نمایندگان فیفا در تهران/ بررسی شرایط حضور زنان در ورزشگاه

نمایندگان فیفا در تهران/ بررسی شرایط حضور زنان در ورزشگاه

9543
09:35
21 شهریور 1398
فیفا اعلام کرده که به زودی هیاتی وارد ایران می‌شود تا شرایط میزبانی و آمادگی ایران برای حضور بانوان در ورزشگاه را بررسی کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در انتخابی جام  جهانی 2022 قطر باید به مصاف کامبوج برود. این دیدار پنج شنبه 18 مهر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

سایت استاد الدوحه قطر نوشت که طبق اعلام فیفا، گروهی از سوی این نهاد بین‌المللی راهی تهران خواهند شد تا شرایط میزبانی ایران را برای این دیدار بررسی کنند.

این روزنامه قطری نوشت که سخنگوی فیفا تاکید کرده که هیات اعزامی آنها آمادگی و امکانات ایران برای حضور بانوان در ورزشگاه را بررسی خواهد کرد، چرا که طبق اعلام فیفا و موافقت ایران قرار است که بانوان مشکلی برای حضور در ورزشگاه نداشته باشند.

روزنامه العاجل عربستان هم این خبر را پوشش داده و نوشته که مسئولان فیفا احتمالا موضوع درگذشت یک هوادار زن ایرانی را هم بررسی خواهند کرد اما سخنگوی فیفا تاکید کرده که سفر آنها ربطی به این موضوع ندارد و تنها به خاطر بررسی شرایط میزبانی ایران برای دیدار برابر کامبوج است.

تیم ملی فوتبال ایران در دیدار نخست خود در انتخابی جام جهانی 2022 قطر توانست با دو گل هنگ کنگ را از پیش رو بردارد.

2051

ایسنا
نظرات کاربران
امیر رحیمی
فدراسیون و باشگاه های ایران استاد ظاهرسازی و قانون نمایی اند. فقط بازی های ملی به زور فیفا اجازه ی حضور خانومها رو میدن
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۲۸
پاسخ
0
30
طوفان سرخ اسیا
میان بابا هی موضوع رو کش میدن دیگه..البته بود و نبودشون خیلی فرقی نمی کنه..بعضی ها میگن بانوان بیان فحاشی کمتر میشه..شاید ولی به طور کامل نه....چون بعد از 2.3ماه دوباره همون اش و همون کاسه..
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۰۰
پاسخ
107
11
ش پ
فوتبال ایران حتما یه روز تعلیق خواهد شد چونکه پز از مشکلات عجیب و غریبه . از ممنوعیت ورود خانم ها به ورزشگاه گرفته تا مالکیت تیمها و دخالت مستقیم دولت در ورزش
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۴۵
پاسخ
9
196
سیروان استقلالی
تا وقتی منعی برای ورود بانوان برای تماشای لیگ وجود نداشته باشد این کارها ثمره ای نخواهد داشت
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۰۵
پاسخ
8
120
کابوسی بنام تراختور
بزن دست قشنگه رووووووووووو
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴:۴۲
پاسخ
126
70