نمازی: ۲ بازیکن را باید از تیم کنار بگذارم

نمازی: ۲ بازیکن را باید از تیم کنار بگذارم

6554
14:05
21 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: متأسفانه یکی دو بازیکن در زمین انگار حضور ندارند و باید آنها را از تیم کنار بگذارم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: متأسفانه یکی دو بازیکن در زمین انگار حضور ندارند و باید آنها را از تیم کنار بگذارم.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امید نمازی در مورد شرایط تیم ذوب‌آهن گفت:‌ قبول دارم که جایگاه ذوب‌آهن اصفهان باید بالاتر از این در جدول باشد. ذوب‌آهن یک باشگاه ریشه‌دار و فوتبال ما است. اما شرایط این تیم فاجعه‌بار نیست فصل گذشته نیز تیم ذوب‌آهن تقریباً در همین جایگاه جدول قرار داشته است.

او افزود: هفته گذشته در یک بازی سخت و سنگین در حالی ۴ بر یک شکست خوردیم که در نیمه اول و در حضور ۸۰ هزار تماشاگر یک بر صفر پیش بودیم اما در نیمه دوم بد و بودیم و در هشت دقیقه سه گل خوردیم. مشکل ذوب‌آهن این باخت مقابل تراکتورسازی نیست مشکل ما دیدار با صنعت نفت‌، پیکان و استقلال خوزستان بود که باید پیروز می‌شدیم و به برد نرسیدیم. مشکل آنجا بود که در این دیدارها موقعیت خلق نمی‌کردیم. ضمن اینکه داوری‌ها هم به ضرر ما رقم خورد وگرنه ذوب‌آهن تیم خوبی است بازیکنان خوبی هم دارد و فوتبال خوبی هم ارائه می‌دهد. اگر بازیکنان‌مان تمرکز بیشتری در میدان داشته باشند و بتوانند از موقعیت‌های گل خود استفاده کنند شرایط ما مناسب می‌شود. فصل پیش هم ذوب‌آهن در همین جای جدول بوده است و جایگاه کنونی ذوب آهن در جدول بی‌سابقه نبوده است.

نمازی تصریح کرد:‌ فصل گذشته ذوب‌آهن همین شرایط را داشت که بعد از یکی دو برد روی غلتک افتاد ما هم می‌توانیم با یک پیروزی شرایط را تغییر دهیم. چهار بازی تا نیم‌فصل باقی مانده و که می‌توانیم در آنها به پیروزی برسیم به شرط آنکه شرایط در داخل تیم هم اتحاد بهتری داشته باشیم. من روی این مسائل کار می‌کنم و مطمئنم که نتیجه می‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد اینکه منظورش از اتحاد تیمی مسائلی است که پیش از این آذری در مورد ۲-۳ بازیکن ذوب‌آهن عنوان کرده بود، اظهار داشت:‌ خیر، مسائلی که من و آذری بیان کردیم دو مقوله کاملاً متفاوت است بازیکن باید در زمین تلاش کند و تمام تلاشش برای تیم باشد نه اینکه فقط به فکر خودش باشد. متأسفانه یکی دو بازیکن در تیم در زمین حضور دارند اما انگار نیستند. من باید این یکی دو بازیکن را کنار بگذارم. قلعه نویی نیز فصل گذشته گفت ذوب‌آهن انگار ۹ نفره بازی می‌کند. من هم تمام اعتبار و حیثیت مربیگری‌ام را می‌گذارم تا شرایط تیم درست شود. این یکی دو نفر را کنار می‌گذارم اما همه باید در باشگاه هم‌صدا باشیم.متأسفانه گاهی اوقات گوش شنوایی در کار نیست.

نمازی در مورد اینکه یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه به او اولتیماتوم داده است، گفت: من برای هیأت مدیره و باشگاه احترام قائلم و حرف‌ها و نظرات اعضا را می‌شنوم اما تاکنون در جلسه‌ای به من اولتیماتومی داده نشده ضمن اینکه من نیازی به اولتیماتوم هیأت مدیره ندارم خودم به خودم اولتیماتوم می‌دهم و دنبال رفع مشکل تیم هستم می‌توانیم به اهداف‌مان برسیم به شرط آنکه هم‌صدا باشیم.

او در مورد اینکه موردی بوده که باشگاه درخواست او را اجابت نکرده است، گفت: بله، یکی دو مورد بوده است ما بعد از هفته دوم چهار بازیکن تهاجمی خود را از دست داده‌ایم مرتضی تبریزی را فروختیم، مصدومیت حسن‌زاده درمان نشد، یک بازیکن هم سربازی‌اش درست نشد بعد از آن هفته من از باشگاه درخواست خرید بازیکن داشتم که تا دو هفته پیش این اتفاق رخ نداده است و به تازگی رحیم زهیوی و ارسلان مطهری به جمع ما اضافه شده‌اند. به هر حال تلاش می‌کنم ذوب‌آهن را به روزهای خوبش برسانم.  

 

2051

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
یه سال دستیار برانکو بشو تا مربیگریو از ریشه یاد بگیری.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۱۰
پاسخ
13
9
صالح
ايراد شخص خودتی آقای نمازی. و اون آقای آذری که از مديريت فقط خشکی و سخت گيری رو بلده.
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۹:۰۵
پاسخ
10
36
شاهین
مشکل خودتی استاد. مشکل اینه که حاضر نیستی ضعفت رو بپذیری و همه ش گردن داور و زمین و زمان میندازی. البته تیم قلعه‌نویی که به بکش‌زیرش عادت کرده رو درست کردن کار سختیه، شکی نیست، ولی شما هم اینکاره نیستی. همون عباس‌آقا که قیف میچید احتمالا بهتر نتیجه میگرفت با ذوب
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹:۳۳
پاسخ
33
22
shahram
یا فوتبال نمیفهمی یا اصلا فوتبال نمیفهمی دوست عزیز. فصل قبل چندم بودید؟ بکش زیرش؟ یعنی همینجوری کشکی دوم شدید و رفتید آسیا؟ یکی از بهترین خطوط حمله رو داشتید و هجومی بازی میکردید یادت نیست؟ یه کم منصف باش آقای گواردیولا. بهترین مقام ذوب تو چند سال اخیر رو به دست آوردید الان میگی با بکش زیرش این کار رو کردید؟ تو دیگه کی هستی!
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۳۹
3
14