نگاهی به 6 مدعی فصل آینده لیگ برتر انگلیس؛  سمبه پرزور و جاذبه طبیعی

نگاهی به 6 مدعی فصل آینده لیگ برتر انگلیس؛ سمبه پرزور و جاذبه طبیعی

16060
12:45
17 مرداد 1397
در فصل پیش‌رو هم 6 تیم بزرگ، مدعی جدی قهرمانی لیگ برتر هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بیست و هفتمین فصل لیگ برتر در هجمه مدعیان و آرزومندان با نبرد روز جمعه لسترسیتی و منچستریونایتد آغاز خواهد شد.

 به گزارش سایت نود، در این شرایط و با توجه به وضعیت تیم‌ها در پیش‌فصل به نظر می‌رسد در روی همان پاشنه سابق بچرخد و 6 تیم بزرگ شامل لیورپول،آرسنال، تاتنهام، منچسترسیتی، منچستریونایتد و چلسی مدعی اصلی باشند. به همین بهانه نگاهی به شرایط این مدعیان در آستانه شروع فصل جدید خالی از لطف نیست.

منچسترسیتی؛ در رویای تکرار 

 بعید به نظر می‌رسد تیم گواردیولا بتواند  صد امتیاز فصل گذشته، امتیاز جمع کند اما 90 امتیاز هم برای تضمین کسب جام کافی به نظر می‌رسد. پس سیتی که ریاض محرز را هم به لیست خودش اضافه کرده حتی اگر به اندازه 10 امتیاز ضعیف‌تر از فصل قبل عمل کند، باز هم می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد.

منچستریونایتد؛ موفقیت به شرط تقویت 

 مورینیو به درستی از انفعال روسای تیمش در فصل نقل وانتقالات گله دارد. اگر تیم او با چند مهره جدید تقویت شود، قطعا می‌تواند یک پله بالاتر از فصل قبل بیاید و برای اولین بار از سال 2013 جام قهرمانی لیگ را تصاحب کند. تیم باید به رخوت ناشی از باخت‌های متعدد در بازی‌های دوستانه غلبه کند؛ آنچه مورینیو در انجامش استاد به نظر می‌رسد.

تاتنهام؛ همان همیشگی

 نظرات زیادی علیه تاتنهام بوده اما نگاهی به روحیه و تداوم آن‌ها بیندازید. مربی حواسش به بازیکنان است. انگلیسی که بر مبنای بازیکنان تاتنهام برای اولین بار از سال 1990 به جمع 4 تیم پایانی رسید، نشان داد تیم لندنی امسال هم می‌تواند بالاتر از آرسنال، دشمن دیرینه‌اش بایستد.

لیورپول؛ ظاهرا همه چیز تمام 

 همه در مورد لیورپول صحبت می‌کنند و این بار اظهارات درباره  تیم درست به نظر می‌رسد. حالا این بار آن‌ها یک فصل کامل فن‌دایک را دارند. اثری که او از ژانویه به بعد گذاشت را دیدیم. خرید دروازه‌بان جدید به همه روحیه داده است. پس در این لحظه روی کاغذ، لیورپول قوی‌ترین کاندیدا به نظر می‌رسد. 

چلسی؛ معمای مهاجم

 به نظر می‌رسد دوباره آچلسی به حرکت در آمده‌ است. برای بردن لیگ باید هازار را حفظ کنند و یک مهاجم دیگر بخرند. موراتا بازیکن خوبی است اما جای خالی کاستا مشهود است.  آن‌ها اگر بخواهند با یک مهاجم بازی کنند به مهاجمی جز موراتا نیاز دارند. 

آرسنال؛ جادوی امری

به نظر می‌رسد در فصل آیند شاهد بازی‌های تاکتیکی‌تری از آرسنال خواهیم بود. به بازی‌ها نگاه خواهید کرد و خواهید گفت این اثر مربی است! به هر حال امری شیوه خود را دارد. او  درست مثل رافا بنیتس استاد بردن جام با تیم‌های معمولی است و هواداران آرسنال باید بپذیرند .تیمشان فعلا متوسط به نظر می‌رسد.

مطلب مرتبط: از صلاح تا آگوئرو؛ جدی ترین مدعیان آقای گلی در جزیره

 

1977

نظرات کاربران
طاها
You'll never walk alone ....
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹:۲۸
پاسخ
7
22
مهدی
لیگ انگلیس بهترین لیگ دنیاست...امیدوارم امسال جهانبخش بتونه تو تیم جدیدش بدرخشه....ولی رقابت برای قهرمانی بین سیتی و لیورپول هست
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰:۲۱
پاسخ
3
29
کاربر سایت 90
انصافاً لیگ انگلیس از لالیگا هم جذاب تر است.
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷:۲۱
پاسخ
6
66
wolf
امسال قهرمانی مال آقای جزیره س یعنی یونایتد کبیر با بیشترین قهرمانی
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۱۷
پاسخ
38
27
قرمزخانم
لیگ جزیره جذابترین لیگع امیدوارم امسال سال منچستر باشه اما اینطور اگه پیش بره بعید میدونم
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۳:۱۷
پاسخ
22
39
ArmiriS
من امید دارم یونایتد قهرمان شه اخه حیفه تیمی که قبلا اینقدر خوب بود دیگه لیگ رو به دست نیاره. منچستر یونایتد بازیکنای بزرگی داره مثل لوکاکو و پوگبا و الکسیس سانچز و اگه یه دفاع خوب جذب کنه میتونه مدعی باشه و مربی هم باید تلاشش رو بیشتر کنه تا بتونه تیم رو قهرمان کنه
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۰۰
پاسخ
36
29
مهدی هاتفی
امسال هم مثل سال های گذشته شروع لیگ برتر انگلیس، دوباره هیجان، جذابیت، تضاد، عشق، محبوبیت، نفرت، کینه و هر واژه ای که بخواین میتونید تو این لیگ پیدا کنید. چقدر خوبه که میتونیم با این لیگ زندگی کنیم
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۱۹
پاسخ
2
46
Mhdyr
ارسنال این فصل با خریدای که داره قهرمانه و دیگه یک تیم متوسط نیس
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱:۴۹
پاسخ
40
33
سلطان لیگهای دنیا
شما به این تیمها اورتون، لسترسیتی، برایتون، نیوکاسل، وستهام، فولهام، ساتهمپتون، کریستال پالاس و... رو هم اضافه کن و ببین چه لیگی میشه امسال لیگ جزیره. تمام بازیها جذاب حتی هادرسفیلد با برنلی
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹:۳۰
پاسخ
12
104
عارف 2000
آرسنال این فصل قهرمان میشه بدون شک
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۴۷
پاسخ
117
55
محمد
لیورپول یا منچستر سیتی یکی ازین دو تا قهرمان هست اما احتمال سیتی بیشتره
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳:۰۶
پاسخ
70
75
بارسا_لیورپول_تاج
امیدوارم امسال سال لیورپول باشه و جشن قهرمانی بگیریم با اضافه شدن آلیسون ، شقیری و کیتا بعد سیتی ما مدعیم
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۰۱
پاسخ
102
92