نکونام: خسرو حیدری هیچ‌گاه دنبال منافع خودش نبود

نکونام: خسرو حیدری هیچ‌گاه دنبال منافع خودش نبود

2353
10:51
01 خرداد 1398
کاپیتان پیشین تیم ملی در واکنش به خداحافظی خسرو حیدری بیانیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش وب سایت نود، خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال اتفاقی بود که با واکنش خیلی‌ها روبه‌رو شد. خیلی از چهره‌های فوتبالی و هنری به این خداحافظی واکنش نشان دادند. جواد نکونام هم برای خداحافظی حیدری متنی نوشت که در اختیار ایسنا قرار گرفت.

او در این بیانیه گفته است:
برای فوتبالیست‌ها تصمیم خداحافظی تصمیم بسیار سختی است. می‌دانم خسرو هم خیلی به آن فکر کرده و به سختی این تصمیم را گرفته است. سخت است که یک روز بخواهی از زمین و توپ فوتبال خداحافظی کنی ولی به طور قطع این خداحافظی همیشگی نخواهد بود. خسرو هم توانایی زیادی دارد و می‌تواند خیلی زود دوباره بازگردد و جور دیگری به فوتبال خدمت کند.
حیدری سال‌های سال برای استقلال و برای فوتبال ما زحمت کشید. در تیم‌ملی هم هر زمان به میدان رفت، با تمام وجود بازی کرد. او جزو بهترین پاسورهای تاریخ فوتبال ماست و قطعاً جایش در این فوتبال خالی خواهد بود. دوران درخشانی را در استقلال و تیم‌ملی کنار هم داشتیم. امیدواریم در مربیگری هم بتواند مثل دوران فوتبالش بدرخشد.
در پایان باید بگویم حیدری همیشه به دور از حاشیه بود و هیچگاه وارد این مسائل نشد. با این که سابقه زیادی هم در استقلال داشت، هیچ‌وقت دنبال منافع خود نبود. او از سال ۱۳۸۰ وارد استقلال شد و ۱۷ سال بعد خداحافظی کرد. این خیلی مهم است که وقتی می‌روید، همه به شما احترام بگذارند. خسرو با احترام از استقلال رفت.

2051

نظرات کاربران
حامد
کاش بازیکنان همه تیم ها مخصوصا خود استقلال کمی از اخلاق آقای حیدری رو داشتند...
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۰۶
پاسخ
2
22
عشقممم نیمار
خسرو‌خوبان همیشه در قلب تاجیان ..چرا ؟؟ چون‌هم‌با اخلاق بود و‌هم دور از حاشیه و‌هم‌متعصب و چنین بازیکنی با این شرایط ..قطعا خودبخود در دل هوادار قرار میگیره و‌ در زمان الان غقط پژمان منتظری با خصوصیات خسرو‌جون میتونیم‌ببینیم ک‌ب شدت در دل هوادار قرار داره :-)
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۱۲
پاسخ
4
9
پرستو
ستاره های تاجی تیم ملی همیشه بهترین و باغیرت ترین بازیکنان فوتبال ایران بودند و هستند..
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶:۲۹
پاسخ
1
13
سولدوز تراختور
واقعا خسرو بازیکنی بود که به همه هوادارای سایر تیمها احترام میذاشت.پسر تورک دوست داشتنی برات ارزوی موفقییت میکنم
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴:۵۵
پاسخ
5
36
امیر شکوهی
دمت گرم جواد خان ایشاالا که هردو ابی دل موفق باشید
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳:۰۰
پاسخ
4
34