نوراللهی: امیدوارم وعده مدیران عملی شود

نوراللهی: امیدوارم وعده مدیران عملی شود

1831
22:01
29 بهمن 1397
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیریت البته قول‌هایی داده و روز گذشته هم با بازیکنان صحبت‌هایی انجام داد که امیدواریم این وعده‌ها عملی شود.

به گزارش وبسایت نود، احمد نوراللهی بعد از برتری پرسپولیس مقابل پدیده گفت: بازی سختی بود و حساسیت داشت. خدا را شکر که توانستیم صعود کنیم و در این دو سه سال اخیر با وجود اینکه موفق بودیم ولی در جام حذفی نتوانستیم نتیجه بگیریم. خدا را شکر می‌کنم به جمع ۴ تیم رسیدیم و بازی با سپاهان هم بازی سختی است که ان‌شاءالله از آن بازی هم برنده بیرون می آییم.

 

وی در خصوص مشکلات مالی سرخ‌پوشان گفت: حقیقت این است که پرداختی‌هایی که پیرامون آسیا به ما داده‌اند، به شکلی بوده که شاید تلاش بازیکنان دیده نشده، پرسپولیس باحمایت مردم و تلاش همه بازیکنان به فینال آسیا رفت و پاداشی هم که به باشگاه رسیده حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی بود.

 

نوراللهی در پایان گفت: متاسفانه ما تا امروز فقط ۳۵ درصد پول گرفتیم و دو سه ماه دیگر هم لیگ تمام می‌شود. مدیریت البته قول‌هایی داده و روز گذشته هم این کار را انجام داد وامیدواریم این وعده‌ها به ما عملی شود. امیدوار هستم بعد از پایان مسابقات امسال هم بتوانیم قهرمان شویم.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
تیم مظلوم‌واقعی عشق_تقلاله ک حتی زمین تمرین نداره ...و‌هوادارا اینه خوب میدونن ... پ فک‌نکنم مظلوم نماییتون ..جوابی بده .:-)
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۵۴
پاسخ
27
2
من
واقعا چقدر مظلومه که میتونه بعد از یه نیم فصل با گرو و نیومایر تسویه حساب کنه و سه تا بازیکن جدید خارجی بگیره
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۸:۲۴
0
4
رضا
عشقی احمد جرارد با تعصب
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۸:۰۸
پاسخ
1
22
هوادار واقعی
احمد آقا شما یه نگاه بکن به همون هواداری که امروز تو سرما روی سکو داشت تیم را تشویق میکرد خبر داری بعضی از اون دوستان برای رفتن به استادیوم مجبور شدن وسیله منزل بفروشند ؟؟؟ بخدا من خبر دارم شما یک ماهع نیست برای بردن یمن وچین 300ملیون گرفتی بعد 35 درصد هم از قرارداد امسال گرفتی الان ناراحتی ؟؟؟ من موندم شما تو این اوضاع اقتصادی هواداران و مردم چطور نمی خواهید یک مقدار با مردم هم رنگ بشید تازه هنوز لیگ تمام نشده صبر کن اگر پولت را ندادن اعتراض کن
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵:۲۴
پاسخ
12
17
ali1914
به نظر من درسته اوضاع مردم عادی اصلا خوب نیس ولی بازیکنا هم به نسبت درآمدی که تو فوتبال پرداخت میشه حق دارن مثلا برن تیمای عربی هم پول بیشتر میگیرن هم اینکه سر وقت پرداخت میشه هر بازی نمیان درباره مطالباتشون حرف بزنن
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲:۳۷
0
3
طوفان سرخ
احمد داداش سعی کنید این مسائل رو تو خانواده پرسپولیس حل کنید و دشمن شاد نشید
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۴:۳۳
پاسخ
1
29