نوازی: بازی با فولاد مهم و سرنوشت‌ساز است

نوازی: بازی با فولاد مهم و سرنوشت‌ساز است

2665
11:20
02 اردیبهشت 1395
مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمد نوازی ابتدا در مورد شرایط استقلال بعد از شکست در دربی تهران، گفت: بعد از این بازی حرف و حدیث‌ها و حاشیه‌های مختلفی مطرح شد، ولی ما تمرینات را دنبال کردیم تا آماده دیدار با فولاد خوزستان شویم. این مسابقه برای ما بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است و امیدوارم در نهایت سه امتیاز را بگیریم تا از کورس قهرمانی عقب نمانیم.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که «آیا استقلال هنوز شانس قهرمانی دارد؟»، تأکید کرد: ما هنوز شانس داریم و به‌هیچ عنوان امیدمان را از دست نمی‌دهیم. چهار بازی دیگر باقی مانده است و 12 امتیاز چیزی نیست که خیلی راحت بتوان از کنار آن گذشت. ما فقط نیاز به حمایت هواداران و پیشکسوتان داریم و الان انتقاد کردن از تیم یا ایجاد حاشیه هیچ سودی ندارد.

مربی تیم فوتبال استقلال در خاتمه تصریح کرد: امیدوارم که همه استقلالی‌ها پشت تیم باشند تا بتوانیم در چهار بازی آینده بهترین نتایج را بگیریم. ما اصلاً نسبت به قهرمانی ناامید نیستیم.

 

2051

نظرات کاربران
24
از 4 تا بازیت 4 امتیاز بگیر و راضی باش. خخخخخ
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۶:۳۲
پاسخ
2
1
ممنون بخاطر444444444444
مرسی 4را یاداوری کردی...شما به قول پرویز خانتون واسه سهمیه بجنگ سقوط نکنین..!!!خخخخخخخخخخخخخخ
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۳:۱۳
پاسخ
2
1
فرهاد مجیدی4444444
میخااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام دنیاااااااااااااااااااااااااااا نباشه....... اگه اس اس نباشه........... به امید قهرمانی اس اس تهران نایب قهرمانی اس اس خوزستان و سومی تراکتور ژنرال قلعه نویی
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵:۵۵
پاسخ
3
4