نورافکن: در سپاهان مثل استقلال با همه وجود بازی می‌کنم/ نظری درباره حاشیه‌های عراق ندارم

نورافکن: در سپاهان مثل استقلال با همه وجود بازی می‌کنم/ نظری درباره حاشیه‌های عراق ندارم

2047
18:56
14 آبان 1398
بازیکن تیم سپاهان گفت: در استقلال هم که بودم با همه توان بازی می‌کردم و امیدوارم بتوانیم امسال جام قهرمانی را به مردم اصفهان هدیه دهیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، امید نورافکن در خصوص برد مقابل تراکتور اظهار داشت:‌ می‌دانستیم که امروز بازی خیلی سختی را در پیش داریم. تراکتور تیم خیلی خوبی است و بازیکنان گران و قدرتمندی دارد اما ما توانستیم مقابل هواداران‌مان که امروز زیاد به ورزشگاه آمده بودند سه امتیاز بگیریم. فکر می‌کنم امتیازات بد موقعی را از دست دادیم اما باید برای بازی‌های بعدی تمرین کنیم و نقاط ضعف خود را برطرف نماییم. چون که در آسیا باید با تیم‌هایی مثل الهلال و گوانگژو بازی می‌کنیم. که خیلی بهتر از تیمی مثل تراکتور هستند.

وی درباره مصدومیتش که قلعه‌نویی به آن اشاره کرده بود، افزود: به خاطر وضعیت زمین مشکل کوچکی پیش آمده بود اما وظیفه من این است که با همه وجود بازی کنم و این لطف سرمربی تیم بوده که از من تعریف کرده است. 

 بازیکن تیم سپاهان در خصوص اینکه در بین هواداران سپاهان محبوبیت زیادی دارد و هواداران این تیم مثل استقلالی‌ها او را دوست دارند، اظهار داشت: وقتی در استقلال هم بودم با همه وجود بازی کردم. شاید در آن تیم در 4 پست بازی کردم اما این جا هم می‌بینید که با همه توان بازی می‌کنم و بعد از این هم این مسئله را ادامه خواهم داد چرا که در ادامه راه کار سنگینی داریم. تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال و شهرخودرو به ما نزدیک می‌شوند و به امید خدا با ادامه این روند بتوانیم قهرمانی را برای اصفهان کسب کنیم. 

نورافکن در مورد حضورش در تیم ملی تصریح کرد: در بازی با بحرین سردار آزمون، مجید حسینی یا مهرداد محمدی به اندازه کل تیم ملی بحرین قیمت داشتند اما بحرینی‌ها آمادگی بالا و ذهن مثبت داشتند و توانستند ما را شکست دهند. در بازی با عراق ابتدا برای امتیاز گرفتن و سپس برای گرفتن کل امتیاز به زمین خواهیم رفت. مطمئنا می‌توانیم این کار را انجام دهیم. به حاشیه‌های پیش آمده در عراق فکر نکردم و این مسئله به من مربوط نمی‌شود که بخواهم در باره آن صحبت کنم.

نظرات کاربران
فقط زرد طلایی
هیچ بازیکنی به این سرعت خودش را در دل هوادار سپاهان جا نکرده بود ، درود بر امید نورافکن که واقعا گنجی هست برای سپاهان کبیر . از عوامل سوزش بعضی ها بازی های خوبش در لیگ بوده و خواهد بود . خسته نباشی ادمین
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱:۱۳
پاسخ
15
74
غــرش طــوفــان زرد
درود به غیرتت.. امیدوارم ســال هــا در سپــاهان بمونی و بدرخشی..
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۴۰
پاسخ
19
65
تاج کبیر آسیا
آن تیم؟!!از صدقه سر استقلال مطرح شدی حالا اینجوری حرف میزنی؟
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳:۰۲
پاسخ
73
35
قشقایی کبیر
کل کادر فنی و نصف بازیکنان تون از تاج هست ...
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۲۷
47
11
فقط زرد طلایی
نصف بازیکن هاتون در سپاهان مطرح شدند و سر از استقلال در آوردند ، وریا ، علی کریمی ، سهرابیانی که نخواستیدش ، امید ابراهیمی و ... تاریخ نشون میده جز آماده خورترین تیمهای لیگ هستید
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۳۸
30
96