نوراللهی: دو امتیاز حساس را از دست دادیم/ برای تکرار قهرمانی راه زیادی داریم

نوراللهی: دو امتیاز حساس را از دست دادیم/ برای تکرار قهرمانی راه زیادی داریم

2042
19:49
09 آبان 1398
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای تکرار قهرمانی سال گذشته راه زیادی در پیش داریم اما تسلیم نمی‌شویم.

به گزارش وب‌سایت نود، احمد نوراللهی در پاسخ به این سؤال که تساوی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی جشن قهرمانی سوپرجام را خراب کرد، عنوان کرد: جشن قهرمانی جداست؛ اما دو امتیاز حساس خانگی را از دست دادیم که می‌توانست ما را به صدر جدول نزدیک‌تر کند.

وی در پاسخ به اینکه هواداران علیپور را مقصر از دست دادن پیروزی و خراب شدن جشن قهرمانی می‌دانستند، گفت: همه ما مقصر هستیم. علی برای این تیم خیلی زحمت کشیده اما قول می‌دهیم جبران کنیم. امیدوارم در بازی‌های خارج از خانه این دو امتیاز را جبران کنیم و سه امتیاز دیدار بعدی در اهواز را به دست آوریم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره شعارهای هواداران علیه علیپور و ناراحتی آنها از کسب تساوی، اظهار داشت: هواداران در ورزشگاه آزادی فقط پیروزی می‌خواهند و ناراحتی آنها طبیعی است. دو امتیاز حساس را از دست دادیم اما مطمئن باشید جبران خواهیم کرد. 

نوراللهی درباره صحنه پنالتی رخ داده روی ترابی، گفت: روی نیمکت بودم و صحنه را دقیق ندیدم اما بچه‌ها می‌گفتند پنالتی درست بوده است.

وی درباره قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام عنوان کرد: در این سال‌ها با تلاش هواداران، بچه‌ها و کادر فنی قبلی، جام‌های زیادی آوردیم، مبارک هواداران باشد. مطمئن باشید امسال هم برای قهرمانی می‌جنگیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که با از دست رفتن پیروزی مقابل ماشین‌سازی این قهرمانی به هیچ کس نچسبید، گفت: پرسپولیس هیچ وقت تسلیم نمی‌شود. برای قهرمانی راه زیادی در پیش داریم و امیدوارم مانند سال قبل، دوباره قهرمان شویم.

4416

نظرات کاربران
حسین
اینقدر امروز از این همه بدبودن حرص خوردم که نگو...بخدا مشکل اساسی در خط حمله داریم.چرا چپ و راستمون فلجه.شجاع دفاع راست نیست اینو سطح پایین ترین مربی ایرانی هم میدونه.هرچند شیری هم چنگی به دل نمیزنه.ولی خوب کاچی بهتر از هیچی... بخدا یه جوری کاپ سوپر جام و نگاه کردم که انگار آخرین جام ماست.با این روش واقعا باید حسرت کاپایی رو که میتونیم بگیریم رو میخوریم
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۴۱
پاسخ
2
29
۶
دوست گرامی شجاع درزمان برانکو دفاع راست قرار میگرفت و ازنظر دفاعی کامل میبنده اونطرفو اما از لحاظ نفوذ ضعف داره، ماهینی و شیری ن دفاعی و نفوذی خوب کار نکردن تا الان و مجبور تا از شجاع یا سیامک بازی بگیره!! ماشین‌سازی فوتبال بازی نمیکنه و چند تا موقعیت میشه جلو همچین تیمی بدست اورد ک متاسفانه بچها نزدن(موقعیتای خوبی داشیم الحق والانصاف)، چیزی از دست نرفته هنو چرا روحیه خودمونو تیمو بهم میریزیم؟! استقلال با هیچ تیم مدعی بجز پرسپولیس بازی نکرده و چهار امتیاز ازمون کمتر داره و تیمای بالاتر از ماهم زیاد اختلاف نداریم پ دلیل این برخوردای احساسی چیه؟!هنو کووو تا اخر فصل اونم تو لیگی ک تا بازی اخر شانس قهرمانی ازبین نمیره؛ علیپور تنبیه شد ک دیگ پنالتی نزنه خداروشکر و کالدرونم حساب کار دسش اومد ک هوادار صبرش داره لبریز میشه، حمایت لطفا چون خیلی مونده،
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۵۲
8
9
عدالتم آرزوست
داور گل ماشین سازی رو مردود کرد به پرسپولیس پنالتی تقدیم کرد
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۲:۲۵
پاسخ
27
71
محب
خدا شفات بده ، حتما چون خیابانی گفته باید کارشناسا نظر بدن نظر دادی ؟
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۲۱
27
17
سرخ تر از قرمز
تیم خوب بازی نمیکنه و قهرمانی داره روز به روز از ما دورتر میشه. کالدرون نتونسته تیم را هماهنگ کنه و باید صبر کنیم ببینیم ایشان چه تدبیری می اندیشد؟
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۱۸
پاسخ
11
64
قرمز پررنگ
امسال سهمیه هم نمیگیریم
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۲۳
پاسخ
19
65
ابی به رنگ اسمان
نه برادر من هرچی رکب وزارت و فدراسیون بلد بودن تو این ۴ فصل زدن رکبی نمونده واسه همین امسال بحال خودتون باشین هیچی نمیشین؟
۰۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۱۰
پاسخ
27
61