نکونام: با نفت رقابت جوانمردانه داریم و برخی از آب گل آلود ماهی نگیرند

نکونام: با نفت رقابت جوانمردانه داریم و برخی از آب گل آلود ماهی نگیرند

12548
14:52
27 فروردین 1397
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با نفت مسجد سلیمان رقابت جوانمردانه ای داریم و با فکری هم رفیقم این را گفتم که برخی ها که دستشان رو شده از آب گل آلود ماهی نگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با نفت مسجد سلیمان رقابت جوانمردانه ای داریم و با فکری هم رفیقم این را گفتم که برخی ها که دستشان رو شده از آب گل آلود ماهی نگیرند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی، جواد نکونام اظهار داشت: فردا یک بازی سخت در انتظار ماست. با تیمی بازی داریم که هفته ها صدرنشین لیگ دسته اول بوده و بیشترین امتیازات را جمع آوری کرده و از هر حیث قابل احترام است اما من هم به بازیکنانم اطمینان و ایمان کامل دارم و شک ندارم سه شنبه بهترین عملکرد خود را به جای خواهند گذاشت.
وی با اشاره به طرفداران پرشور نفت مسجد سلیمان یادآور شد: اگر اشتباه نکنم مسجد سلیمان مهد فوتبال ایران است و اولین بار فوتبال در کشورمان در این شهر آغاز شد. حتی شنیدم اولین استادیوم فوتبال هم در مسجد سلیمان تاسیس شده است. شهر اولینهاست.وقتی اولین بار به این شهر آمدم و شور و نشاط مردم و طرفداران نفت مسجد سلیمان را روی سکوها دیدم لذت بردم.
نکونام ادامه داد: این تیم هم مثل نساجی مازندران به هواداران پرشور و فوتبال فهم خود می بالد. در واقع فوتبال به همین هوادارانش زنده است. مازندران هم مثل خوزستان از نظر استعداد و بازیکن غنی است و حیف است نساجی با این همه هوادار در لیگ برتر حضور نداشته باشد.
سرمربی نساجی مازندران در خصوص تقابل با محمود فکری نیز خاطر نشان کرد: اول دوست دارم
تبریک بگویم به محمود فکرى بابت ساختن این تیم و صعود به لیگ برتر. به نظرم نفت مسجد سلیمان صعود کرده و جنگ براى تیم دوم است. محمود فکری دوست خوب من، کاپیتان استقلال و یک مربی کاردان است. ما فقط نود و چند دقیقه در زمین رقابت جوانمردانه داریم و قبل و بعد آن همان رفقای قدیمی و همیشگی خواهیم بود. این را گفتم چون در روزهای اخیر برخی ها که دستشان برای همه رو شده از آب گل آلود ماهی نگیرند.
وی در پایان به نکته جالبی اشاره کرد و گفت: جایی خواندم وقتی یوسین بولت دونده افسانه ای جاماییکا و دنیا موفق شد با پشت سر گذاشتن جاستین گاتلین سومین طلای المپیکی خود را در المپیک ۲۰۱۶ ریو بگیرد خبرنگاران دوره اش کرده و رمز و راز این موفقیت را جویا شدند. یوسین بولت آن روز گفت که رکورد رقیب آمریکایی ام قبل از این رقابت چند ثانیه از من بهتر بود. حتی ۵۰ متراول را هم من بد شروع کردم اما در ۵۰ متر دوم گاتلین آمریکایی هر گامی که بر می داشت یک نگاه به من می کرد. این در حالی بود که من اصلا به او نگاه نمی کردم و چشمم رو به جلو و خط مستقیم مسابقه بود. همین موضوع باعث شد چند ثانیه رکورد حریف آمریکایی به خاطر نگاه کردن به من خراب شود و من او را جا بگذارم و برای سومین بار قهرمان المپیک شوم. تیم نساجی مازندران هم با این تفکر برای رسیدن به موفقیت فقط به جلو نگاه می کند.

 

2051

نظرات کاربران
خسرو پرسپولیسی
جواد جان به شهر اولین ها خوش آمدید.درسته سرمربی تیم استقلالیه ولی این شهر اکثریت آن پرسپولیسی هستن....جهت اطلاع
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰:۱۰
پاسخ
26
14
یک لر بختیاری
با آرزوی صعود شیرهای زاگرس بختیاری و ببرهای مازندران، دو تیم با اصالت و پر طرفدار به لیگ برتر.... امیدوارم که همتباران بختیاری رسم میهمان نوازی خود را در قبال برادران عزیز مازنی، طرفداران نساجی به نحو شایسته ای به جا آورند....
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۲۳
پاسخ
7
30
نساجی لیگ برتری
نساجی لیاقتش لیگ برتره. ان تا تیم پر هوادار مثلا تو چند سال اخیر اومدن تو لیگ و بعد از دو سه سال هوادارا پشت تیمشون رو خالی کردن. نساجی ۲۴ ساله صعود نکرده ولی همیشه ورزشگاهش پره. اگر خدا بخاد غیر ممکن ممکن میشه.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۴۵
پاسخ
5
22
شيراز
اميدوارم رفاقت سالمي باشه امان از ليگ يك
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۵۱
پاسخ
6
55
محسن
بابا همه ما ایرانی ها از سرمربی خودمون خواهش و تمنا کنیم که جواد نکونام راضی کنه برگرده تیم ملی برای جامجهانی نیاز داریم !! ای کاش شفر کاری میکرد که جواد برگرده اس اس حتی به عنوان بازیکن مربی ،
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۴۲
پاسخ
30
48