نگاهی به گل به خودی های رقبای آسیایی پرسپولیس برانکو؛ پیروزی به لطف دروازه های اشتباهی

نگاهی به گل به خودی های رقبای آسیایی پرسپولیس برانکو؛ پیروزی به لطف دروازه های اشتباهی

26363
07:30
28 فروردین 1397
پرسپولیس در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با گل به خودی مدافع ایرانی السد قطر به برتری دست یافت و صدرنشین گروه خود شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با گل به خودی مدافع ایرانی السد قطر به برتری دست یافت و صدرنشین گروه خود شد.

به گزارش وب سایت نود، قهرمان زودهنگام هفدهمین دوره لیگ برتر ایران در روزی که صعودش به مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از پیش قطعی شده بود و تنها برای صدرنشینی برابر السد بازی می کرد، توانست با گل دقیقه 2 بازی که توسط مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی السد به اشتباه وارد دروازه تیم قطری شد، حریف خود را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین این گروه راهی مرحله حذفی شود. به این ترتیب، پرسپولیس چهارمین بار به لطف گل به خودی بازیکنان حریف از سد حریفان خود عبور کرد. در ادامه چهار گل به خودی تیم حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را مرور می کنیم؛ گفتنی است هر چهار گل به خودی که به سود پرسپولیس رقم خورد، گل های برتری سرخپوشان به حساب آمده و باعث پیروزی آنها شده است.

2015/ پرسپولیس 2 – بنیادکار ازبکستان یک (جورابایف)

در آخرین دیدار مرحله گروهی، پرسپولیس در آزادی میزبان بنیادکار بود که این دیدار با نتیجه یک بر یک در جریان بود تا اینکه در دقیقه 72 روی ارسال مرحوم هادی نوروزی، جورابایف بازیکن حریف توپ را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد (ویدیوی گل به خودی جورابایف).

2015/ پرسپولیس یک – الهلال عربستان صفر (دیاگو)

پرسپولیس پس از صعود از مرحله گروهی، در یک شانزدهم نهایی باید به مصاف الهلال می رفت و در دیدار رفت میزبان این تیم بود. بازی تا واپسین ثانیه ها با تساوی بدون گل دنبال می شد که روی نفوذ عالیشاه و همکاری او با طارمی، توپ به دهانه دروازه الهلال رسید که دیاگو مدافع برزیلی الهلال به اشتباه توپ را وارد دروازه تیمش کرد (ویدیوی گل به خودی دیاگو).

2017/ لخویا قطر صفر – پرسپولیس یک (چیکو فلورس)

پرسپولیس در دیدار برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی در قطر به مصاف لخویا رفت؛ دیدار رفت دو تیم در تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه 22 وحید امیری از سمت راست نفوذ کرد و توپ را به مهدی طارمی سپرد؛ طارمی هم پس از ورود به درون محوطه جریمه لخویا، قصد ارسال پاس عرضی را داشت که در میانه راه، توپ با برخورد به چیکو فلورس به درون دروازه تیم قطری رفت و سرخپوشان با همین گل به مرحله بعدی رقابتها صعود کردند (ویدیوی گل به خودی چیکو فلورس).

2018/ پرسپولیس یک – السد قطر صفر (مرتضی پورعلی گنجی)

در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان السد بود که باز هم با گل به خودی مدافع حریف به برتری رسید. ارسال بازیکنان پرسپولیس از جناح چپ و دفع ناقص مرتضی پورعلی گنجی منجر به تک گل این بازی شد. این سومین گل به خودی رقبای تیم برانکو در ورزشگاه آزادی بود (ویدیوی گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی).

 

2081

نظرات کاربران
KoOshA
آخه چرا بعضیا انقدر کوته فکرن و فقط میخوان کری بخونن،گل به خودی جزئی از بازی و معمولا بخاطر فشار حملات ی تیم که بازیکن حریف مجبور به اشتباه و باز کردن دروازه خودی میکنه.بسته آخه انقدر بخاطر طرفداری کورکورانه از تیم محبوبتون کودکانه نظر ندین که اگه اون تیم گل به خودی نمیزد الان فلان تیم صعود نمیکرد و .... ای کاش یزره در نظراتمون و حتی کری خوندنمون بزرگتر و پخته‌تر باشیم اون موقع کری خوندنامونم جذاب‌تر میشه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۰۱
پاسخ
0
0
محمد
شیشتقلال که زندگیش بر اساس شانس و گل به خودیه باوا
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۵۲
پاسخ
9
11
مسعود گل باشی
بعد برای ما میان کری میخونن خخخخ
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴:۳۱
پاسخ
14
20
sajad
یعنی توی سال 2017 توی بازی با لخویا بدون اینکه بازیکنای پرسپولیس گلی بزنن پرسپولیس رفت مرحله بعد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!عجب شانسی داره پرسپولیس
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱:۰۱
پاسخ
13
32
مستاجر.خدا
خدا شانس بده
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳:۲۰
پاسخ
16
23
پرسپولیس
فازت چیه تو اخه.مستاجر خدا
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶:۰۷
0
1
r
داده دیگه همین امسال براتون همه تیما گل به خودی زدن .
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۰۲
5
13
دختر آبی آبی
ههههههههههههه ..........
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱:۴۱
پاسخ
16
25
ابی جان
ما که یک عمر گفتیم این تیم شانسپوليس و جعلپوليس بیش نیست.تیم چهارم پایتخت
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۴۳
پاسخ
20
28
شانسپولیس
شانسپولیسه دیگه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۱۷
پاسخ
20
24
سجّاد
برانکو باید دعا به جون پورعلیگنجی کنه و به جون تیرک دروازه که نذاشت بونجاح مثل بازی رفت کارشونو بسازه :)) آمار موقعیتهای نفسگیر السد دیگه از دستمون خارج شد. فکر کنم طلسمی چیزی کرده بود برانکو این دروازه رو :)) وگرنه این حجم از شانس واقعا عجیبه :)) فقط امیدوارم مشکلی برای پورعلیگنجی پیش نیاد، چون صحنه به قدری مشکوک بود که ممکنه مدیر و سرمربی و همتیمیهاش فکر کنن عمدا زده. و انصافا حق هم دارن. خیلی براش بد شد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱:۳۴
پاسخ
25
33
امین7
اصلا به این کار ندارم که پرسپولیس با کمک شانس و داور و تیرک دروازه بازی رو برد. باید خوشحال باشیم که توی رسانه های عربی،میگن ایـــــــــــــران دوتا تیم صعود کننده داره.(امیدوارم ذوب هم بزنه و بشیم سه تا).
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۲۲
12
13
امین7
دعا به جون کمک داور رو یادت رفت داداش.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۳۷
14
20
ایمون زاید
ما کلا جهاربار با گل بخودی حریفامون برنده شدیم استقلال فقط این فصل تو اسیا سی درصد گلاش گل بخودی حریفان بوده
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶:۱۱
پاسخ
37
25
6
همون 4 بار مون هم اساسی بوده و حساس... مثل پارسال که ببا گل بخودیه لخویا صعود کردیم.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۱۹
14
29
کیروش کبیر
من مثل دوستان پرسپولیسی نیستم که گل به خودی رو ناشی از شانس بدونم بلکه معتقدم تا خطری روی دروازه ایجاد نشه گل به خودی هم وجود نخواهد داشت. حالا چه استقلال باشه چه پرسپولیس یا هر باشگاه دیگه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲:۰۷
پاسخ
1
32
حامی
حیف که نمیشه هر حرفی رو زد اما این به گل خودی مرتضی با همه ی اونا فرق داشت..
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۱۰
پاسخ
16
30
کینگ شفر
مگه پرسپولیس محروم نبود؟ پس مرتضی چجوری به خودش گفت مرتضی باید اینو گل کنی؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵:۵۲
پاسخ
44
50
بزرگترتون
اصلا پارسال پورعلی گنجی پنالتی نزد آقایان متوهم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۱۷
13
19
p.r30
زانیار عزیز لطفا اول یه سرچ بزن گوگل بعد بیا...
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۴۳
13
16
ss**
زانیار خان جهت اطلاعت بگم پارسال پورعلی گنجی تو بازی با استقلال اصلا پنالتی نزد که بخواد خراب کنه یا گل کنه چرا آخه هر حرف بی منطقی رو به زبون میارید ، کافیه یه سرچ کنی تو گوگل استقلال السد آمار بازی رو ببینی
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۵۰
17
20
زانيار
6تقلالی جون همین مرتضی پارسال پنالتیشو خراب کرد وگرنه تیمتون همون مرحله حذف میشد
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸:۳۸
39
39
The Nostalgia
با سلام. از این شفاف سازی برنامه 90 کمال تشکر را دارم. عزیزان پرسپولیسی!!! قبل از مسخره کردن دیگر تیمها که بهتره یه نیم نگاهی هم به بازیهای خودشون بکنند؟!!!گل بازی رفت استقلال با الهلال و الریان توسط بازیکنان حریف روی داد که کل پرسپولیسیها شروع به انتقاد کردند اما انگار خودشون بیشتر از استقلال از این گل به خودیها بهره برده اند!!!
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۵:۳۶
پاسخ
46
65
صابر666666
وجه تشابه غالب گل به خودیهایی که مقابل پرسپولیس زده شده اینه که تیم حریف تحت فشار شدید قرار گرفته و گل به خودی زده . یعنی اینطور نبوده که یک شوتی بخواد بره اوت و مدافع حریف با یک اشتباه جهتشو به سمت دروازه تغییر بده . معمولا طوری بوده که اگه گل به خودی هم نمیزدن پشت سر بازیکن پرسپولیس گل رو می زد .
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳:۴۹
پاسخ
60
58