نورافکن: با حرف نمی‌توانیم به المپیک برویم/ امیدوارم به استقلال برگردم

نورافکن: با حرف نمی‌توانیم به المپیک برویم/ امیدوارم به استقلال برگردم

2683
21:19
28 خرداد 1398
بازیکن تیم فوتبال امید ایران گفت:‌ با حرف نمی‌توان گفت که می‌توانیم به المپیک برویم یا نه.

به گزارش وب‌سایت نود، امید نورافکن در حاشیه تمرین تیم امید ایران در جمع خبرنگاران گفت:‌ این اولین روزی است که در اردوی تیم امید حضور پیدا کردم بعد از بازی‌های مرحله مقدماتی امیدوارم از این مرحله هم بتوانیم با موفقیت به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی در مورد اینکه قرار است یک بازی با تیم ملی بزرگسالان انجام بدهید و شرایط تیم امید چگونه است، اظهار داشت: من از بازی با تیم بزرگسالان ایران بی‌خبرم اما می‌دانم که کار سختی در پیش داریم و باید فقط و فقط تمامی اهالی ورزش و فدراسیون فوتبال به ما کمک کنند تا به المپیک صعود کنیم. کارمان به هیچ‌وجه آسان نیست اگر چنین بود دوره‌های قبل هم می‌توانستیم به المپیک برویم که نتوانستند چنین کاری را انجام بدهند و اکنون با آمدن فرهاد مجیدی که یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های کشورمان است امیدوارم به المپیک راه پیدا کنیم.

نورافکن در مورد اینکه با مجیدی در استقلال هم کار کرده است و آیا فکر می‌کند تیم امید به المپیک می‌رسد یا نه، گفت: با حرف که نمی‌توان  بگویم به المپیک می‌رسیم یا نمی‌رسیم اما تمام سعی و تلاش‌مان را خواهیم کرد در جلسه‌ای  که داشتیم  مجیدی گفت کارمان سخت است و باید تمرکز کنیم. 

وی در مورد اینکه فصل بعد در استقلال می‌مانی یا نه، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم صحبت‌های با شارلوای بلژیک شده است .انشاءالله که هرچه که خیر است پیش بیایید من از بچگی عاشق استقلال بودم و امیدوارم نتیجه خوبی برای من و باشگاه به همراه داشته باشد.

4416

نظرات کاربران
آبی بیکران
امید جان شما پارسال درباشگاه از جا کندی که بری ترکیه همه هم بهت گفتن اشتباه نکن . امیدوارم برگردی به نظرم بایدهمیشه تو پست دفاع چپ بازی کنی اونجا عالی هستی
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۱۸
پاسخ
2
9
عشقممم نیمار
منتطری ک بزرگ عشق_تقلال بود فراری دادن ..شما ک مث اب خوردن فراریت میدن :-P در ضمن با شا_فرهاد ..حتما ب المپیک صعود میکنیم :-)
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴:۲۱
پاسخ
8
12
TT فراتر از باشگاه
اگه بازیکنایی مثل شما به فکر تیمشون نباشن و به تیم ملی فکر کنن حتما صعود می کنیم هیی خدایا اگه من فوتبالیست بودم علی دایی ثانی میشدم
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۴۶
پاسخ
28
7
ss
امیدوارم تو و اسماعیلی از استقلال برید که همش حاشیه و جنگ اعصاب درست میکنین با بازیکن حریف و تمرکز تیم رو بهم میریزین.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۳۰
پاسخ
27
10