نماینده فینالیست‌های جام حذفی راهی سازمان لیگ می‌شوند

نماینده فینالیست‌های جام حذفی راهی سازمان لیگ می‌شوند

1158
12:59
10 فروردین 1394
نماینده فینالیست‌های جام حذفی پس از تعطیلات عید و برای مشخص شدن مکان دیدار فینال راهی سازمان لیگ می‌شوند.

وبسایت رسمی برنامه نود - نماینده فینالیست‌های جام حذفی پس از تعطیلات عید و برای مشخص شدن مکان دیدار فینال راهی سازمان لیگ می‌شوند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم‌های فوتبال نفت تهران و ذوب‌آهن اصفهان قرار است اول خرداد ماه سال جاری برای مشخص شدن قهرمان رقابت‌های جام حذفی، دیدار فینال این رقابت‌ها را برگزار کنند.

این در حالی است که هنوز مکان دیدار فینال مشخص نشده اما با اعلام بهروان، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ قرار است نماینده فینالیست‌های جام حذفی پس از تعطیلات عید و برای مشخص شدن مکان دیدار فینال راهی سازمان لیگ شوند.

بر همین اساس و با اعلام بهروان در صورتی که دو تیم بر سر برگزاری فینال جام حذفی در یکی از دو شهر اصفهان یا تهران که البته هر دو شهر از نگاه سازمان لیگ توانایی برگزاری این دیدار را دارند به توافق برسند، کار برای سازمان لیگ راحت خواهد شد و دیگر خبری از قرعه کشی نخواهد بود هرچند دو تیم می‌توانند در این بین بر سر برگزاری این دیدار در یک شهر سوم نیز به توافق برسند.

در صورت عدم توافق بین دو تیم، کار به قرعه کشی کشیده و از بین اصفهان و تهران پس از قرعه‌کشی، یک شهر به عنوان میزبان دیدار فینال انتخاب شد.

بهروان در این مورد گفت: البته پیش از این نام شهر قم به عنوان میزبان این دیدار مطرح شده بود اما باید توافقات لازم بین نماینده‌های دو تیم فینالیست انجام شده و سپس به تأیید سازمان لیگ برسد.

 

20512

نظرات کاربران