نورمحمدی: نوروزی برای ما زنده و کاپیتان پرسپولیس است

نورمحمدی: نوروزی برای ما زنده و کاپیتان پرسپولیس است

2727
16:49
12 مهر 1394
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هادی نوروزی برای ما هنوز زنده و کاپیتان تیم است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هادی نوروزی برای ما هنوز زنده و کاپیتان تیم است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، رضا نورمحمدی در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: ما بهترین دوست و بهترین بازیکن خود را از دست داده‌ایم شرایط سختی را می‌گذرانیم امیدوارم قهرمان شویم تا بتوانیم دل هادی را شاد کنیم. تمام تلاشمان را برای این کار انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: هادی نوروزی هنوز برای ما زنده و کاپیتان پرسپولیس است فکر می‌کنیم او مصدوم شده است هر کاری که بتوانیم برای موفقیت تیم انجام می‌دهیم چون هادی نوروزی این تیم را خیلی دوست داشت و زمانی که کاپیتان تیم بود می‌خواست پرسپولیس بهترین شرایط را داشته باشد.

نورمحمدی در مورد اینکه در آخرین تمرین پرسپولیس با نوروزی صحبت کرده است یا خیر، گفت: بله آن شب با هم در مورد شرایط تیم صحبت کردیم ما همیشه با هم تلفنی هم در ارتباط بودیم نه تنها در مورد مسائل فوتبالی که در مورد مسائل خانوادگی هم صحبت می‌کردیم که صبح روز پنج‌شنبه به من خبر دادند که نوروزی دار فانی را وداع گفته است.

وی در مورد اینکه هواداران نگران شرایط پرسپولیس هستند، گفت: سعی می‌کنیم از این شرایط خارج شویم، شرایط سختی را گذرانده‌ایم. می‌خواهیم تیم را به شرایط خوب برگردانیم و با قهرمانی دل هادی را شاد کنیم.

 

 

2051

نظرات کاربران