نگاهی به آمار خیره کننده گل‌های منچسترسیتی

نگاهی به آمار خیره کننده گل‌های منچسترسیتی

2114
21:31
26 دی 1397
منچسترسیتی تا به اینجای فصل موفق به زدن 99 گل شده است.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی تنها یک گل تا رسیدن به رکورد 100 گل در این فصل فاصله دارد، آن هم در حالی که هنوز نزدیک به 4 ماه به پایان فصل باقی مانده است.

تیم پپ گواردیولا در بازی هفته گذشته خود در لیگ برتر موفق شد وولوز را با نتیجه 3-0 شکست دهد و تعداد گل هایش را در این فصل به عدد 99 برساند و حالا می تواند در بازی روز یکشنبه مقابل تیم بدون مربی هادرزفیلد، تعداد گل هایش را سه رقمی کند. اگرچه تیم پپ اکنون در لیگ برتر صدرنشین نیست ولی بهترین آمار گلزنی را در اروپا با اختلاف در اختیار دارد.

میانگین گل های سیتی در این فصل 2.9 گل در هر مسابقه است و آنها با تیم دوم 18 گل اختلاف دارند. بعد از منچسترسیتی، در میان تیم های اروپایی، پاریسن ژرمن حضور دارد که 81 گل زده است، بارسلونا با 75 گل سوم است و سویا، تاتنهام و آرسنال در رده های بعدی قرار دارند.

آمار گلزنی سیتی با شروع سال جدید میلادی، ترقی هم داشته است و آنها در چهار مسابقه اخیرشان 22 گل زده اند، که شامل دو برد 7-0 و 9-0 مقابل روترهام و برتون بوده است. ضمن این که آنها از منظر تعداد گلزنان هم نسبت به رقبا بهترین آمار را دارند و در این فصل 16 گلزن مختلف داشته اند. آگوئرو و ژسوس هر یک با 14 گل بهترین گلزنان تیم سیتی هستند، استرلینگ با 11 گل در رده دوم است و سانه، سیلوا و محرز در رده های بعدی هستند.

84 گل از درون محوطه جریمه، شامل 14 ضربه سر و 3 پنالتی، 15 گل خارج از محوطه جریمه، شامل دو ضربه آزاد مستقیم. ضمن اینکه 49 گل سیتی در نیمه اول زده شده و 50 گل در نیمه های دوم.

1878

 

نظرات کاربران