نکونام: با سپاهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر بازی داریم

نکونام: با سپاهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر بازی داریم

1241
00:31
13 مهر 1397
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندارن گفت: با سپاهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر بازی داریم و 7 بازیکن خودمان رامقابل این تیم در اختیار نداریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندارن گفت: با سپاهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر بازی داریم و 7 بازیکن خودمان رامقابل این تیم در اختیار نداریم.

به گزارش وبسایت نود، با توجه به تاخیر در پرواز امروز تهران به اصفهان، جواد نکونام به کنفرانس خبری پیش از بازی حذفی مقابل سپاهان اصفهان نرسید.

نکونام در خصوص این دیدار به سایت باشگاه نساجی گفت: این هفته در مجموع شرایط خوبی را پشت سر نگذاشتیم و مصدومیت و ویروس سرماخوردگی بازیکنان و تیم ما را حسابی اذیت کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه ۷ بازیکن خود را به احتمال فراوان نخواهیم داشت. ابوالفضل اعلائی و شاهین مجیدی را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. ۵ بازیکن هم دچار سرماخوردگی شدید شدند که ۲ نفر قطعا به بازی نمی رسند و بقیه هم وضعیت نامشخصی دارند. مهرداد عبدی بیمار شده و محمد عباس زاده هم که می خواستیم فردا از او استفاده کنیم دچار سرماخوردگی شده و بعد تمرین به من اطلاع داد از لحاظ بدنی آمادگی حضور در این مسابقه را ندارد و از لیست ما خارج شد. بنا براین این دو نفر را هم نخواهیم داشت. ضمن آن که یک بازیکن هم در اختیار تیم امید گذاشتیم.

سرمربی نساجی مازندران با اشاره به اینکه با تیم بزرگی بازی دارد، یادآور شد: سپاهان اصفهان با ۵ قهرمانی پر افتخارترین تیم ایران و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و حالا ما باید با این تیم آن هم در چنین شرایطی روبرو شویم. فراموش هم نکنید نساجی مازندران یک تیم خصوصی با بودجه محدود است و باید به مصاف سپاهان پر امکانات برود.

نکونام افزود: البته ما به خوبی سپاهان را آنالیز کرده و می‌دانیم در فاز تهاجمی چقدر قوی و قدرتمند است. نقاط ضعف این تیم را نیز شناسایی کرده و تلاش می‌کنیم فردا نمایش خوبی در اصفهان ارائه بدهیم.

سرمربی نساجی مازندران در پایان گفت: با تمامی این مشکلات و کمبودها من به بازیکنانم هم گفتم که این بازی متعلق به شماست و بروید از فوتبال لذت ببرید.

 

1004

 

نظرات کاربران
Farhad
پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ پرسپولیسه با یازده قهرمانی بعدش استقلال با هشت قهرمانی
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۵۳
پاسخ
3
2
دوچرخه پنچرشد چارجانبه امجدیه اول شد
پرافتخارترین تیم تمام ادوار فوتبال ایران از اول تاریخ فوتبال ایران تا الان پرسپولیس هستش لیگ برتر یه تیکه کوچیک از تاریخ فوتبال ایرانه که اونم امسال دوباره و هتریک پرسپولیس قهرمان میشه و لیگ برتر هم میشیم پرافتخارترین تیم لیگ برتر ولی در کل پرسپولیس پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ ایران هستش
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵:۳۱
پاسخ
13
12
خطاب به بالایی
البته تو خواب انشالله....
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۳۶
1
3
مریم
به امید خدای بزرگ و همت بچه ها سپاهان برنده بازیه زنده باد سپاهان
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۷:۰۰
پاسخ
5
11
مجید تک
شومن های زمانه
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۴:۰۶
پاسخ
20
40
سامان پرسپولیسی
پر افتخارترین تیم لیگ جدید سپاهانه ولی همه لیگ پرسپولیس، سپاهانو حداقل ببرید یک سودی بکنن تیمای بالا جدولی
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۳:۱۰
پاسخ
32
35
ایمان اسلامی
داداش این بازی جام حذفی هستش ربطی به جدول نداره
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵:۰۶
3
10
مریم
تو لیگ (برتر) قطعا و حتما سپاهانه بقیه لیگا خیلی وقته تموم شدن حال رو باید نگریست
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۵:۲۴
9
11
omid 6
پر افتخار ترین تیم لیگ برتر یه تیم دیگس داداش
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۵:۳۳
پاسخ
46
34
مریم
اون تیمم تیمی نیست جززززززززززززززززز سپاهااااااااااااااااااااااااااان
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۳:۳۶
14
13