نکونام: فولاد باید در نیم فصل دوم تقویت شود/ ما فوتبال به مراتب بهتری را در بازی اخیر انجام دادیم

نکونام: فولاد باید در نیم فصل دوم تقویت شود/ ما فوتبال به مراتب بهتری را در بازی اخیر انجام دادیم

895
19:31
03 مهر 1398
سرمربی فولاد معتقد است تیمش باید در نیم فصل دوم تقویت شود تا عملکرد متفاوتی را به نمایش بگذارد.

به گزارش وب‌سایت نود، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار کرد: مربی باتجربه‌ای به نام حسین فرکی روی نیمکت پیکان نشسته که من افتخار شاگردی ایشان را دارم. فرکی کسی بود که برای اولین بار من را به تیم ملی دعوت کردم. او یک "پاسی" اصیل است. امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. پیکان فوتبال خوبی انجام می‌دهد. آن‌ها ۱۰ گل به ثمر رساندند.

وی ادامه داد: آن ها در بازی‌های اخیر حضور پرقدرتی در خط حمله داشتند و باید هوشمندانه بازی کنیم. امیدوارم فردا بازی خوبی همراه با کسب نتیجه عالی ارائه کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان نسبت به بازی اول لیگ شرایط بهتری داریم و توانستیم در هر بازی رو به جلو حرکت کنیم اما با تیم مورد نظر من فاصله داریم. هنوز همه بازیکنان را نداریم. فکر می‌کنم این تیم جای پیشرفت دارد. بازیکنان این مسئله را درک کردند. ما فوتبال به مراتب بهتری را در بازی اخیر انجام دادیم و باید این روند را ادامه بدهیم تا به جایگاه واقعی برسیم.

نکونام درباره افزایش انتظار هواداران از تیم او در این بازی اظهار کرد: بازی‌ها برای ما فرقی ندارند بلکه ما فقط نسبت به تاکتیک تیم حریف آماده می‌شویم. باید فردا بازی منطقی همراه با کسب نتیجه خوب ارائه دهیم. اینکه متفاوت از بازی‌های دیگر عمل کنیم، اینطور نیست. ما باید بهتر شویم و بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند. برنامه خودمان را تغییر نمی‌دهیم. فکر می‌کنم بازیکنان‌مان کیفیت خوب خود را ارائه دهند.

سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که آیا تیمش ازحیث بازیکن کماکان نقطه ضعفی دارد، اظهار کرد: ما بازیکنان موردنظر خودمان را جذب کردیم و دنبال جذب یک بازیکن دیگر هستیم. در نیم فصل نیاز به تقویت داریم. اگر قرار است شکل متفاوتی را انجام دهیم باید تقویت شویم. بازیکنانی که درحال حاضر در کنار ما هستند، باکیفیت هستند و نیاز داریم در هر دیدار کنار ما باشند.

وی ادامه داد: ما نگاهی هم به بازیکنان جوان داریم و توانستیم بازیکنانی را به میدان بفرستیم که نتیجه را تغییر بدهند. این بازیکنان محصول آکادمی فولاد هستند. سعی می‌کنیم هر کسی را که توانمند و باکیفیت است، به تیم اضافه کنیم.

4416

نظرات کاربران
کرال
یاشاسین فولاد
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۱۲
پاسخ
2
7
فولادمرد
به امید خدا میبریم و خودمون رو به صدر نزدیک تر میکنیم فردا پیکان دفاعی بازی میکنه با توجه به بضاعتی که داره پس ما نباید بهانه ای بیاریم و با تمام وجود بااستفاده از حرکات تاکتیکی نوین و ارسال زمینی از جناحین بتونیم داروازه پیکان رو باز کنیم.از هواداران عزیز خواهش میکنم بازم به فولادآرنا بیاین و تیم رو حمایت کنیم
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۰۸
پاسخ
2
7
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
اگر خوب بازی کنید میبرید تیم فولاد خیلی بازیکن داره
۰۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۱۱
پاسخ
3
15