نکات آماری لیگ قهرمانان مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017

نکات آماری لیگ قهرمانان مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2017

11197
23:49
03 خرداد 1396
نکات آماری دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ارائه شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مرحله رفت لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید در این دور هر سه تیم ایرانی در ظاهر میزبان بودند ولی تنها استقلال از امتیاز حضور هوادر بهره برد که از قضا تنها نماینده پیروز ایران بود.استقلال باز هم آمار خوب خود را برابر العین ادامه داد و برای سومین بار پیاپی این حریف اماراتی را شکست داد که هر 3 پیروزی استقلال برابر العین با کلین شیت بوده و همین کلین شیت استقلال را با خیال راحتر به بازی برگشت می فرستد.جالب است که العین از هیچ تیم ایرانی دیگری به جز استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شکست نخورده و در 2 حضور قبلی خود در ایران به پیروزی رسیده و در 4 بازی قبلی در مرحله یک هشتم نهایی مغلوب نشده بود.کار استقلال زمانی ارزشمندتر می شود که العین در 6 بازی قبلی خود در مرحله یک هشتم نهایی شکستی نداشت..علیرضا منصوریان با این نتیجه به رکورد بد خود برابر تیمهای اماراتی خاتمه بخشید این مربی در 6 تقابل برابر تیمهای اماراتی در قالب استقلال و نفت موفق به پیروزی نشده بود.

این پیروزی با پنالتی ارزشمند کاوه رضایی به دست آمد تا این بازیکن جمع گلهای خود در این دوره را به عدد 5 برساند و به سومین گلزن برتر استقلال در تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شود.کاوه رضایی به هر 4 حریف استقلال در مرحله گروهی و یک هشتم نهایی گل زده و در 5 گل آخر آسیایی استقلال تاثیرگذار بوده است.(4 گل+1 پاس گل)

استقلال در شرایطی کلین شیت کرد که در این فصل بدون ابراهیمی موفق به این امر نشده بود و در سال 96 هم در کلیه رقابتها کلین شیتی نداشت ولی با این کلین شیت رحمتی با 18 کلین شیت همچنان پشت سر ژنگ دروازه بان گوانگژو چین با 19 کلین شیت قرار گرفت.استقلال با تنها 5 گل خورده همچنان بهترین خط دفاعی منطقه غرب آسیا را در اختیار دارد.

از دیگر اتفاقات این بازی اخراج فرشید اسماعیلی بود هر چند به گواه کارشناسان ، داور در این صحنه مرتکب اشتباه شد ولی به هر حال اولین کارت قرمز به نام تیمهای ایرانی در این فصل ثبت شد.

در دیگر بازی این مرحله پرسپولیس در استادیوم خالی از تماشاگر به مصاف لخویا قطر رفت که مهمترین اتفاق این بازی پنالتی از دست رفته طارمی بود تا تنها بازیکن غرب آسیا باشد که 2 پنالتی خراب کرده است..نمایندگان ایران در این فصل موفق به شکست تیمهای قطری نشدند و کلا برانکو  در پرسپولیس برابر تیمهای قطری بردی نداشته و در 4 بازی ،2 تساوی 2 شکست یک گل زده و 6 گل خورده به دست آورده است.پرسپولیس همچنان در خانه برابر تیمهای قطری بدون شکست باقی ماند و توانست رکورد گلزنی لخویا در 39 بازی پیاپی را متوقف سازد.

استقلال خوزستان با تمامی مشکلات در عمان میزبان الهلال بود و در شرایطی که یک بر صفر از حریف پیش بود نهایتا شکست خورد .استقلال خوزستان در تمام بازیهای آسیایی موفق به گلزنی شده است.بیت سعید مهره کلیدی این تیم محسوب می شود که از 7 گل استقلال خوزستان در 5 گل تاثیرگذار بوده است(2گل+3 پاس گل)

60610

نظرات کاربران
حسام استقلالي
به اميد قهرماني استقلال
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۷:۲۸
پاسخ
4
27
محمدپارسا
بهترین تیم ایرانی و تیم اول پایتخت همچنان رکورد های پرتماشاگرترین تیم آسیا بهترین خط دفاع و بهترین خط حمله سه بازی پرتماشاگر لیگ قهرمانان آسیا مال اسقلاله استقلال السد استقلال الاهلی استقلال العین هر3 بالای 65 هزار ک بازی اول 100 هزار نفر و درکل 230یا240 هزار تماشاگر تو4 بازی آسیا تخصص ماس کلش واس ماس ادمین بچاپ دمت گرم
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۷:۰۳
پاسخ
40
95
مسعود گل باشی
64 خان میدونم داری جلزولز میکنی ولی عیبی نداره بسوز
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸:۴۷
6
17
6464
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱:۰۳
25
12
حسین
ما پرسپولیسی ها خیالمون از صعود راحته فقط دنبال اینیم مهدی مرد سال آسیا بشه
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۰:۲۷
پاسخ
98
52
آبی دو ستاره
یکم بیشتر پنالتی بهش بدین شاید به آرزوتون برسید... البته شاید به قیمت حذفتون تموم بشه , ولی می ارزه.
۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۴۴
3
8
نورال
الحق که تیم اول ایران دراسیاتاج کبیره تاریخ وامارنشون میده تواسیانتیجه فاکتوراوله
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۸:۴۰
پاسخ
32
92
Saeed TAJI
همین آماره ک هر تیم با هر نی جلو استقلال تنش ب لرز میفته و از غول های فوتبال اسیا هست آسیا تخصص تاج است و بس فرق است بین بزرگی و احساس بزرگی کردن‌...
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۲:۴۷
پاسخ
34
100
مسعود گل باشی
استقلال با تنها ۵ گل خورده همچنان بهترین خط دفاعی منطقه غرب آسیا را در اختیار دارد ماشالا استقلال افتخار ایران ایشالا با قدرت میبریم بازی برگشتم و میریم یک چهارم
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۳:۳۶
پاسخ
66
138
mansournadal
باز هم دم اس خوزستان گرم که مردونه بازی کرد
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۹:۱۷
پاسخ
11
179
بلوچستان
به امید سعود استقلال به مرحله بعدی واسه قهرمانی زوده نظر بدیم همین که از این مرحله عبور کنیم....کلی از نظر مالی به استقلال کمک میشه
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۹:۴۶
پاسخ
55
146
سوران
آسیا تخصص ماست
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۹:۱۱
پاسخ
90
161
دسته سه ای های سال های 42 تا 47 حرف نمیزنند. ممنون
برام جالبه که چهارپولیسی ها برای استقلال کری میکنن و آرزوی باخت و خوردن 5 تا گل میکنن. بعد وقتی یه استقلالی میگه آسیا تخصص ماست سریع به میگن ما ایرانی هستیم. تیم ها ایرانی هستن. متحد باشید. دشمن شاد کن نباشید. ما با هم دوستیم. بفرما نقل و نبات.
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶:۲۰
24
39
Ziba
آسیا جای کری خوندن نیست. دعا کنیم برای تموم نماینده های کشورمون.
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۱:۲۶
42
106
میثم تاجی بارسایی
استقلال بهترین تیم ایران... بهترین عملکرد بین تیمهای ایرانی در طول ادوار جام باشگاههای آسیا... خدا را شکر استقلالیم.!
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۷:۵۸
پاسخ
109
191
اندی
نود دقیقه تو قوطی بودن و به خودشونم میگن بهترین!
۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۹:۳۳
34
22