نمره‌های فنی خوب و متوسط لژیونرهای ایرانی اردویژه‌

نمره‌های فنی خوب و متوسط لژیونرهای ایرانی اردویژه‌

2895
09:53
07 اسفند 1396
علیرضا جهانبخش (آلکمار) و رضا قوچان‌نژاد (هیرنوین) نمره‌های فنی خوب و متوسطی در هفته بیست‌وپنجم اردویژه هلند دریافت کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - علیرضا جهانبخش (آلکمار) و رضا قوچان‌نژاد (هیرنوین) نمره‌های فنی خوب و متوسطی در هفته بیست‌وپنجم اردویژه هلند دریافت کردند.

به گزارش وب سایت نود، سایت مجله معتبر فوتبال اینترنشنال هلند پس از پایان دیدارهای باقی‌مانده از هفته بیست‌وپنجم اردویژه در شب گذشته (یکشنبه) اقدام به ارزیابی عملکرد فنی بازیکنان و انتخاب برترین‌ها کرد.

در این میان علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار نمره فنی خوب 6.5 را به خاطر بازی 90 دقیقه‌ای برابر اسپارتا روتردام دریافت کرد. آلکمار در این بازی خانگی با نتیجه 2 بر یک برنده شد.

همچنین مجله فوتبال اینترنشنال برای بازی 90 دقیقه‌ای رضا قوچان‌نژاد در مصاف هیرنوین برابر اکسلسیور نمره متوسط 5.5 را در نظر گرفت. هیرنوین در این بازی خانگی یک بر صفر شکست خورد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم‌های پی‌اس‌وی آیندهوون (65)، آژاکس آمستردام (58) و آلکمار (53) رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند. تیم هیرنوین نیز با 32 امتیاز نهم است.

 

 

2051

نظرات کاربران