نوراللهی: فینال آسیا هم با داوری رفتیم؟

نوراللهی: فینال آسیا هم با داوری رفتیم؟

3239
20:38
23 آذر 1397
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکسری هجمه‌ها از تیم‌های دیگر می‌آید اما آیا ما فینال آسیا هم با داوری رفتیم؟

به گزارش وبسایت نود، احمد نوراللهی پس از برتری پرسپولیس  مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: یک بازی خوب را همه از پرسپولیس دیدند، بازی روانی داشتیم و با این برد در کورس قهرمانی ماندیم. پارس جنوبی هم تیم قدرتمندی است و خیلی از تیم‌ها را اذیت کرده بود.

وی در مورد اینکه کاپیتان استقلال به خاطر داوری‌ها علیه پرسپولیس مصاحبه کرده است، گفت: یکسری هجمه‌ها از سمت تیم‌های دیگر آماده است اما باید بگویم اگر تیمی در ۲-۳ سال گذشته از داوری‌ها ضرر کرده است آن تیم پرسپولیس است. همه اشتباه می‌کنند و داوران هم از این قاعده مستثنی نیستند پرسپولیس  در ۲-۳ سال گذشته با مشکلات زیادی روبرو بوده و به همین دلیل نتایجش قابل ستایش است. آیا ما فینال آسیا را هم با داوری رفتیم؟ پرسپولیس فقط با بازیکنان، هواداران و کادر فنی و مدیریتی‌اش جنگیده است. در بعضی‌ بازی‌ها ما فقط هفت بازیکن بزرگسال داشتیم اما هیچگاه بهانه نیاوردیم و فقط به خاطر همدلی نتیجه گرفته‌ایم. تیم‌های دیگر هجمه می‌اندازند اما مطمئن باشید ما برای قهرمانی می‌جنگیم چون قهرمانی امسال با ارزش است.

هافبک پرسپولیس در مورد اینکه گفته‌اند یک پنجره را از پرسپولیس گرفتند اما هزاران پنجره برای آنها باز کرده‌اند، گفت: پرسپولیس این روزها با امیدهایش بازی می‌کند. ما تنها ۱۵درصد از قراردادمان را تا الان گرفته‌ایم. چه پنجره‌ای برای ما باز شده است. پنجره‌ای که برای ما باز شده فقط همدلی است. مطمئن باشید نیم‌فصل دوم هم با همه تیم‌ها می‌جنگیم. هر حرف و حدیثی هم که می‌خواهد باشد.

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است در لیست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌ها باشد، گفت: در ۲-۳ اردوی قبلی به من اعتماد کردند. هر تصمیمی که کادر فنی بگیرد ما هم قبول می‌کنیم اگر باشیم با تمام وجود می‌جنگیم و اگر هم نباشیم برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنیم همه باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی موفق شود.

1004

نظرات کاربران
احمد مسلط
اگه یادت میاد باید بگم که بازی الدحیل توازادی باید دو اخراج میدادید که ندادید وبازی السد باید پنالتی شجاع رو روی بغداد میگرفتن که نگرفتن
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۳۱
پاسخ
106
21
مرتضی
اقا اینا از اینکه تیم محروم بالاتر از تیمی که ۲۳بازیکن خریده هستش می سوزند
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰:۲۶
پاسخ
8
94
مسعود گل باشی
دوتا پنالتی که بازی السد و بازی الجزیره بود فکر کنم داور به دادتون رسید و برو چک کن عمویی بعد اون حمایتی که از شما شد از استقلال میشد الان قهرمان اسیا شده بودیم
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۷:۴۸
پاسخ
83
11
amin
همیشه گفتم باز هم میگم وقتی میبینی این همه دشمن داری که دنبال این هستند که زمینت بزنن بدان که راهتو داری درست میری! دوستان استقلالی یادشون رفته که در دولت قبل چه بلاهیی سر پرسپولیس اوردند و اون زمان شما خوشتون بود چرا اونموقع ساکت بودید ؟ الان که تیمتون حریف پرسپولیس نمیشه از زمین و زمان گله میکنید.(ادمینننن چاپ کن دیگه خسته شدم از بس پیام گذاشتم و چاپ نکردید)
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۸:۰۴
پاسخ
6
69
فرزین
بله با داوری رفتین
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۳۲
پاسخ
62
10
جواد**لیوانغربی**
** به فینال آسیا :::: با نگاه ملی گرایانه وزارت ورزش و تلاش همه جانبه سیاسیون دولتی برای پنجره بسته و صرف هزینه های هنگفت میلیاردی رسیدید......
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۲:۰۹
پاسخ
66
9
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
دیگه باید یه جوری سوزششون رو مداوا کنند دیگه یه روز داور یه روز زمین یه روز در یه روز دیوار اصلا چرا وقتی ما بازی داریم داور اول یازده بازیکن رو اخراج نمیکنه بعد سوت بزنه ؟
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۰۲
پاسخ
4
53
دبل.۶::::::۶+۶
اره ...بازی رفت با السد روی علیپور پنالت درست نبود .که داور الکی گرفت ...بازی برگشت هم گل نعمتی قشنگ افساید بود ....گل سوم منشا هم باید گل را مردود میکرد ..چون منشا گلر الدحیل را بد جور دربیل زد.....ولی تو فینال گل دوم حریف افساید بود .که قهرمان را عوض کرد...
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹:۳۳
پاسخ
6
54
میثم پرسپولیسی
درود برتو
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸:۴۸
پاسخ
2
35
ایزد
با حمایت تیم دولت رفتین ...!
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۵۰
پاسخ
37
7
ارتش سرخ
دارن از عظمت پرسپولیس دیوانه میشن....
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۲۰
پاسخ
14
172
مسعود گل باشی
بابا عظمت بعد 50 سال رفتین فینال یک گلم نزدین دوم شدین خخخ هروقت قهرمانی اسیا اوردین بیاین کل کل کنین
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸:۲۱
43
7
محمود پرسپولیسی
از نظر استقلالیا فیفا و ای اف سی و وزیر ورزش و فدراسیون فوتبال همه پرسپولیسین
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۵۹
پاسخ
13
165
عسگری
استقلالی ها واقعیت را میدانند و شما انکار می کنید.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۳۵
37
5
عسگری
تیم های قطری و عربستانی بانصف سهمیشون تو اسیا شرکت کردند تازه تیم های خوبشون کنار گذاشته شدند.وگر نه به این راحتی ها به فینال نمی رسیدید. خیلی شانسی رفتید فینال.. از این گذشته فینال برا شما رفت و برگشت بود ونتونستید حتی یک گل تو فینال بزنید.
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷:۵۷
پاسخ
157
15
فقط پرسپولیس
داداش شماهم تو این لیگ با همین تیمهای نصفه نیمه نتونستید کاری انجام بدید. لااقل قبل از نوشتن یکم فکر کن.....
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۰۲
2
37
آرمین
جدا؟؟؟ اونوقت شما چرا نرفتین فینال؟ شما هم که بودین خوب از این شرایط ساده استفاده میکردین! اگر با نصف سهمیشون اومدن تیم های عربی، ما هم با نصف تیممون اومدیم. راستی اگر بردن تیم های عربی انقدر ساده بود چرا از بردن الهلال جشن گرقتین؟؟ چرا از السد 5 تا خوردین؟؟ تا کی استدلالات صد من یه غاز عزیزم؟ تا کی؟
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰:۲۶
1
38
شیش در چهار تقلال
در جواب عسگری : ولی همون تیم های به قول شما بد شون،به تیم شما پنج تا زدن،سه تاش تو تهران جلوی چشم تماشاگران تون!
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳:۰۰
1
34
ایمان
منظورتون از نصف سهمیه، السد نیست احیاناً؟ همونی که تو آزادی سه تا بهتون زد؟ از کی تا بحال گل زدن در فینال معیار خوب بودن یک تیم محسوب میشه؟ این معیار رو چه کسی درست کرده؟
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۲۴
0
28
محمود پرسپولیسی
قوی ترین تیمهای منطقه غربو بردیم تا حالا فوتبال دیدی
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۲۰
0
27
عشقممم نیمار
ب نطرمن با داوری ب فینال اسیا رفتین :-P چون ..‌در بازی با الدحیل.. انصاری و‌کامیابی نیا اخراج‌نشدن ک‌ باید میشدن:-P در بازی رفت با السد..‌گله سالمه‌السد قبول نشد و‌در دیداره برگشت با السد .. پنالتی روی بونجاح گرفته نشد:-P اگ‌اینا داوری بنفعتون‌نیس پس چیه ؟؟:-)
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۲۹
پاسخ
142
15
علی
نظر تو اصلا برای ما مهم نیست
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲:۴۹
2
28
دبل.۶::::::۶+۶
شما ذوب را با کمک داور بردین ..که دور بعد تو ازادی گلبارون شدین ...که اه ذوبی ها بود ....تازه تو فینال هم گل دوم کاشیما افساید بود ..وگرنه قهرمان هم عوض میشد ...و خیلی چیزهای دیگه که سوزش شماها را بیشتر میکنه ....
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۵۵
2
27
سعید
همینه که هست...میتونیم اینجوری برنده میشیم و میریم فینال
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۴۵
2
25
محمود پرسپولیسی
داوری آسیا به استقلال ربطی نداره
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۵۳
2
22
نه اما اگه داور‌ کمک میکرد اون ام‌ می بردین
نه اما اگه داور‌ کمک میکرد اون ام‌ می بردین، مثل لیگ که انقدر کمک میکنن تا قهرمانتون کنن. ضمنا وقتی دارین می برین که داور نباید به نفع شما سوت بزنه، برعکس، داور برای وقتی یه که میخواین گره یه بازی رو براتون باز کنه، مثل باقی پنجره‌ ها‌ که براتون باز میشه...
۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۱۸
پاسخ
114
11