نکونام: در نیمه دوم تمام راه‌های نفوذ ماشین‌سازی را بستیم/ فولاد رو به رشد است

نکونام: در نیمه دوم تمام راه‌های نفوذ ماشین‌سازی را بستیم/ فولاد رو به رشد است

463
19:38
28 مهر 1398
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به تبریز آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم و به اهواز برگردیم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام پس از برد برابر ماشین‌سازی تبریز در هفته هفتم لیگ برتر کشور، گفت: بازی را خوب شروع کردیم ولی متاسفانه روی دو موقعیتی که به حریف دادیم، دو گل دریافت کردیم. خیلی خوب به بازی برگشتیم و توانستیم گل‌های خورده را جبران کنیم. در ادامه نیمه اول، دست از حمله نکشیدیم و در همین نیمه به گل سوم رسیدیم و برنده به رختکن رفتیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در نیمه دوم با صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم، تمام راه‌های نفوذ حریف را بستیم و موفق به حفظ نتیجه شدیم، ضمن اینکه چند موقعیت هم داشتیم که به گل تبدیل نشدند.

وی با تاکید بر این که به تبریز آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم و به اهواز برگردیم، افزود: هر دو نیمه حساب شده و با برنامه کار کردیم. بازیکنانم تمام آن چه مدنظر بود را در زمین پیاده کردند.

نکونام عنوان کرد: فولاد رو به رشد است و خدا را شکر می‌کنیم که به دومین برد متوالی و آن چه لیاقت فولاد و مردم خوزستان است، رسیدیم.

وی با تمجید عملکرد شاگردانش در دیدار برابر ماشین سازی، گفت: از بازیکنانم خیلی راضی هستم و این برد را به هواداران و مردم خوزستان تقدیم می‌کنم. از هوادارانی که به تبریز آمدند و از ما حمایت کردند نیز قدردانی می‌کنم.

4416

نظرات کاربران
لیورپول خوزستان
آقا جواد با اومدن آقای آذری که مدیر توانایی است به فکر خرید یک گلزن تمام عیار باشید که جمع سهمیه خارجی فولاد به چهار برسه. اونوقت شک نکن شانس اصلی قهرمانی هستید.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۱۴
پاسخ
4
5
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
دمت گرم
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۰۱
پاسخ
3
9