نکته؛ اولین کاپیتانی اخباری در تراکتورسازی

نکته؛ اولین کاپیتانی اخباری در تراکتورسازی

4722
20:22
19 آذر 1395
سنگربان جوان تراکتورسازی برای اولین بار در طول حضور خود در این تیم، بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو بست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سنگربان جوان تراکتورسازی برای اولین بار در طول حضور خود در این تیم، بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو بست.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، محمدرضا اخباری، سنگربان جوان تراکتورسازی بدون تردید خوشحال‌ترین بازیکن زمین در پایان دیدار امروز استقلال و تراکتورسازی بود.

اخباری که برای سپری کردن دوران خدمت به تراکتور آمده و امسال دومین فصل حضور خود در این تیم را سپری می‌کند، در بازی امروز شاید بدترین اشتباه دوران حضورش در تراکتور را مرتکب شد و مقصر بی چون چرا در به ثمر رسیدن تک گل استقلال بود.

اخباری در صحنه گل استقلال، در حالی که مدافعین تیمش همگی جلو کشیده بودند، به اشتباه توپ را به کاوه رضایی مهاجم استقلال سپرد تا او با در اختیار داشتن یک فضای عالی، به راحتی دروازه تراکتورسازی را باز کند.

بعد از این گل، بازیکنان تراکتورسازی مخصوصاً مهدی کیانی کاپیتان این تیم، با روحیه دادن به دروازه‌بان جوان تیم خود سعی کردند او را از نظر روحی برای ادامه بازی آماده کنند. ماموریتی که البته به خوبی نیز انجام شد و با کمک بازیکنان باتجربه تراکتور، اخباری بازگشت باشکوهی به بازی داشت و در ادامه دیدار نیز در چند صحنه روی حملات استقلال خیلی خوب واکنش نشان داد.

نکته جالب توجه در مورد اخباری اما این بود که در اواسط بازی، مهدی کیانی، کاپیتان سرخپوشان تبریزی در اقدامی جالب توجه بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازوی اخباری بست تا با این کار هم حمایت قاطع خود از این گلر خوش آتیه را نشان داده باشد و هم محمدرضا اخباری برای اولین بار در طول دوران حضور خود در تراکتور، کاپیتانی این تیم را تجربه کرده باشد.

اتفاقی که با پایانی بسیار شیرین برای اخباری و هم تیمی‌هایش در تراکتورسازی همراه بود و او در اولین تجربه کاپیتانی خود در تراکتورسازی، یک برد شیرین و حماسی را در پایان یک دیدار جذاب و حساس تجربه کرد.

6017

نظرات کاربران
سولدوز تراختور
یاشاسین کیانی یاشاسین اخباری ما به شماها افتخار میکنیم.
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۷:۴۷
پاسخ
0
1
reza
واقعا دمت گرم داش مهدی این کار فقط از تو بر میومد به امید قهرمانی تیراختور یاشاسین تیراختور
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۹:۵۰
پاسخ
10
38
امير6
اگه اخباري پاس گل نميداد شيشتقلال همون يه گلم امكان نداشت بزنه.اصلا معلوم نبود تاكتيك شيشتقلال واسه حمله چي بود.بكش زيرش هم نداشتن.
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۱:۵۸
پاسخ
3
41
تی تی
غیرتیم غیرتیم ، من مهدی کیانیم. یاشاسین داش مهدی کیانی با غیرت که با تجربه نابش تراختور رو امیدوار نگه داشت.
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۹:۱۶
پاسخ
11
54
اث میلان.پرسپولیس
چه پاسی داد
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵:۴۰
21
12