نویر-یوونتوس؛ انتقالی بزرگ در راه است؟

نویر-یوونتوس؛ انتقالی بزرگ در راه است؟

2495
20:13
25 دی 1398
خرید نوبل، کار نویر برای ماندن در آلیانز آرنا را سخت خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، بعد از آن که بایرن مونیخ با آلکساندر نوبل، سنگربان جوان شالکه برای امضای قرارداد در تابستان 2020 به توافق رسید، مانوئل نویر هم در حال مذاکره با یوونتوس برای انتقالی غافلگیرکننده به غول سری آ بوده است.

نویر 33 ساله خود در سال 2011 از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و اکنون تنها یک سال به پایان قرارداد او با باواریایی ها باقی مانده است. برای جانشینی نویر، بایرن این بار هم روی دروازه بان شالکه و نوبل 23 ساله دست گذاشته و فرانس فوتبال گزارش داده نویر پس از فاش شدن این خبر، با یوونتوس در حال مذاکره بوده است.

نویر بارها تاکید داشته که به دنبال فرصتی برای بازی در خارج از آلمان است و اکنون یوونتوس می‌تواند بهترین مقصد ممکن برای کاپیتان تیم ملی آلمان باشد. البته فرانس فوتبال عنوان کرده همه چیز به آینده نیمکت بایرن و سرمربی بعدی باواریایی ها (که در تابستان 2020 معرفی خواهد شد) دارد. 

قرارداد جیان‌لوئیجی بوفون با یووه تنها تا تابستان 2020 اعتبار دارد و به نظر می‌رسد او در تابستان بازنشسته خواهد شد. شزنی نیز تا سال 2021 با بانوی پیر قرارداد دارد و آینده دروازه بانی بیانکونری در 18 ماه آینده، اندکی مبهم به نظر می‌رسد. 

نویر از سال 2017 و به دنبال بازنشستگی فیلیپ لام به عنوان کاپیتان بایرن مونیخ به میدان رفته و تاکنون در 363 بازی از دروازه این تیم محافظت کرده است. او به همراه بایرن 7 بار قهرمان بوندسلیگا، 4 بار قهرمان جام حذفی و یک بار قهرمان لیگ قهرمانان شده است.

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
یوونتوس داره تبدیل ب مدرسه پیرمردا تبدیل میشه :-)
۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۳۳
پاسخ
18
38