نوراللهی: با حمایت هواداران‌مان به مرحله بعد صعود می‌کنیم

نوراللهی: با حمایت هواداران‌مان به مرحله بعد صعود می‌کنیم

1549
14:15
23 اردیبهشت 1397
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان می‌خواهند در بازی فردا (دوشنبه‌) نکاتی که کادر فنی در طول این هفته گوش‌زد کرده را در زمین اجرا کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان می‌خواهند در بازی فردا (دوشنبه‌) نکاتی که کادر فنی در طول این هفته گوش‌زد کرده را در زمین اجرا کنند.

 

به گزارش وب سایت نود، احمد نوراللهی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ظهر یک‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی با الجزیره امارات در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت‌: امیدوارم از این مرحله صعود کنیم. در این هفته‌ تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و نکاتی که کادر فنی به ما گوش‌زد کردند را به خوبی در زمین اجرا کنیم. امیدوارم با حمایت هواداران‌مان این بازی را پیروزی پشت سر بگذاریم.

نوراللهی در پاسخ به این سوال که چه توصیه‌ای برای هواداران خواهید داشت، تصریح کرد: این توصیه من به همه هواداران ایرانی است چه پرسپولیسی‌ها، چه طرفداران استقلال و چه هواداران ذوب آهن. من از آن‌ها می‌خواهم که تنها برای دیدن بازی و حمایت از تیم محبوب‌شان به ورزشگاه بیایند. ما از آن‌ها سپاسگذاریم که همیشه تیم‌های ایرانی را حمایت می‌کنند و از آن‌ها می‌خواهیم که تنها همین کار را انجام دهند. امیدوارم بازی‌های قشنگی را بگذاریم و دل هواداران را شاد کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، گفت‌: امیدوارم در بازی فردا بتوانیم جای خالی کامیابی‌نیا و ربیع‌خواه را پر کنیم. هم‌چنین نکاتی که برانکو و کادر فنی گفته‌اند را به نحو احسن اجرا کنیم. تنها کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم جنگیدن است. باید برای پرسپولیس و هواداران بجنگیم و امیدوارم با پیروزی این دیدار را پشت سر بگذاریم. من تمام تلاشم را می‌کنم که به تیمم کمک کنم تا موفق شود.

 

2051

نظرات کاربران
ایوب عشقپولیسی
واقعا با حرف دوستمون آقا اسد موافقم تو این بازی تیم اماراتی فقط ب فکر بسته دفاع کردن و ضد فوتباله و مطمینن با شوت پشت محوطه جریمه میتونیم ب گل برسیم و امیدوارم با توکل ب خدا و همت بچه ها بتونیم به خوبی تیم اماراتی و شکست بدیم و یه خواهش از دوستان تهرانی لطفا فردا هرکسی ک درتوانش هست واسه تشویق تیم به ورزشگاه بره خدایا بازم خودت به عشقپولیسم کمک کن
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹:۳۲
پاسخ
1
7
نادر
تیم را وسط راه ول کردی رفتی ولی چرا تمرینات را قطع کردی ایا برای ما ایرانی ها باید یه چوب بالای سرمان باشد؟؟خودمان نمیتوانیم چند ساعتی تمرین کنیم؟؟بازی رفت در زمین گم بودی و در بازیهای گذشته هم بازیکن 30 دقیقه ای نشان دادی خدا به دادمان برسد با نبودن کامیابی و ربیع
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۰:۳۸
پاسخ
8
1
Asad
نبودن کامیابی نیا از توان تیم در هر دو فاز دفاعی و هجومی کم می کنه اما شما باید با تمرکز بالا شوت های داخل چارچوب داشته باشی همینطور سیامک نعمتی چون تو این بازی شوتای هدفمند از پشت ۱۸ قدم خیلی به کار تیم میاد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵:۴۱
پاسخ
5
25
06
هوادارا مثل همیشه حمایت میکنن، شما هم لطفا همه تمرکزتون رو بذارین رو بازی و خواهشا تو پاسکاری ها دقت کنین، هردمیبل بازی نکنین. فقط ببرین.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶:۲۷
پاسخ
4
25
دختر پرسپوليسي
بهترين وارث ٨فقط خودتي احمد جرارد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۳۴
پاسخ
8
24
مستاجر خدا
ایشالا به امید خدا سال بعد ترسم فقط از طرفدارهای سادست
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۰۳
پاسخ
9
25