نگاهی به تمام گل به خودی های استقلال در تاریخ لیگ برتر؛ آوار گل به خودی بر سر طالب لو

نگاهی به تمام گل به خودی های استقلال در تاریخ لیگ برتر؛ آوار گل به خودی بر سر طالب لو

9154
13:42
29 مرداد 1397
تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر با گل به خودی آرمین سهرابیان مقابل میزبان خود پارس جنوبی جم شکست خورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهارم لیگ برتر با گل به خودی آرمین سهرابیان مقابل میزبان خود پارس جنوبی جم شکست خورد.

به گزارش وب سایت نود، آبی پوشان تهران پس از حدود دو و نیم فصل بار دیگر اسیر اشتباه یکی از بازیکنان خودی شده و یک گل به حریف هدیه کند. آخرین بار که استقلال تهران با گل به خودی بازیکنانش گل خورد، در هفته بیستم لیگ برتر پانزدهم بود که حنیف عمران زاده در دیدار برابر نفت تهران، به اشتباه توپ را به قعر دروازه سیدمهدی رحمتی فرستاد و در نقش گلزن تیم نفت ظاهر شد. گل به خودی حنیف عمران زاده هم پس از حدود پنج و نیم فصل بعد از گل به خودی پژمان منتظری در استقلال ثبت شد.

آبی پوشان در هشت دوره از 10 دوره ابتدایی لیگ برتر به اشتباه دروازه خودشان را باز کرده اند، اما در هشت دوره بعدی تنها در دو دوره از این طریق گل خورده اند.

 

استقلال تهران در تاریخ لیگ برتر 15 بار با اشتباه بازیکنان گل خورده و دروازه خود را فرو ریخته است. آمار دروازه بان های استقلالی که با گل به خودی دروازه آنها باز شده، به این صورت است؛ وحید طالب لو (8 گل)، مهدی رحمتی (2 گل)، محمد محمدی (2 گل)، جورج توپالوویچ، پرویز برومند و مسعود قاسمی. آمار وحید طالب لو که بیش از نیمی از گل به خودی های استقلال به دروازه او شلیک شده، بسیار جالب توجه است. البته یکی از این 8 گل را خود وحید طالب لو به خودش زد. وی که 9 سال متوالی در استقلال حضور داشت، در آخرین بازی خود در هفته پایانی لیگ برتر نهم، به اشتباه دروازه خودش را باز کرد تا با خاطره ای تلخ تیم محبوبش را ترک کند.

آبی پوشان در دو فصل ششم و هفتم بیشترین گل به خودی در یک فصل را دریافت کردند؛ بازیکنان استقلال در هر یک از این دو دوره 3 بار مرتکب اشتباه و گل به خودی شدند.

 

2081

نظرات کاربران
پرسپولیس قهرمان
راست می گی آقای گلی سهم ایناست چرا به طارمی و علیپور می دینش
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۰۲
پاسخ
14
6
محسن قرمز
فکرکنم چون وزیر پرسپولیسیه البته نباید ناداوریهارو هم نادیده بگیریم به خاطر همین آمار یه کم بالاست
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶:۳۱
پاسخ
30
11
mehrab
هیچ باختی مثه باخت با گل به خودی روی تیم و بازیکن تاثیر منفی نمیذاره واقعا افتضاحه فکر کن دقیقه 20 گل به خودی زدی بعد 70 دقیقه دنبال جبران کردن هستی ولی تیم حریف اتوبوسی وار در حال دفاع کردنه .. تیم های بزرگ از کسب جام ها و قهرمانی ها خوشحال میشوند ولی تیم های کوچک از بردن تیم های بزرگ .. حالا هم مشکلی نیست جبران میکنیم فقط باید دیگه اشتباه نکنیم البته جای اشتباه هم نداریم ..
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۱۲
پاسخ
9
28
ایمون زاید
امپراطور رکوردهای منفی هستن
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۵۸
پاسخ
32
15
عادل
طالب لو خیلی دوست داشتنی و محترمه... دستکشش از بیرو بیشتر کارایی داره
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۰۸
پاسخ
14
41
مکتب دوچرخه
ماشالا تیممون در زمینه های منفی همیشه رکورد داره ... جووونم استقلال خخ
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۰۶
پاسخ
109
59
مرضیه
بیشترین برد، بیشترین کلین شیت ، بیشترین امتیاز در لیگ ، بیشترین گل زده ، بهترین تفاضل گل و و و ... شما یه سر به آرشیو ویدیو های همین سایت بزن ، یه کلیپ برای استقلال هست بعنوان اولین تیمی که به نهصد امتیاز رسیده ، ((هرتعریفی از بهترین بودن میخواید اسم استقلال رو میشنوید)) جمله ای که خودش نشون از بزرگی تیم استقلاله ، پیشنهاد میکنم چند پماد سوختی هم همرات باشه وقتی داری اون ویدیو رو می بینی
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۰:۵۸
2
7
جعل و ناداوری
یه آمار از گل به خودی های تیم خودتون بگیر بعد بیا کری بخون .گل به خودی های بنگر به سوشا البته خنده دارش هم همون گل فولاد بود که بازتاب جهانی داشت. بیشترین گل به خودی توی ادوار لیگ برتر مختص به تیم شماست و بیشترین گل به خودی هم از آن محسن بنگر. متاسفانه توی هیچ زمینه ای اطلاعات درست ندارید و فقط از فوتبال کری خوندنو بلدید.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۳۰
10
27
تاج کبیر
هر هر نمکدون یه سر به افتخارات بزن بعد بیا نمک بریز استقلال از لحاظ گل زده گل خورده بیشترین امتیاز بهترین گل زن ها بیشترین کلین شیت حرف اول رو میزنه
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۴۶
13
34
Solo
خداییش بدتر و قشنگ تر از گل بخودی سوشا بنگر مگه داریم؟؟؟؟
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴:۰۸
14
45
مسعود گل باشی
عزیزم در زمینه های منفی؟ امارو برات بیارم کدوم تیم در زمینه های منفی ید طولایی داره؟ مشخصه سنت دورقمی نشده با این طرز کری خوندنت عموویی. بیشترین قهرمانی بیشتری تعداد گل زده بیشترین برد و ..... مال کدوم تیمه پسرم؟
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۵۸
18
38
حسن
بگم از بنگر بگم از رامین بگم از صادق بگم از سریع ترین گل بخودی تاریخ فوتبال با هنرنمایی بنگر و سوشا
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۵۰
21
48
roya
البته رکوردار تو این زمینه قطعا زوج طلایی سوشا و بنگر هستند
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰:۲۲
24
53