری کار را ادامه دهیم.

وی درباره اشتباهات بازیکنان ذوب آهن گفت: اعتماد به نفس تیم پایین است. حتی پاس‌های ساده هم لو می رفت. میدان را به حریف دادیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه گلی خوردیم که در حین حمله بودیم از نظر روانی به هم ریختیم. در نیمه دوم خسته به نظر رسیدند و تیم حریف با بازیکنان با تجربه بازی را نگه داشت و در آخر ضربه خود را به ما زد. نمی دانم چطور بگویم تا حالا درباره داوری حرف نزدم. گل اول را که زدیم ۲ پنالتی برای ما گرفته نشد. اگر بازی ۲ بر یک می‌شد روند بازی تغییر می کرد.

نمازی عنوان کرد: بازیکنانی که می‌توانستند در حمله به ما کمک کنند اضافه کردیم. عباسی، حسینی ومسلمان را اضافه کردیم. به دنبال برد در وقت‌های قانونی بودیم اما گل بدی را روی بی تجربگی خوردیم. تقصیر این باخت با من است.

سرمربی تیم ذوب آهن درباره نبودن وحید محمدزاده گفت: او از ناحیه چهارسرزانو مصدوم است. مسلمان هم چند روز تمرین نکرده بود و بنابراین دقایق کمتری به او بازی دادیم تا بتواند به تیم کمک کند. وقتی هم به بازی آمد به ما کمک کرد اما گل حساسی را خوردیم.

وی درباره شرایط این تیم در لیگ برتر گفت: باید برگردیم. باید به شرایط خوب بگردیم. ما در خط فوروارد کمبود بازیکن داریم. امروز صفرزاده برای ما گل زد. هرناندز فقط در هفته های اول گل زد و دیگر از او چیزی ندیدم. در حالی که پنجره نقل و انتقالات باز بود اما بازیکنی به ما اضافه نشد و این دست ما را خالی کرد. به همین دلیل گله دارم. در ۶ بازی گذشته تیم برتر زمین بودیم اما زور ما در بالای زمین کم است و مهاجمی که بجنگد و در موقعیت گل قرار بگیرد نداریم.

نمازی خاطرنشان کرد: در هفته های قبل هم به اندازه کافی گل نزدیم. اگر خطای پنالتی هم شده باشند که نمی‌گیرند. باید تمرینات بیشتری کنیم و شاید در شیوه تمرینات تجدید نظر کنیم اما سرعت کار ما پایین است و به همین خاطر به حریفان ضربه نمی زنیم. باید تنوع در بازی ها داشته باشیم. باید بازیکنان در فضای پشت دفاع کار کنند. بازیکنان البته کم نمی‌گذارند و به این موضع باور دارم و سعی می‌کنیم در لیگ نتایج بهتری بگیریم.

 

1004

 

نظرات کاربران
استقلال
نمازی داری ذوب آهن رو خراب میکنیا . من استقلالی هستم آخه پدیده لیگ یکی چهار روزه اومده لیگ برتز هم باختن داره بزار بخوره استقلال چهار صفر می بره پدیده رو . اون ادی هرناندز چی میگه بهش یاد بده خوب بازی کنه . فینالیست آسیا بودین مثلا یه تیمی هس هنوز فینال آسیا ندیده(خخ)هر کاری میکنم اینو ننویسم نمی شه
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۰:۵۵
پاسخ
94
35
Reza
زیاد چرت میگی..سوزشت رو درک میکنم که تیمهای پایتخت با هزینه ای چند صد میلیاردی که دولت بهشون میکنه نمیتونن نتیجه بگیرن.اگه مشهد هم دولت اینقدر کمک مالی میکرد به تیمهاش الان تمام تیمها رو به زانو در آورده بود.در ضمن بزار برسین به پدیده وانشالله اگه پدیده تا اون موقع باز دچار مشکلات شدید مالیش نشده بود قول میدم استقلال رو هم تو تهران میزنیم..مثل اینکه یادت رفته پارسال هم به پدیده ی ضعیف تو تهران ۲-۰باخت استقلال.پس بهتره کلا سکوت کنی که آتیشت شعله ور تر میشه اونوقت مجبور میشیم زنگ بزنیم ۱۲۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۲۸
1
15
زانیار
عمویی پدیده چندساله تو لیگه . بازی پدیده و استقلال هم میبینیم
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۵:۰۲
8
31
احمد الهی مقدم
داداش ، من استقلالی ام ، اما تیم پدیده رو ب خاطر شهرم عاشقشم ... شما تو خواب بتونی 4 تا ب پدیده بزنی ... درضمن سعی کن ، توی صحبت کردنت ، احترام خودتو حفظ کنی اینطوری به صلاحته ... ( ادمین لطفا چاپ کن )
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۱:۳۸
9
51
فرار به ترکیه
جناب شیشتقلالی ، چهارتقلالی ، ترسقلالی میشه بگی پارسال پدیده توی آزادی چه بلایی سر تیمت آورد ؟ بعد از بازی با پدیده بود که شیشعلی توی چمن فاتحه دوچرخه رو خوند. ضمنا شیشتقلال 4تا 4تا میخوره ولی نمیتونه 4 تا بزنه
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰:۱۵
16
45
پرسپولیس برانکو رو عشقه
آخه ارزش نداره که یکی وقت بزاره زیر کامنتت چیزی بنویسه ۶تایی از سرورتون و العین رو فراموش کردین فینال رفته ها امسالم که السد له تون کرد خخخخ
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶:۰۱
16
44