نکته؛ عملکرد ضعیف تراکتورسازی در بازی‌های خانگی

نکته؛ عملکرد ضعیف تراکتورسازی در بازی‌های خانگی

5587
02:07
09 بهمن 1395
سرخپوشان تبریزی در یک بازی خانگی دیگر هم امتیاز از دست دادند و حالا امکان دارد فاصله آنها با صدرنشین لیگ به 6 امتیاز برسد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرخپوشان تبریزی در یک بازی خانگی دیگر هم امتیاز از دست دادند و حالا امکان دارد فاصله آنها با صدرنشین لیگ به 6 امتیاز برسد.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، تراکتورسازی تبریز در هفته نوزدهم لیگ برتر، در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان تیم همشهری خود یعنی ماشین سازی بود که این بازی در پایان با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت تا امیر قله‌نویی و شاگردانش در یک بازی خانگی دیگر هم متوقف شده باشند.

تراکتورسازی در هفته هفدهم هم در همین ورزشگاه مقابل صنعت نفت آبادان متوقف شده بود و مساوی آنها مقابل سبزپوشان تبریزی که دومین بازی تراکتور در ورزشگاه یادگار امام محسوب می‌شد، تبدیل به دومین تساوی متوالی خانگی تراکتورسازی نیز شد. دو تساوی که هر دو در ورزشگاه یادگار امام ثبت شده و تراکتورسازی در این دو مسابقه 4 امتیاز از بازی‌های خانگی خود را از دست داده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که پیش از این سرمربی و بازیکنان تراکتورسازی اعتقاد داشتند اگر از ابتدای فصل در ورزشگاه یادگار به میدان می‌رفتند، نتایج بهتری کسب می‌کردند و مناسب نبودن ورزشگاه اختصاصی خود را یکی از دلایل نتایج نامناسب در بازی‌های خانگی می‌دانستند.

تراکتورسازی تا پیش از آماده شدن ورزشگاه یادگار امام، دیدارهای خانگی خود را در نیم فصل اول در ورزشگاه اختصاصی خود برگزار می‌کرد. این تیم در هشت بازی خانگی خود در دور رفت صاحب 3 برد، 4 مساوی و یک باخت شد و حالا در دو بازی خانگی اول خود در دور برگشت که در ورزشگاه یادگار امام برگزار شده است، نیز این تیم تنها دو مساوی و دو امتیاز را کسب کرده است.

 طبق آمار تراکتورسازی تاکنون در دیدارهای خانگی خود 15 امتیاز را از دست داده است. آماری که نشان دهنده عملکرد ضعیف این تیم مدعی در بازی‌های خانگی است. این در حالی است که پرسپولیس، صدرنشین فعلی لیگ و رقیب اصلی تراکتورسازی در راه قهرمانی، تاکنون 9 بار در ورزشگاه آزادی میزبان رقبا بوده که در این 9 بازی، سرخپوشان تهرانی صاحب 7 برد و 2 تساوی شده و موفق به کسب 23 امتیاز شده‌اند و آماری به مراتب بهتر را نسبت به رقیب اصلی خود به ثبت رسانده‌اند.

شاگردان قلعه‌نویی با توقف مقابل ماشین سازی، دو امتیاز حساس دیگر را هم در تبریز از دست دادند. اتفاقی که می‌تواند در صورت پیروزی پرسپولیس در بازی مقابل صبای قم، موجب 6 امتیازی شدن اختلاف دو تیم صدرجدول در آستانه دیدار بسیار حساس هفته بعد این دو تیم در تهران شود.

قارغ از تمام اتفاقاتی که ممکن است در بازی‌های آینده رخ بدهد، باید به این نکته اشاره کرد که اگر تراکتورسازی نتواند در پایان فصل به مقام قهرمانی لیگ برسد، بدون تردید باید اصلی‌ترین دلیل ناکامی آنها را ضعف این تیم در بازی‌های خانگی و از دست دادن امتیازات فراوان در این دیدارها دانست.

6017

نظرات کاربران
امیر
تراکتور و قلعه نوعی بدنبال نتیجه بیرون از زمین می گردند این کار تمرکز را از بازیکنان گرفته است تراکتور باید به خودش ایمان داشته باشد "ما تراکتوریم"
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸:۳۰
پاسخ
13
31
Mehdi
حالا باید واسه سهمیه بجنگید پسرای خوب
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴:۰۱
پاسخ
8
53
کوروش
یادمه کلاس اول دبستان که بودم یه همشاگردی داشتم که همیشه بهانه میگرفت برای تکلیف ننوشتن هاش، نمره ضعیف گرفتن توی دیکته نوشتن هاش و خلاصه از همه چی ایراد و بهونه میگرفت و کلا همیشه زمین کج بود.. این چند وقته خاطرات قدیمیم دوباره زنده شده..
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱:۴۴
پاسخ
8
36
مینی بوس ابی444444444444
ما منتظر محرومیت 6 ماهه کیانی بخاطر هل دادن داورهستیم درست همونطور که پیام صادقیان رو توی دوران اوجش نابود کردن حالا ببینید کمیته انضباطی چطوری دوباره ناعدلاتی خودشو اثبات میکنه
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱:۳۴
پاسخ
11
67
آبادان برزیلته
من که فکر نکنم محرومشون کنن فدراسیون شجاعت این تصمیم رو نداره
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶:۳۰
3
26
تراختور عاشقی
واقعا داور هدف دار امده بود کسای که دو کارت داشتند و محروم کنه . ۴ بازیکن اصلی محروم !!! حالا با نصف تیم باید بازی کنیم . ولی بازم میبریم اگه قهرمان هم نشیم این بازی رو باید ببریم. عشق است تراختور
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵:۵۶
پاسخ
77
14
علی
نه بابا این چه حرفیه همه دنیا جمع شدن تراکتور قهرمان نشه اصلا این تیم بد بازی نمیکنه!!!!!! بجای گیر دادن به زمین و زمان تو زمینتون بازیارو ببرین
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۰:۳۸
پاسخ
11
60
فیروزجاه
پیام صادقیان داور رو هل داد و شش ماه محروم شد(بعد به سه ماه کاهش پیدا کرد) دیروز کیانی و آقایی هم همین کار رو کردن و داور رو هل دادن منتظر واکنش کمیته انضباطی هستیم
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹:۴۲
پاسخ
10
76
جام دهم
مدعی قهرمانی؟؟؟ زوده براشون
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵:۰۵
پاسخ
12
70
پرسپوليس رقيب جوانمرد مي خواهد
نه بابا اصلي ترين دليل ناكامي شون اينه همه مي خوان پرسپوليسو قهرمان كنن،واسه همين همه ش به ضرر پرسپوليس سوت مي زنه داور!!! يه وقت كسي شك نكنه مقصر اصلي هم سازمان ليگه چون بازي هاي پرسپوليس بعد تراكتوره،بعدشم اين چه وضع داوري براي تراكتوره؟؟ داور خودش بايد پنالتي رم براشون گل كنه!! اصلا مقصر فدراسيون هم هست؟؟ چرا فقط دوتا بازيكن پرسپوليس سربازن؟؟ چرا اصلا سربازي ده سال نيست؟؟ . . . اگه به جاي گرفتن اين جور بهانه ها به فكر تاكتيك تيمتون بودين اينجوري نميشد!! ادمين حرفاي مربي خودشونو تكرار كردم تاييد كن لطفا :)
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸:۰۶
پاسخ
12
86
رسول
تراکتور دیگه تموم شد و رفت :‌ ذوب آهن به زودی جاش رو می گیره ....
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۴:۵۴
پاسخ
13
78
برسد به دست کمیته انضباطی
مهدی کیانی تو بازی با ماشین سازی چنان داور رو هل داد و یه جوری سمتش خیز برداشت که گفتم الان باهاش درگیری فیزیکی پیدا می کنه که بازیکن ها گرفتنش (تصاویر ویدئویی موجود هست) :‌ نمونه این حرکت رو ونگر تو انگلیس با داور چهارم انجام داد الان چهار جلسه محرومش کردن : باید دید کمیته انضباطی با اغماض از این حرکت خشن رد میشه یا نه؟؟؟؟ البته سعید آقایی آخر بازی حرکت مشابهی رو انجام میده ....
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۳:۳۹
پاسخ
14
86
amir
عین همین حرکت رو پیام صادقیان انجام داد 6 ماه محرومش کردن که در اخر شد 3 ماه! جالبه خبرگزاری ها این خبر و حرکت رو بایکوت کردن... بسیار عجیبه...
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴:۴۳
3
33
mohammad
تحلیل خوبی بود. از الان دارن امتیازهای داخل خونه رو از دست میدن. اونوقت میندازن گردن داوری و اینکه فدراسیون از قبل قهرمان رو مشخص کرده و اینکه چرا بازیهای پرسپولیس دیرتر برگزار میشه. داوری اگه ضعیفه واسه تیم ما که ضعیفتر قضاوت کرده. خود کمیته داوران هم اقرار کرد به این موضوع که بیشترین ضرر رو تیم پرسپولیس دیده. قهرمانی شخصیت میخواد که خوشبختانه تنها تیمی که الان داره پرسپولیسه. این تحلیل رو هم آخر فصل بعد از مشخص شدن همه چی مجددا بذارید که بدونن و نندازن گردن بقیه غیر خودشون.
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۱۱:۱۴
پاسخ
12
103
صنف همبرگر فروشان
با این حساب از حالا به بعد ما برا ذوب اهن بازی میکنیم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲:۰۴
5
21