نکونام شکایت خود را از قلعه‌نویی پس گرفت

نکونام شکایت خود را از قلعه‌نویی پس گرفت

2118
13:47
03 بهمن 1394
به گفته وکیل نکونام پیش از صدور حکم جلب سرمربی تراکتورسازی، او رضایت داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - به گفته وکیل نکونام پیش از صدور حکم جلب سرمربی تراکتورسازی، او رضایت داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران که در خارج از ایران به سر می‌برد، از طریق وکیلش در تهران، شکایت خود را از سرمربی تراکتورسازی پس گرفت.

نزدیک به دو سال قبل امیر قلعه‌نویی در دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل مصاحبه نکونام، از وی شکایت کرد. پس از شکایت امیر قلعه‌نویی، نکونام هم با حضور در دادسرا از سرمربی سابق آبی‌ها شکایت کرد. ماه گذشته و در پرونده شکایت قلعه نوعی هر دو در دادگاه حاضر شدند که در نهایت پس از بررسی شواهد و توضیحات شهود اصلی نکونام، قلعه نویی شکایت خود را پس گرفت.

در این بین، تکلیف شکایت جواد نکونام از امیر قلعه نویی مبهم بود تا اینکه رضا حسن زاده، وکیل این بازیکن با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت این بازیکن را از سرمربی تراکتورسازی پس گرفت. این اتفاق پس از پادرمیانی تعدادی از اهالی فوتبال رخ داد و نکونام ترجیح داد با وجود احضار قلعه نویی به دادگاه، شکایت خود را از او پس بگیرد. رضا حسن زاده نیز با تائید این خبر گفت: «به جهت عدم مراجعه آقای قلعه‌نویی به دادسرا، طبق قانون می‌بایست حکم جلب ایشان صادر می‌شد که با تصمیم آقای نکونام، جریان رسیدگی پرونده متوقف شد.»

 

2051

نظرات کاربران
جواد بازویی
واقعا الان معلوم شد که قعله نویی فقط وفقط دلسوز استقلال و با وجود تخریب ش ادم بامعرفتی هست. و مربی هست که بازبکن سالاری تو کارش نمیگنجه. نکونام ، اندو .... گفتن به خاطر قعله نویی به استقلال نمیان ن به خاطر پول. این فصل مشخص شد کی راست و کی دروغ میگه. این فصل که امیر خان نبود چرا نیومدن و به خاطر دلشون که میگفتن با استقلال هست نیومدن کمک استقلال . همش بخاطر پول پول پول بود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۷:۱۳
پاسخ
8
8
هومن
ببخشید وقتی باشگاه هیچ مذاکره ای با نکونام نکرد نکونام با زور میومد میگفت من میخوام بیام استقلال !:/
۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۵:۲۰
1
3
علا قه بند
جانا سخن از دل ما میگویی
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۴:۰۶
3
5
مریم
ترسو
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۸:۳۵
پاسخ
5
2