نکونام: از فرصت‌ها استفاده نکردیم

نکونام: از فرصت‌ها استفاده نکردیم

583
21:16
04 مهر 1398
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: وقتی تیمی خوب دفاع می‌کند، باید از موقعیت‌ها استفاده کرد که ما استفاده نکردیم.

به گزارش وب‌سایت نود، جواد نکونام بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان تهران گفت:  می‌دانستیم بازی فنی خواهد بود. وقتی تیمی خوب دفاع می‌کند، باید از موقعیت‌ها استفاده کرد که ما استفاده نکردیم و برنده نشدیم. حریف دفاع می‌کرد و موقعیت گل کمی ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه ضربات شاگردانش در دیدار امروز تبدیل به گل نشد، ادامه داد: بازیکنان امروز در ارسال پاس‌های 5 متری و 10 متری اشتباه داشتند که این مسئله به ما ضربه زد و بابت این موضوع از بازیکنانم گله‌مند هستم. در این شرایط یک مربی نمی‌تواند کاری انجام دهد. در واقع این موضوع باعث می‌شود که پس از لو دادن توپ به دنبال پس گرفتن آن باشیم و به زحمت بیفتیم.

سرمربی فولاد گفت: شرایط تیم خوب است. ما سعی کردیم مشکلات دفاعی را برطرف کنیم و حالا باید شرایط بهتری را برای خط حمله به وجود بیاوریم. از یکسری مسائل گله‌مند هستم که مهمترینش همین عدم پاس‌های کوتاه صحیح بود. ما نیاز به برد داشتیم و اگر در ابتدای بازی به گل می‌رسیدیم و پاس‌های کوتاه اشتباه نمی‌دادیم، به هدف‌مان می‌رسیدیم، اما اینها امروز مشکل‌ساز شد.

نکونام درباره تعویض‌هایش عنوان کرد: احمد عبدالله‌زاده نزدیک به مصدومیت بود و به همین دلیل بیرون آمد. در ادامه بیت‌سعید را به زمین فرستادیم تا با تغییرات تاکتیکی بتوانیم از کناره‌ها ضربه بزنیم. در واقع تغییرات ما به جز یک مورد که اجباری بود، بقیه‌اش هجومی بود.

وی درباره اعتراض هواداران فولاد در دقایق پایانی و سر دادن شعار «حیا کن، رها کن» گفت: فوتبال یک واقعیت دارد. امروز سپاهان 2 بر صفر مقابل پرسپولیس پیروز شد. هواداران توقع برد دارند. ما به لحاظ دفاعی خوب هستیم و باید در حمله هم خوب باشیم. تیم ما مقابل همین سپاهانی که امروز برنده شد، بدون 6 بازیکن اصلی‌اش به مساوی رسید و یک موقعیت گل هم به این تیم ندادیم. با خودم تعارف ندارم و اگر مشکلی باشد، مطرح می‌کنم. ما باید تلاش کنیم که بهتر شویم. همین تیم پیکان که امروز با ما بازی کرد، هفته گذشته 6 گل زده بود و تاکنون نیز 10 گل به ثمر رسانده است.

4416

نظرات کاربران
فولادمرد
چی فکر می‌کردیم چی شد. آقای نکونام فک کنم پنج هفته زمان خوبی برای هماهنگ کردن تیم بود اونم تیمی که زودتر از بقیه تمرین کرد و بازیکن خرید. تیم ما امروز علاوه بر اینکه در حمله بد بود در دفاع هم پر اشتباه بود. من به عنوان یک بیننده ضعف فولاد رو تشخیص دادم اونوقت شما چطور هنوز هم بد بازی میکنید. فاصله بین خطوط بسیار زیاد _ انتقال توپ از دفاع به حمله خیلی بد بود به این دلیل که بازیکن ها به جلو اضافه نمیشدن _ بازیکنان حالت ایستایی داشتن و اصن میل به حرکت نداشتن _شادابی نداشتن _کنترل توپ و پخش توپ توسط هافبک ها افتضاح بود و فقط سعی داشتن بازی رو خراب کنن. یه سوال دارم چرا تیم با ترکیب اصلی وارد نمیشه. یا چرا به صابر حردانی بازی داده نمیشه کسی که هر وقت اومد تاثیر گذار بوده. شما در اسپانیا بازی کردین که اونو به عنوان سمبل فوتبال زیبا و تیکی تاکا می‌شناسن و همیشه بهترین هافبک ها رو داشته و همیشه بازی های دلپسند رو انجام میده اما فوتبالی که شما بازی میکنید مخلوطی از سنگاپور و بحرینه. هر بازی میاین میگید ما باید در حمله بهتر باشیم خوب کی دیگه؟ پنج هفته گذشت. واقعا خوش شانس بودی که تا الان روی نیمکت نشستی و بهت فرصت دادن آخه معمولا فولادی ها اینقدر ها صبر نمیکنن در عین حال اگه زیبا بازیکنن تیم رو تشویق میکنن پس اگه میخوای اینطور نتیجه گیری کنی بهتره آبرومندانه و محترمانه خودت بری. نه خانی اومده نه خانی رفته.
۰۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۴۹
پاسخ
3
11
همه درمقابل قانون برابرند(البته پرسپولیس کمی برابرتره)
تساوی مقابل استقلال وسپاهان وبردمقابل شهرخودرونتایج خیلی خوبی هست وفراموش نکن تیمای بالای جدول هم خوب بازی نمیکنن ولی خوب نتیجه میگیرن حرف پرسپولیسی هاروهم گوش نده حتی اگه یه استقلالی قهرمان باشه بازم بدردنمیخوره ولی نمیگن چراگرون ترین تیم لیگ خوب بازی نمیکنه وشانسی نتیجه میگیره
۰۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۱۳
1
3