نوازی: وقتی خودمان نتیجه بگیریم، نتایج رقیبان اهمیتی ندارد

نوازی: وقتی خودمان نتیجه بگیریم، نتایج رقیبان اهمیتی ندارد

791
16:53
21 فروردین 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد این تیم در دیدار فردا کار آسانی مقابل سپاهان نخواهد داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد این تیم در دیدار فردا کار آسانی مقابل سپاهان نخواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، محمد نوازی  ابتدا در مورد وضعیت استقلال و دیدار حساس با سپاهان گفت: از لحاظ روحی شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی را هم پشت سر گذاشته‌ایم. آماده دیدار با سپاهان هستیم و امیدوارم در این بازی خانگی از حمایت هواداران استقلال بهره ببریم. فقط شش بازی باقی مانده و الان هم در مقطعی از فصل قرار داریم که هواداران باید حمایت کنند تا در نهایت به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند استقلال بازی راحتی مقابل سپاهان در پیش دارد، گفت: اصلاً این‌طور نیست و بازی راحتی با سپاهان نخواهیم داشت. هر بازی در هر تورنمنتی شرایط خاص خودش را دارد و مطمئن باشید سپاهان هم برای نتیجه گرفتن بازی خواهد کرد. هر تیمی برای حفظ اعتبار خودش می‌جنگد و ما به‌هیچ عنوان این بازی را دست‌کم نخواهیم گرفت.

نوازی با اشاره به شانس قهرمانی استقلال تأکید کرد: استقلال هم مثل دیگر مدعیان شانس دارد، ولی هیچ چیز تا هفته آخر قابل پیش‌بینی نیست. ما برای قهرمان شدن نباید اشتباه و لغزش داشته باشیم و اگر خودمان نتیجه بگیریم، نتایج دیگر مدعیان برای‌مان اهمیتی ندارد. ما هم مثل دیگر مدعیان برای قهرمانی تلاش می‌کنیم و امیدوارم که هواداران را در پایان فصل با قهرمانی‌مان خوشحال کنیم.

 

2020

نظرات کاربران
ستار666666
خودشون میخوان نتیجه بگیرن وای که چقدر خندیدم
۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۱:۲۳
پاسخ
1
3