نوراللهی: تمام بازیکنان تیم ملی آماده و همدل هستند

نوراللهی: تمام بازیکنان تیم ملی آماده و همدل هستند

909
17:15
24 دی 1397
احمد نوراللهی هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از فردا به فکر بازی با عراق خواهیم بود و همه بازیکنان نیز آماده و همدل هستند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، احمد نوراللهی در حاشیه تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیم ملی اظهار داشت:  در 2 بازی اول تیم ملی نمایش خیلی خوبی داشته و بعد از بازی دوم، یکی دو روز را استراحت کردیم و از فردا به فکر بازی با عراق هستیم. امیدوارم دستورات کادرفنی را به اجرا بگذاریم و بازیکنان نمایش خوبی داشته باشند و دل مردم را شاد کنند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورماندرباره اینکه در دو بازی اول کمتر فرصت بازی داشته است، گفت: همه بازیکنان آماده هستند و اگر یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا کنند تمام تلاش‌شان را می‌کنند و با جان و دل بازی می‌کنند. امیدوارم به نحو احسن چیزهایی که کادرفنی می‌خواهد را انجام دهیم و دوباره دل مردم را شاد کنیم.

نوراللهی درباره این موضوع که اتفاقات داوری دوره قبل بازی‌های جام ملت‌ها در بازی ایران و عراق و حساسیت‌های موجود، آیا نگران داوری دیدار با عراق  نیستید؟ عنوان کرد: درباره داوری که نمی‌توانیم نظر بدهیم و فقط امیدوارم داوری خوب باشد. از فردا تمرکزمان را روی عراق می‌گذاریم. دیروز و امروز ریکاوری داشتیم و از فردا باید به عراق فکر کنیم و امیدوارم  بازی خوبی به نمایش بگذاریم. همه بچه‌ها همدل هستیم. امیدوارم بهترین‌ها برای تیم ملی ایران رقم بخورد.

2051

نظرات کاربران
حسین.د
حیف اون شماره6
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۲۹
پاسخ
34
5
عشقممم نیمار
فقط رفتی داخله زمین..توپ‌ لو‌ نده و‌درضمن‌..از شانس بشار رسن ..جلوگیری کن..ن اخه‌ دوتاتون تو‌شیش_پولیس هستین ..فک کنم بدونی چجوری سانس بشار رسن از بین‌ببری ..تا ایشالا باقدرت ..عراق شکست بدید و‌ ۶۵ میلیون‌نفره خوشحال کنید:-)
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰:۲۳
پاسخ
36
6
شهربابک
نیمار شما مگه طرفدار ژاپن نیستی چیکازت به تیم ملی پرچم ژاپن می برید ورزشگاه
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۵۱
6
25
شازده آبی
چارپولیسیا کلا تو کار مصاحبه ان :::: آقاجون تو که تا آخر تورنمت رو نیمکتی :::: چرا اینقد مصاحبه می کنی؟ :::: انگار الان همه عراقیا منتظرن ببینن نظر ایشون چیه ! :::: مچکرم
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۱۲
پاسخ
119
5
ایداسادات25بهمن1380
شازده این تیم ملی چرا رنگی نظر میدی داری سم پاشی می کنی اون که نیمکت نشین روبه سوتیه
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵:۰۰
5
32
بادام
دوستانی که میگفتن پرسپولیسیا با تیم ملی مشکل دارنو به خوندن این کامنت دعوت میکنم ، اینا فقط وقتی به تیم ملی علاقه دارن که آقای کیروش با سرمربی ما مشکل داشته باشه ، حتی حاضرن بازیکنای پرسپولیسی تیم ملی گل به خودی بزننو تیم ملی ببازه تا بساط کریشون جور شه ، اینا همونایین که روزنامشون گفت منتظریم طارق به بیرانوند گل بزنه بعد شما همش بگین پرسپولیسیا دنبال تفرقه ن صرفا به خاطر این که از سرمربیشون دفاع میکنن ، ما همین چیزارو میبینیم که از بقیه دلزده میشیم و گارد میگیریم ، لطفا اینم نگین که همین یه کامنته که پره این حرفا تو همین سایت از طرفدارای بقیه ی تیما ادمین جان اگه واقعا بی طرفی تایید کن
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۲۵
6
59
نیم فصل دوم بهتون رحم نمیکنیم
به لطف کیروش دوسه تا استقلالی الکی دعوت شدن خوشحالی میکنی،اینم سوزوندتون
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷:۳۵
5
50