نوازی: هرکس به استقلال می‌آید به فکر خودش است/ یکسری از بازیکنان برد و باخت برای‌شان تفاوتی ندارد

نوازی: هرکس به استقلال می‌آید به فکر خودش است/ یکسری از بازیکنان برد و باخت برای‌شان تفاوتی ندارد

3773
22:46
16 اردیبهشت 1398
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد آبی‌پوشان مدعی شد یکسری از بازیکنان این تیم در زمین تلاش نمی‌کنند و برای‌شان برد و باخت استقلال تفاوتی ندارد.

به گزارش وب‌سایت نود، محمد نوازی پس از تساوی استقلال مقابل الدحیل قطر و حذف آبی‌پوشان از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی خوبی نبود و از لحاظ فنی استقلال خیلی ضعیف بود. یکسری از بچه‌ها در حد و اندازه استقلال ظاهر نشدند. ما احتیاج به برد داشتیم و اصلاً انگار نه انگار به بازیکنان گفته بودند که باید بازی را ببریم.

وی ادامه داد: استقلال به خاطر عملکرد ضعیفش حذف شد، ان‌شاءالله که در بازی‌های بعد تیم درست شود، ولی فایده‌ای ندارد اگر بخواهیم این‌طور بازی کنیم. اصلاً از گروه بالا نرویم بهتر است. متأسفانه بازیکنان طوری بازی می‌کنند که انگار در تمرینات اصلاً کار نمی‌کنند. تماشاگر عادی هم می‌فهمد. یکسری از بازیکنان در زمین تلاش نمی‌کنند و برای‌شان برد و باخت استقلال تفاوتی ندارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اضافه شدن فرشاد ماجدی به کادرفنی گفت: ماجدی اصلاً استقلالی نیست و اضافه شدن او به استقلال اشتباه است. مجیدی این همه بازیکن کنارش بودند و کمکش کردند و رفت در اروپا بازی کرد، ولی اینکه یک نفر غیراستقلالی را به تیم بیاورد، درست نیست. همان‌طور که گفتم یکسری از بازیکنان در حد استقلال نیستند. روح‌الله باقری که اول فصل خوب بازی کرد، کنار گذاشتند. متأسفانه هرکس به استقلال می‌آید به فکر خودش است. 

4416

نظرات کاربران
نجیم رحمانی
ششتقلالیهای عزیز خوشحالم باختین چون شما هم دو ساعت قبلش خوشحالی کردین از باخت ما
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰:۱۰
پاسخ
36
56
ما قرمزا همیشه غار نشینیم
باختیم؟؟؟عجب...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۱۸
30
20
Wien
بنظرتون اگه شفر را همین چند بازی تحمل میکردن،نتایج بدتر از این میشد؟چرا باید مدیریت فوتبالمون اینهمه احساسی و پیرو جو هواداران باشه؟مدیریت کارش چیه؟کارش مدیریت کردن و کنترل اوضاع هستش و نه اینکه اوضاع را آشفته تر کنند و خودشون هم مثل هواداران عصبانی بشن و احساسی تصمیم بگیرند.شفر شاید باید اخراج میشد،اما دو،سه هفته صبر میکردین،فصل تموم بشه،در آرامش قراردادش را فسخ میکردین،حتی اگه نتایج بد هم میگرفتین،خب همین حالت الان را داشت،فقط فرقش اینبود که آنموقع بهانه داشتین و در مذاکرات فسخ قرارداد با شفر،میتونستین همین حذف از آسیا را بهانه کنید و با توافق دو جانبه و بدون هزینه قرارداد را فسخ میکردین.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۵۸
پاسخ
3
30
عارف
دمت گرم حاج ممد نوازی
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۵۷
پاسخ
3
32
استقلال زلزله
فکر کنم منظورش تبریزی ، کریمی و باقری هست که خیلی ضعیف کار کردن
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۵۲
پاسخ
9
46
مستر
تبریزی ایسما شجاعیان سهرابیان و بعد از اینا که افتضاح هستن میشه کریمی رو هم گفت که اونم خیلی نوسان داره.واقعا استقلال یه خونه تکونی لازم داره.دست کم من مطمعنم قلعه نویی از خیلیای دیگه بیشتر به درد استقلال میخوره
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۰۳
8
31
استقلال
یکسرب هم از بیرون با صحبت های نسنجیده تیم را تو حاشبه می برن. استقلال فراتر از سطح خودش بود
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۳۶
پاسخ
24
16
عشقممم نیمار
این عشق_تقلال ..با این همه حاشیه ک براش درست کردن و تعویض مربی .. کار بزرگی کرد ک مقابل تیمه پرستاره الدحیل مساوی کرد :-P همه چی ک ب عملکرد ضعیفبازیکن نباید ربط داد و حاشیه هایی ک دیگران برای ضربه زدن ب عشق_تقلال درست کردن رو هم نباید فراموش کرد :-P
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۳:۵۷
پاسخ
45
10
منصوری
کار بزرگی نکرد برادر، این بهترین استقلال تاریخه در هر پست ۲ بازیکن خوب داره، ما باز هم به ارنج اشتباه مجیدی باختیم هنوز موندم فرهاد با اینکه تو پست خودش ستاره بود چه جوری متوجه نشده تبریزی در حد نام استقلال نیست؟؟ طارق چرا بازی نمیکنه در حالیکه جلو پدیده بهترین بازیکن استقلال بود؟ چرا امروز به منشاه نیاز داشتیم از ۱۸ خطش زد؟ متوجه شدین این دو بازی که شفر نبود چندتا موقعیت به حریفان دادیم و چندتا خوردیم؟
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳:۰۶
6
34
رنگین کمان
تو رو خدا بی خیال! خواهشا برای هر پستی کامنت نذار و بزار دوتا کامنت به درد بخور تایید بشه! این که دم و دقیقه کامنت میزاری،چه دردی دوا میکنه،جز اعصاب خوردکنی بیشتر!
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹:۳۳
5
27
ایداسادات25بهمن1380
خخخخخ خوشحال بودی پرسپولیس حذف شده
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۵۶
14
29
666666
از شیش چه خبر؟ امشب از سرورت هیچ حرفی نزدی شیشتایی
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۱۶
12
25
شهربابک
چسپید حذفتون
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۵۲
پاسخ
26
44
کوروش
نه حالا تیمت رفته بالا
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۲۱
16
15