نورمحمدی:متوجه حرف‌های بنگر نشدم اما او یک پرسپولیسی متعصب است

نورمحمدی:متوجه حرف‌های بنگر نشدم اما او یک پرسپولیسی متعصب است

14115
10:28
12 شهریور 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق سیاه جامگان گفت: دنبال حاشیه نبودم اما جدا از مشکلات مالی به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی از سیاه جامگان جدا شدم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق سیاه جامگان گفت: دنبال حاشیه نبودم اما جدا از مشکلات مالی به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی از سیاه جامگان جدا شدم.

به گزارش وبسایت نود ، رضا نورمحمدی درخصوص جدایی‌اش از تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: به هر حال من چند سال در پرسپولیس بازی کردم و شرایط زندگی در شهری به جز تهران برایم سخت بود از طرف دیگر بعد از صحبت‌هایی که با مسئولین باشگاه انجام دادم در فضایی دوستانه از سیاه جامگان جدا شدم. من بازیکنی نبودم که بخواهم به دنبال حاشیه باشم چرا که فرهاد کاظمی مربی قابل احترامی است و نمی‌خواستم با دلخوری از این تیم جدا شوم.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات مالی چقدر در جدایی او از سیاه‌جامگان نقش داشته ادامه داد: باید بگویم مشکلات مالی در همه باشگاه‌ها وجود دارد. رفت و آمد بین تهران و مشهد برایم سخت بود چرا که سال‌ها خارج از تهران بازی نکرده بودم. جدا از مشکلات مالی مشکلات شخصی و خانوادگی هم باعث این جدایی شد. به همین دلیل با آقایان کاظمی و عباسی صحبت کردم و درنهایت از سیاه جامگان جدا شدم. در کل فکر می‌کنم این جدایی به سود هر دو طرف خواهد بود.

نورمحمدی درمورد اینکه مقصد آینده او کجا خواهد بود افزود: با دو سه تیم صحبت‌هایی کرده‌ام اما باید طی چند روز باقی‌مانده یک تیم را انتخاب کنم  چرا که فرصت زیادی تا پایان نقل و انتقالات باقی نمانده،‌می‌خواهم تصمیم درستی بگیرم تا دیگر حرف و حدیثی بوجود نیاید؛ البته باید بگویم اولویت من بازی کردن در تهران است و می خواهم در فضایی بازی کم که آرامش بیشتری داشته باشم.

وی درمورد اینکه آیا هنوز هم بازی‌های پرسپولیس را می‌بیند یا خیر تصریح کرد: بله پیگیر بازی‌ها و نتایج پرسپولیس هستم و با تعدادی از بازیکنان در ارتباط هستم. حتی زمانی که تهران هم می‌آمدم بچه‌های تیم را می‌دیدم و هنوز ارتباطم با آنها را حفظ کرده‌ام.

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس درمورد اینکه محسن بنگر در مصاحبه‌ای گفته بود پرسپولیسی‌ها مردانه مقابل تراکتورسازی بازی کنند اظهار داشت: متوجه حرف‌های بنگر نشدم به هر حال همه ما می‌دانیم که او یک پرسپولیسی دو آتشه است و کسی نمی‌تواند این مساله را کتمان کند. او شاید می‌خواسته این را بگوید تا تماشاگران تراکتورسازی بدانند که او با همه وجود بازی می‌کند. به هر حال او پول تراکتورسازی را بر سر سفره‌اش می‌برد و می‌خواهد این پول حلال باشد. محسن یک بازیکن حرفه‌ای است که در هر تیمی بازی کرده با تعصب بازی کرده و برای تیمش از جان مایه می‌گذارد.

نورمحمدی اظهار داشت: بنگر را همه می‌شناسند حتی شنیده‌ام که او در تراکتورسازی در چند بازی با مصدومیت بازی کرده و قطعا با حرف‌هایش خواسته نشان دهد که به تراکتورسازی تعصب دارد. مطمئن هستم که از حرف‌های بنگر سوء تفاهم صورت گرفته چون می‌دانم او همیشه برای پرسپولیس احترام قائل است.

 

2020

نظرات کاربران
قرمز رنگ خون
کلا حرفاش خوب نبود بنگر /
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۶:۴۹
پاسخ
2
10
66666666666666666666666666666666666666
حرف دهنشو مزه مزه کنه تعصب پیش کش
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۲:۱۶
پاسخ
7
16
سنندجی
اگر دربازی تراکتور وپرسپولیس دروازه خودی راگشود به حساب تعصب به پرسپولیس نزارید .چون شگرد ایشون گل به خودی است .
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۴:۵۸
پاسخ
6
15
سینا پرسپولیس باشعور قهرمان قاسم
بله دقیقا"مثل خودت متعصبه پرسپولیس تیم بزرگیه وباید بفهمی ودرکش کنی تا بتونی توش تبدیل به اسطوره بشی ولایق حمایت هوادار بشی تا نفهمی تی تاب چیه حق مزه کردنش رونداری
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳:۴۰
پاسخ
5
15
ایدا سادات16قرمز
به استقلالیه میگن بزرگترین افتخارت چی بوده میگه دوم شدن پرسپولیس
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹:۱۶
پاسخ
8
34
میگم شیث بیادا
بزرگترین افتخارمون اینه که با پاس فقط کری داریم نه با بی ستارها
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰:۳۷
14
4
امین
این حرفا همش بهونست ، مشهد به تهران روزی حداقل 12 تا پرواز داره ... بعدشم اگه به خاطر بازی کردن برای تهران رفتی پس چرا میگی اولویت من تیمای تهرانین چرا نمیگی من فقط تو تهران بازی میکنم ، خیلی خودشو تحویل میگیره انگار ما نمیدونیم وقتی از پرسپولیس رفت همه پرسپولیسیا اشک شوق ریختن .... حالا واسه ما شده راموس یا پیکه
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳:۵۰
پاسخ
5
21
ثنا{پرسپولیسی الاصل}
به نظر من که این طورنیست.اگه تعصب داشت پشت پرسپولیس این قدر حرف نمیزد.به هرحال واسه ما مهم نیست.اون الان دیگه پرسپولیسی نیست و تو تراکتور بازی می کنه
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲:۵۲
پاسخ
11
27
مهدی داداش نژاد از تبریز هوادار پرسپولیس
زنده باشی آقا محسن با اینکه پرسپولیسی آذری هستم.اما هر روز به عشق تو و ممدنوری میام تماشای تمرین تراکتورسازی.
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۶:۰۴
پاسخ
26
20
آیدین
بیا گسترش فولاد ... گسترش مدافع نداره .... گسترش هم پول میده هم حاشیه نداره
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۱:۲۴
پاسخ
12
19
تراختورچی
چه سو تفاهمی ؟؟؟ بنگر سالها ت پرسپولیس بازی کرده به اون باشگاه و اخلاق بازیکناش و مسئولانش آشنایی کامل داره ، یه چیزی میدونه که گفته مردانه بازی کنند این سو تفاهم نداره که عزیز دلم
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۲:۰۵
پاسخ
78
18
گل من
همه ی مردم هیچی نمیدونن فقط محسن بنگر میدونه . آره؟ خخخخ چی میگی گل من
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۴:۴۴
2
14
اشكان
بنگر بيخود كرد نورمحمدي هم نميدونم چطور اين همه سال تورپرسپوليس بازي ميكرد
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۷:۰۸
پاسخ
30
43