نورافکن: پرسپولیس ما را دست کم گرفته بود

نورافکن: پرسپولیس ما را دست کم گرفته بود

5095
11:10
25 بهمن 1395
هافبک استقلال گفت:ما قصد داشتیم ارتباط بین مسلمان و طارمی را قطع کنیم و در این کار موفق بودیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک استقلال گفت:ما قصد داشتیم ارتباط بین مسلمان و طارمی را قطع کنیم و در این کار موفق بودیم. 

به گزارش وب سایت نود، امید نورافکن، هافبک جوان استقلال که در هفته های اخیر به عنوان یکی از پدیده های تیم منصوریان خودش را مطرح کرده، در رابطه با برتری استقلال در دربی صحبت هایی را به زبان آورد.

برای دربی برنامه داشتیم

ما از زمانی که بازی با السد تمام شد، تمرکزمان را روی دربی گذاشتیم و برای این بازی برنامه داشتیم. قرار بود که ما از ضعف پرسپولیس روی ضدحملات استفاده کنیم که همین اتفاق هم افتاد  و با نمایش خوب بازیکنان و فرصت طلبی مهاجمان توانستیم در یک نیمه 3 گل بزنیم. خدا را شکر می کنم که دل هواداران شاد شد و توانستیم به روند پیروزی های خود ادامه دهیم.

پرسپولیس ما را دست کم گرفت

بعد از گل زودهنگام سروش رفیعی شاید خیلی از پرسپولیسی ها تصور می کردند که بتوانند ما را با برد پرگل شکست دهند اما ما تمرکز خودمان را حفظ کردیم و توانستیم خیلی زود جبران کنیم. آنها ما را دست کم گرفته بودند و به خاطر همین توانستیم خیلی سریع و با فاصله کم 2 گل بزنیم که همین موضوع پیروزی ما را رقم زد. استقلال تیم جوانی است و می تواند هر کاری انجام دهد. البته پرسپولیس هم خیلی خوب بازی کرد و به خاطر این بازی به برانکو تبریک می گویم.

پرسپولیس فقط رفیعی نیست

ما برای نفر خاصی برنامه نداشتیم و به نظر دیروز هم کل پرسپولیس را مهار کردیم. شاید خیلی ها می گفتند که استقلال باید سروش رفیعی را مهار کند اما ما کاری به نام بازیکنان حریف در زمین نداشتیم. هر بازیکنی وظیفه خودش را در زمین پیاده می کرد. در چند روز اخیر توانسته بودیم خیلی از بازیهای پرسپولیس را به دقت ببینیم و آنها را آنالیز کنیم.

مسلمان و طارمی را کنترل کردیم

ما قصد داشتیم ارتباط بین مسلمان و طارمی را قطع کنیم. فکر می کنم دراین کار موفق بودیم و اجازه ندادیم که آنها پاس های زیادی به هم بدهند. همین موضوع باعث شد تا پرسپولیس برخلاف بازیهای قبلی خود موقعیت چندانی نداشته باشد.

نمی دانم چرا هواداران کم بودند

نمی دانم چرا هواداران استقلال در استادیوم کمتر بودند، در شرایطی که گفته شده بود که بلیت ها از یک روز قبل تمام شده است. به هر حال همین هوادارانی هم که به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند، قابل تقدیر هستند. بردن در دربی حس خیلی خوبی است که من هم اولین بار آن را تجربه کردم. این حس را به هواداران تقدیم می کنیم.

خوشحالم کاوه قدر پاسم را دانست

من روی گل سوم، بعد از اینکه توپ را گرفتم، بلافاصله جلو را نگاه کردم و کاوه را دیدم. سعی کردم پاس دقیقی به او بدهم چون کاوه در فضای خیلی خوبی قرار داشت. خوشحالم که او قدر این پاس و موقعیت را دانست و توانست با یک حرکت زیبا توپ را تبدیل به گل کند. گل سوم باعث شد تا خیال هواداران و بازیکنان تا حدودی راحت شود.

اتفاقات آخر بازی نباید بزرگ شود

اتفاقات آخر بازی به خاطر استرس و هیجان میان بازیکنان 2 تیم بود. تمام بازیکنان بیرون زمین با هم دوست و رفیق هستند. اتفاق خاصی در زمین رخ نداد و به نظرم نباید بزرگنمایی شود. به هر حال این اتفاقات در دربی رخ می دهد و نباید بیشتر از این به آن بپردازیم.

 

2051

نظرات کاربران
man frd
ارزوی تیم های بزرگ قهرمانیست/و ارزوی تیم های کوچک شکست دادن تیم های بزرگ است! قابل توجه 6تایی ها!!!
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۸:۵۰
پاسخ
47
11
محسن
یه باخت که انقدر ناراحتی نداره...فعلا بسوز تا بگم پماد بیارن...خخخخخخ....
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۸:۱۰
0
10
پژولی
شیرین ترین لحظه دربی بعد از گل سوم اتفاق افتاد . جایی که چونه ی بازیکنان پرسپولیس شل شده بود. چهره ماهینی و انصاری چند سانتیمتری به طولش اضافه شده بود . آخ که چه لذتی داشت. لذت خالص با طعمی بسیار شیرین
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۳:۳۴
پاسخ
6
45
ابی آبییییییی
عشقی تو پسر ایشالاه تو تیم ملی ببینیمت
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰:۱۸
پاسخ
8
81
دو ستاره رو قلبم تاج روی سرم
اینم جواب کری های که برامون خوندن از برانکو تا بازیکناشون برامون کری خوندن بعدم که ناز باختن عصبی شدن همه کاسه کوزه هام سر تاجی ها خراب شد
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰:۱۸
پاسخ
5
38
مهدی
ماشالا پسر
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۰:۰۵
پاسخ
9
68
مهتاب
استقلال مزد هوش و صبوری مربیش روگرفت و پرسپولیس هم تاوان کله پر بادش رو !! این پیروزی مبارک استقلال و منصوریان باشه .
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹:۰۴
پاسخ
2
56
علیرضا
گل دومشون که خطا بود و با شلوغ بازی جلال حسینی که استاده این کاراست زده شد اقای فغانی هم که تمام 50-50 هارو واسه قرمز ها گرفت . نیمه اولم با دوتا برخورد فیزیکی به ابراهیمی کارت داد تا از جنگندگیش کم بشه . یا اون صحنه که رابسون توپ رو تکل کرد اقای داور هم خطا گرفت هم کارت داد . اگه اون کارت ها نبود نیمه دوم انقدر فشار زیاد نمیشد رو تیم
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵:۴۶
پاسخ
17
96
امید شیر افکن و بمب افکن
دوست داریم و پشتتیم
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰:۰۱
پاسخ
9
78
اشنا
سر تیتر روزنامه پیروزی قبل از دربی جالب بود غرش شیرهای خشمگین!!! ولی چیزی که در عمل ثابت شد کلا چیز دیگه ای بود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷:۵۳
پاسخ
23
130
ق مثل
این اس اس منه.... دوسش دارم خیلی زیاد.... قهرمانی بهش میاد......
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷:۲۰
پاسخ
18
109
ق مثل
5 تا بازی 3تا پاس گل, دوتا گل.... ماشالله با غیرات
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷:۱۳
پاسخ
12
110
ق مثل
عشق اند امیدامون
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶:۲۷
پاسخ
9
107
حسین
دوستت داریم جوون استقلال
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۴:۲۵
پاسخ
13
118
حامدم از نوع یرخ
با اینکه پرسپولیسی هستم اما از اخلاق رفتار و بازی نورافکن خوشم اومد انشالله همیشه موفق باشی پسر
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۴:۰۹
پاسخ
13
142