نکته بازی با قرعه کشی لیگ برتر / بهشت و جهنم استقلال و پرسپولیس

نکته بازی با قرعه کشی لیگ برتر / بهشت و جهنم استقلال و پرسپولیس

189046
02:40
23 تیر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم قرعه کشی لیگ برتر آن قدر دیرهنگام برگزار شد که در انتهای یک روز کاری فرصت کمی برای بررسی و دقت به زوایای مختلف آن باقی مانده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم قرعه کشی لیگ برتر آن قدر دیرهنگام برگزار شد که در انتهای یک روز کاری فرصت کمی برای بررسی و دقت به زوایای مختلف آن باقی مانده بود.

به گزارش وبسایت نود، با این حال نگاهی به برنامه این مسابقات و مرور جزئیات جالبی از آن خالی از لطف نیست:

*در 7 هفته ابتدایی لیگ برتر استقلال فقط یک بار از تهران خارج می شود و علی منصوریان این فرصت را دارد تا حسابی تیمش را روی غلطک بیندازد و امتیازات حیاتی را در ابتدای فصل جمع کند.

*بدترین برنامه ممکن برای پرسپولیس در دربی اتفاق افتاده به طوری که هفته قبل از آن باید به مصاف به تراکتورسازی برود و پس از یک بازی سنگین پا به دربی بگذارد. حریف بعد از دربی پرسولیس هم سپاهان است که می تواند از محرومان متعدد و احتمالی این بازی نهایت استفاده را ببرد.

*خطر برگزاری دربی در دو هفته ابتدایی و نداشتن دو دروازه بان اصلی یعنی مهدی رحمتی و سیدحسین حسینی از بیخ گوش استقلال گذشت!

*برانکو می تواند خوشحال باشد که دو هفته متوالی ابتدای لیگ را تیمش در آزادی برابر هوادارانش بازی می کند. البته پرسپولیسی ها دو هفته بازی خارج از خانه متوالی برابر پدیده و ذوب آهن هم در هفته های سیزدهم و چهاردهم دارند.

*منصوریان خیلی زود به ملاقات شاگردان سابقش می رود و در همان هفته اول با نفت بازی می کند.

*از میان تیم های مدعی احتمالی پرسپولیس، سپاهان و استقلال خوزستان در هفته پایانی میهمان هستند و استقلال، تراکتورسازی، ذوب آهن و فولاد در زمین خودشان بازی می کنند و جام قهرمانی در شهر آنها اهدا می شود.

*دربی اهواز بین فولاد و استقلال خوزستان هفته سیزدهم برگزار می شود.

*اولین دربی تبریز را ماشین سازی و گسترش فولاد هفته دوم برگزار می کنند، دو هفته بعد ماشین سازی با تراکتور برگزار کننده دومین شهرآورد تبریزی هاست و سومین و آخرین دربی این شهر هم هفته دهم بین گسترش فولاد و تراکتورسازی انجام خواهد شد.

*منصوریان در هفته های پنجم(رسول خطیبی)، دوازدهم(مرفاوی) و سیزدهم(قلعه نویی) باید برابر مربیان استقلالی قرار بگیرد.

*هفته هشتم مصاف های جذابی دارد و در آن دایی و برانکو مقابل هم قرار می گیرند و سپاهان و ذوب آهن دربی اصفهان را برگزار می کنند.

*طبق برنامه از پیش نوشته شده بازی ها پرسپولیس با حریفانی بازی می کند که هفته قبل به مصاف ماشین سازی رفته اند و استقلال در کل فصل با تیمی بازی می کند که هفته قبل برابر تراکتورسازی قرار گرفته است.

*با تغییرات متعدد انجام گرفته تخمین قدرت تیم ها مشکل است اما به نظر می آید سخت ترین مقطع فصل برای قرمزهای پایتخت بین هفته های پنجم تا نهم باشد که به ترتیب با تراکتورسازی در تبریز، استقلال در دربی، سپاهان در اصفهان،  نفتِ علی دایی و استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی بازی دارند.

*در تنها بازی مهم از نظر آب و هوایی استقلال دهم یا یازدهم مرداد باید برای بازی با استقلال خوزستان به اهواز برود و به نوعی جهنم اواسط تابستان را تجربه کند.

*بازی های سخت استقلال تقریبا در جدول پخش شده و می توان گفت مقطعی در لیگ با بازی های دشوار متوالی برایش وجود ندارد. شاید بتوان گفت مهم ترین بازی های این تیم در هفته های اول و آخر برابر دو تیم زردپوش نفت تهران و سپاهان می باشد. بازی هفته دوم تیم علیرضا منصوریان هم برابر مدافع عنوان قهرمانی است.

 برنامه کامل نیم فصل اول لیگ را می توانید با مراجعه به این لینک مشاهده کنید.

نظرات کاربران
احمد....ssssss
جوجه رو آخر پاییز میشمارن..پرسپولیسی ها منتظر باشین
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۸:۵۳
پاسخ
1
0
بهزاد تبریزلی
یاشاسن تراختور.. جدول برا ما فرقی نمیکنه فقط چدماخ میکنیم یعنی فقط به نوبت یکی یکی همتونو میبریم
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶:۱۱
پاسخ
1
1
p6
اگر غیر از این بود ما شک میکردیم از بزرگی پرسپولیس تیم های بزرگ باید قرعه بزرگ بخوره بهشون......ب ههر حال باید فرقی بین تیم پرسپولیس و استقلال باشه.....admin چاپ کن
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۱:۵۳
پاسخ
1
0
ایدا سادات۱۶قیطریه
خخخخخخخخخ بازم پرسپولیس مثل نه سال قبل جام نمیاره امسال بمناسبت 10 سال جام نگرفتن به ما یک ستاره (تو خالی) میدن. خخخخخخخخخخخخ
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۸:۵۹
پاسخ
0
2
رضا
امیدوارم انقدر مرد باشی که این مطلب رو چاپ کنی . یه نگاه ب برنامه پارسال بنداز و سال های گذشته . پترسال قبل و بعد از دربی استقلال با کجا بازی کرد ؟پرسپولیس با کدوم تیما . چرا اون موقع تحلیل نداشتی ؟ در ضمن همه پخش زنده قرعه کشی رو دیدن . احتمالا ۹ پولی سی ها همون جور که معنی اسطوره رو نمیدونن . معنی قرعه کشی رو هم متوجه نمیشن . حتما حمید استیلی هم آبیه که قرعتون رو برداشته
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱:۴۱
پاسخ
0
0
پرس6 پرس 4
آقا اصلا به قول علی آقا پروین کله بازیارو ببازین فقط رفت . برگشت استقلالو بزنید وسلام
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۴:۰۴
پاسخ
0
0
یک استقلالی
امیدوارم روزی احترام متقابل، منطق و تفکر جایگزین احساسات و تعصب گردد. همه ی ما ایرانی هستیم عشق من ایران
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۰:۵۴
پاسخ
0
1
تراکتورچی
باسلام وعرض ادب برای همه ی عزیزان.*منصوریان در هفته های پنجم(رسول خطیبی)، دوازدهم(مرفاوی) و سیزدهم(قلعه نویی) باید برابر مربیان استقلالی قرار بگیرد. باید بگم رسول خطیبی یک تراکتوری هستش دوم اینکه این استقلال بیچاره همش قرعش جوری میوفته که 2یا3هفته مونده به اتمام لیگ باید باتراکتوربازی کنه همش هم که درجریانین حال گیری میشه وکلا کمرشون میشکنن شماپرسپولیسیا هم خوشحال نباشین حال شماروهم قبل دربی میگیریم تا حسابی باروحیه برین واسه دربی!!!!!!! آدمین توروخدا بچاپ
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۳:۵۰
پاسخ
1
2
Monireh
هميشه قرعه هاي سخت برا پرسپوليسه
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۵۶:۵۶
پاسخ
1
0
fateme
این تیمه پرسپولیسه... همه تیما دربرابرش ساندویچن...به امید قهرمانی
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۱:۳۱
پاسخ
0
1
ایرانی حق طلب
گوی های سرد و گرم قضیش خیلی وقته تو فیفا لو رفته، به همین دلیله که قرعه بعضی تیمها سخت و بعضی آسون میفته!!! بهترین قرعه اول برای سپاهانه بعدش برای استقلال و بدترین قرعه اول برای پرسپولیسه بعدش برای تراکتور ولی خدا جای حق نشسته و حتی اگه 6 امتیازم از تیمی که حقش قهرمانیه کم کنن بازم با اختلاف قهرمان میشه و رقیب دیرینش 13ام جدول!!!
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۶:۳۷
پاسخ
0
3
پرسپولیس
هفته شیشم بیست و شیش ماه شیشم دوباره شیشتایی هارو شیش تای میکنیم
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۵:۲۵
پاسخ
1
0
داش متین4#6
ما همیشه مرد روزهای سختیم
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۰:۴۵
پاسخ
1
0
عشقه من پرسپولیس
پرسپولیس امسال س جام میگیره استقلالم میره دسته دوم منصوریان گریش میگیره
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۰:۰۸
پاسخ
1
0
Ali Yarahmadi
سلام دوستان امسال با اختلاف ۶ پله از تیم دوم فاصله میگیریم و قهرمان میشیم فقط به عشق ۶تایی ها خخخخخخخ لایک رو بزن
۲۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۸:۲۸
پاسخ
0
0