نکونام: قول سهمیه آسیا نداده‌ام/ در تیم ما کسی بیش از ۸۰۰ میلیون نمی‌گیرد

نکونام: قول سهمیه آسیا نداده‌ام/ در تیم ما کسی بیش از ۸۰۰ میلیون نمی‌گیرد

667
18:04
13 آذر 1398
سرمربی تیم فوتبال فولاد می‌گوید به این باشگاه هیچ قولی مبنی بر کسب سهیمه آسیا یا قهرمانی نداده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، جواد نکونام سرمربی فولاد پس از تساوی تیمش برابر سایپا در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: کیفیت زمین خوب نبود و سایپا بازی مستقیم انجام می‌داد و این موضوع کار ما را سخت کرده بود. روی یکی، دو صحنه بازیکنان ما اشتباه کردند اما بازی بیشتر روی هوا بود و موقعیت گلی ایجاد نشد و این دیدار طوری نبود که بگوییم یک تیم می‌توانست پیروز باشد.

وی افزود: ما می‌خواستیم فوتبال بازی کنیم اما دیدیم که کیفیت زمین اجازه نمی‌دهد این کار را انجام بدهیم و به همین خاطر سعی کردیم مثل سایپا فوتبال مستقیم را در دستور کار خودمان قرار بدهیم. سایپا به خاطر نتایجی که کسب کرده، تحت فشار است اما در کل، کار سختی پیش روی ما بود.

نکونام تصریح کرد: ما می‌توانستیم پیش از آغاز فصل، شش بازیکن جذب کنیم. الان هم تکرار می‌کنم بازیکنی با قراداد بیشتر از ۸۰۰ میلیون تومان جذب نکردیم. هیچ بازیکنی از تیم ما بیش از این مبلغ نمی‌گیرد. این در حالی است که سایپا بازیکن یک میلیاردی هم دارد اما ما نسبت به بودجه خودمان بازیکن جذب کردیم. سعی کردیم نفراتی که نیاز داریم را جذب کنیم اما تیم ما کامل نیست. با این بودجه و این نفرات تیم ما شاهکار کرده است. از روز اول هم گفته بودم که نه قرار است سهیمه آسیا بگیریم و نه قهرمان بشویم. هیچ قولی هم ندادم. تلاش می‌کنیم خوب بازی کنیم و خوب نتیجه بگیریم.

1870

نظرات کاربران
ش پ
آذری رو باید اخراج کنید
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳:۳۹
پاسخ
5
0
عماد
طفلکیا با این چندرغاز پول چجوری زندگیتونو میچرخونید...#خجالتم_خوب_چیزیه
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۲۱
پاسخ
3
27
نیما
متاسفانه مثل مربی هایاستقلالی مصاحبه می کنه.. فقط یک سال در استقلال بودن کافیه تا اینجوری غیرحرفه ای بشی :) فقط دعواهاش با منصوریان و پرسپولیسی ها خخ
۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۱۸
پاسخ
19
9