نوستالژی/ دیدار خیرخواهانه هنرمندان و منتخب خوزستان برای زلزله زدگان بم؛ بازگشت حجازی به مستطیل سبز در 54 سالگی

نوستالژی/ دیدار خیرخواهانه هنرمندان و منتخب خوزستان برای زلزله زدگان بم؛ بازگشت حجازی به مستطیل سبز در 54 سالگی

4460
20:54
28 آذر 1396
سال 1382 پس از وقوع زلزله بم در استان کرمان، تیم منتخبی از استقلال اهواز و فولاد خوزستان، دو نماینده استان خوزستان در لیگ برتر در آن سالها، برای کمک به زلزله زدگان بم در دیداری دوستانه به مصاف تیم هنرمندان رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته گذشته تیم منتخبی از ستارگان سابق تیم ملی و پیشکسوتان فوتبال ایران به منظور برگزاری بازی خیرخواهانه و کمک به زلزله زدگان غرب کشور، راهی مناطق زلزله زده کرمانشاه شد و در این بازی به مصاف تیم منتخب کرمانشاه رفت. 

به گزارش وب سایت نود، در سال های قبل نیز اقدامات مشابهی از سوی اهالی فوتبال صورت می گرفت و مسابقات خیرخواهانه و به منظور کمک به مردم آسیب دیده برگزار می شد. سال 1382 پس از وقوع زلزله بم در استان کرمان، تیم منتخبی از استقلال اهواز و فولاد خوزستان، دو نماینده استان خوزستان در لیگ برتر در آن سالها، برای کمک به زلزله زدگان بم در دیداری دوستانه به مصاف تیم هنرمندان رفت. نکته جالب توجه در این بازی حضور مرحوم ناصر حجازی در درون تیم منتخب خوزستان بود؛ مرحوم حجازی با وجود سن بالا، به خاطر کمک به مردم آسیب دیده در سن 54 سالگی بار دیگر در چارچوب دروازه حاضر شد و به مدت 15 دقیقه سنگربان تیم خوزستان بود. 

در تیم منتخب تیم های استقلال اهواز و فولاد خوزستان بازیکنانی نظیر داود مهابادی، احمد مؤمن زاده، امید شریفی نسب، مهدی شیری، آدریانو آلوز، میثم سلیمانی و ..... برابر تیم هنرمندان به میدان رفتند. 

 

 

 

 

2081

نظرات کاربران
shahrad
مردِ بی نظیرِ تاریخِ ملیِ ورزشِ ایران زمین.
۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۸:۲۹
پاسخ
1
53