نگاهی به کورس آقای گلی جام‌جهانی/ در انتظار یک رونالدوی دیگر

نگاهی به کورس آقای گلی جام‌جهانی/ در انتظار یک رونالدوی دیگر

10974
12:35
09 تیر 1397
با توجه به کیفیت گلزنان جام‌جهانی، همه امیدوارند این بار مردی با بیش از 6 گل مرسوم برای آقای گل‌های جام‌جهانی، کفش طلا را تصاحب کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مرحله گروهی جام‌جهانی 2018 در حالی به اتمام رسید که هری کین انگلیسی با 5 گل خودش را مدعی جدی کفش طلای جام معرفی کرد.

 به گزارش سایت نود،جام با هت‌تریک رونالدو شروع شد، به کمک گل‌های لوکاکو رونق یافت و پس از گلزنی‌های متعدد کین، مدعی اول آقای گلی خودش را شناخت.

 شروع با رونالدو

در دومین روز جام، کریس رونالدو مقابل اسپانیا هت‌تریک کرد و خودش را مدعی جدی آقای گلی نشان داد؛ هر چند روند گلزنی‌اش مقابل ایران متوقف شد و در این بازی ضمن فرار از اخراج، یک پنالتی را هم از دست داد؛ هرچند هنوز به لطف آن هت‌تریک و رقم زدن برتری پرتغال مقابل مراکش با 4 گل مدعی جدی آقای گلی است.

کار بزرگ لوکاکو

 در جمع بلژیک پرستاره، لوکاکو از همان ابتدا خودش را یک سر و گردن بالاتر از بقیه نشان داد و در 2 بازی اول به اولین بازیکن پس از مارادونا تبدیل شد که در 2 بازی متوالی جام‌جهانی 2 گل می‌زند. او با استراحت در طول بازی با انگلیس برای دروازه‌گشایی‌های بعدی آماده شد.

کین صدرنشین

جوان‌ترین کاپیتان جام‌جهانی 2018 پس از زدن هر 2 گل انگلیس به تونس، مقابل پاناما  به کمک 2 پنالتی و ضربه‌ای که در بین راه به پایش برخورد کرد، بعد از هورست و لینکر به سومین انگلیسی رقم زننده هت‌تریک در جام‌‎جهانی تبدیل شد. کین در مجموع 5 گله شد. از زمان 32 تیمی شدن جام‌جهانی در هیچ دوره‌ای سابقه نداشت یک بازیکن در پایان دور دوم مرحله گروهی با 5 گل در صدر جدول گلزنان بایستد. حالا کین به عنوان مدعی جدی آقای گلی، امید اول برای گذر از سنت آقای گل شدن با 6 گل زده است؛ کاری که آخرین بار رونالدوی برزیلی در جام‌جهانی 2002 انجام داد و با بیش از 6 گل کفش طلا را ربود.

 در انتظار مسی و نیمار

مسی  و نیمار هر کدام با یک گل زده امیدوارند درمراحل حذفی بیش از پیش خودشان را نشان دهند. نیمار در وقت‌های تلف شده بازی دوم با کاستاریکا گلزنی کرد و گل مسی نقش مهمی در بازگشت آرژانتین به جام و برتری منجر به صعود مقابل نیجریه داشت.

 

1977

نظرات کاربران
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
کین نوبت خودته دیگه... باید خودتو ثابت کنی...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۵۵
پاسخ
9
9
علی تاتنهامی
رونالدو 3 بازی 4 گل مسی 3 بازی 1 گل نیمار 3 بازی 1 هری کین 2 بازی 5 گل بازم بنظرتون هری کین بهترین مهاجم حال حاضر نیست؟ پوچتینو خوب هری کین رو به یه مدعی تبدیل کرد
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶:۰۸
پاسخ
71
42
Cr7-18
کریس ۱ گل به مراکش(قهرمان و بهترین تیم حال حاضرافریقا)و۳گل به اسپانیا زد کین ۳تا به پاناما و ۲تا به تونس زده کین ناخن انگشت کوچیکه کریس هم نیست !Hala madrid¡
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳:۰۰
7
8
امید
مخصوصا گل اخرش که توپ خورد پشت پاش رفت تو دروازه :-)
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۴۲
7
13
کسرا
بازی‌ای که کین هتریک کرد رو دیدی یا فقط جدول گلزنا رو نگاه میکنی؟ چون هتریک هری کین نه ارزشی از نظر امتیاز آوری داشت و نه هنر خاصی میخواست. دوتا پنالتی بود با یه توپی که دربارش حرف نزنیم سنگین‌تریم. دوتا گلی که تو بازی قبلیش زد هم باز نکته خاصی نداشتن. درکل رقابت آقای گلی امسال در اصل بین لوکاکو و کریس رونالدوعه که البته رونالدو با توجه به تیم به مراتب ضعیف‌تری که نسبت به بلژیک داره، احتمالا زود حذف میشه و نمیتونه آقای گل بشه... یکی که خیلی ریز و تو حاشیه داره حرکت میکنه هم کوتینیوعه که با توجه به قدرت برزیل و بازی‌های خیلی خوبی که خودش داشته و اینکه احتمالا برزیل تا مراحل آخر جام جهانی تو رقابت‌ها باقی میمونه، شاید بتونه آقای گل بشه...
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۱۰
5
16
ایرانی
پنج گلی که دوتاش پنالتی و یکیش هم کاملا شانسی بوده نمیتونه یکی رو بهترین کنه مسی که بازیکنای هافبک آرژانتین فلجن و بازی با کرواسی به طور متوسط نفری دو پاس سالم بهش ندادن و بازی اول هم با ایسلند و اون دفاعش رونالدو هم بازی سوم خورد به دفاع ایران که انصافا عالی بودن نیمار هم تازه از مصدومیت برگشته و خیلی هم زیر فشار پس مقایسه با این شرایط خیلی سخت
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶:۴۱
6
18
mm
هری کین: دو پنالتی و یک گل که یکی دیگه زد و به پای هری کین خورد و گل شد
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۲۰
8
23
سید
۳تا از پنالتی زده یکیش هم خورد به زانوش رفت تو گل :))‌ کلا ۱ گل درست و حسابی زده
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۰:۲۹
12
32
MRG
آقا گل از برزيله امسال
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۰۴
پاسخ
65
14
امیرعباس گلاب
داداش آقای گل کینه بشین و تماشا کن:))))))
۰۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۴۳
14
17