نگاهی به مرحله انتخابی یورو 2020 در پایان هفته چهارم؛ بزرگان در سلامت کامل

نگاهی به مرحله انتخابی یورو 2020 در پایان هفته چهارم؛ بزرگان در سلامت کامل

1863
11:47
22 خرداد 1398
فعلا بزرگان فوتبال اروپا حال خوبی دارند اما هیچ اتفاقی، تضمین‌شده نیست.

به گزارش سایت نود، نرسیدن ایتالیا به جام‌جهانی 2018 تلنگری به خوش‌باوری بزرگان اروپا در مراحل انتخابی تورنمنت‌های مهم زد و یادآوری کرد که شما هر چقدر هم بزرگ باشید در صورت نادیده گرفتن رقبای کوچک و و عدم حفظ آمادگی لازم، محکوم به سقوط و تماشای رقابت‌های بزرگ از طریق تلویزیون هستید.

 بزرگان فوتبال اروپا با درس گرفتن از این موضوع، مرحله انتخابی یورو 2020 را شروع و ادامه داده‌اند و فعلا در پایان دور چهارم حال خوبی دارند. در شرایطی که از هر یک از گروه‌های دهگانه، 2 تیم اول به یوروی 24 تیمی راه می‌‌یابند و 4 تیم باقی مانده براساس جایگاه‌هایشان در لیگ ملت‌های اروپا به مرحله اصلی می‌رسند،انگلیس، ایتالیا، ایرلندشمالی، آلمان، لهستان، بلژیک و اسپانیا تیم‌هایی با رکورد صددرصد پیروزی در این رقابت‌ها هستند.

حال خوب بزرگان 

در گروه اول، انگلیس با وجود یک بازی کم‌تر نسبت به جمهوری چک در رده اول گروه حضور دارند و با توجه به مقام سومی در اولین دوره لیگ ملت‌های اروپا از هم اکنون برای رویاپردازی جهت حضور در فینال خانگی یورو 2002 آمادگی لازم را دارد! در گروه دوم اوکراین از همین ابتدا خرج خودش را از بقیه جدا کرده و با 10 امتیاز از 4 بازی در صدر قرار دارد. نکته جالب این گروه، قرار گرفتن پرتغال، قهرمان یورو 2016 و لیگ ملت‌های اروپا با 2 امتیاز از 2 بازی در رده ماقبل پایانی است! ظاهرا این تیم برای کسب 2 رتبه ابتدایی به بهبود شرایطش نیازمند است. در گروه سوم  طوفان دیشب آلمان مقابل استونی این تیم را صاحب 9 امتیاز از 3 بازی کرد اما مساله اینجاست که ایرلندشمالی هم درست مانند این تیم رکورد صددرصد پیروزی را در اختیار دارد؛ با این تفاوت که یک بازی بیش‌تر از قهرمان جام‌جهانی 2014 دارد. هلند با یک برد و یک باخت از 2 بازی برای جلوگیری از سومین ناکامی متوالی در راه رسیدن به تورنمنت‌های مهم باید حواس جمعی داشته باشد. در گروه چهارم، سوئیس 4 امتیازی در صورت برتری در 2 بازی کم‌تری که نسبت به جمهوری ایرلند 10 امتیاری دارد، می‌تواند به صدرنشینی امیدوار شود.  در گروه پنجم، کرواسی، نایب‌قهرمان جام‌جهانی 2018 در گروه متوازن گرفتار شده و با 6 امتیاز از 3 بازی، پشت سر مجارستان 9 و اسلواکی 6 امتیازی در رده سوم دیده می‌شود. گروه ششم، صدرنشین مقتدری به نام اسپانیا دارد؛ تیمی که از 4 بازی 4 برد دارد و سوئد و رومانی با 7 امتیاز این تیم را تعقیب می‌کنند. در گروه هفتم لهستان اقتدار خاصی دارد. این تیم 12 امتیازی بالاتر از رژیم صهیونیستی 7 و اتریش 6 امتیازی در رده اول شانس نخست صعود نام دارد. در گروه هشتم، شاهد پیچیدگی خاصی هستیم. شکست ترکیه مقابل ایسلند و برتری آسان فرانسه مقابل ایسلند، 3 تیم مدعی این گروه (فرانسه، ایسلند و ترکیه) را در امتیاز 9 برابر کرد. حضور یک چهارم تیم‌های حاضر در مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام جهانی 2018 در گروه نهم، رقابت جذابی ساخته است. بلژیک 12و روسیه 9 امتیازی در رده‌های اول و دوم هستند و اسکاتلند با 6 امتیاز از 4 بازی با تداوم وضعیت فعلی شاید باز هم در حسرت حضور در اولین تورنمنت مهمش از جام‌جهانی 1998 بماند.  سرانجام در گروه دهم، ایتالیا نونوار شده توسط مانچینی به لطف پیروزی دشوار 2 - یک خانگی مقابل بوسنی با 4 پیروزی از 4 بازی مقتدرانه درصد ماند و  فنلاند 9، ارمنستان 6 و حتی یونان 4 هم اوضاعی بهتر از بوسنی 4 امتیازی دارند.

1977

 

 

 

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
با یه مشت تیم‌ درجه ۴ و بی کیفیت هم‌ معلومه بزرگان در سلامت کاملا :-P
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴:۱۷
پاسخ
8
10