نگوئن هایی: فکر می کنم نتیجه خوبی برابر ایران بگیریم

نگوئن هایی: فکر می کنم نتیجه خوبی برابر ایران بگیریم

2019
15:29
21 دی 1397
بازیکن تیم فوتبال ویتنام معتقد است تیمش می‌تواند با استفاده از بازی در برابر ایران قدرت خود را به سایر تیم‌های آسیایی نشان دهد.

به گزارش وبسایت نود، نگوئن هایی، بازیکن تیم ملی ویتنام بعدازظهر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار دوم این تیم برابر ایران در جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: این اولین مسابقاتی نیست که در آن حاضر هستیم و به خوبی از قدرت حریف آگاهی داریم. هم من و هم سایر بازیکنان ویتنام می‌خواهیم از این دیدار استفاده کنیم تا قدرت خودمان را نشان دهیم. برای کسب نتیجه خوب برابر ایران باید ۹۰ دقیقه بجنگیم.

 

او ادامه داد: قبل از بازی با ایران رسانه‌های ویتنامی فشار زیادی روی ما برای کسب نتیجه داشتند و خیلی تاکید داشتند که ما حداقل امتیاز را از ایران بگیریم. جواب این است که ما به کسب نتیجه فکر نمی‌کنیم و فقط می‌خواهیم فوبتال خوبی ارائه دهیم. روحیه خوبی داریم و آماده بازی برابر ایران هستیم. من فکر می‌کنم برابر ایران نتیجه خوبی بگیریم.

 

او در پایان گفت: جام ملت‌های آسیا مسابقات پرفشاری است و سطح بازی‌ها کیفیت بالایی دارد. همه می‌دانیم که در چه جایگاهی قرار داریم و باید در هر بازی با مسوولیت زیادی در زمین حاضر شویم.

1004

نظرات کاربران
عشقم کریس
۶ تا ناقابل واست کنار گذاشتیم.بخوای چقر بازی دربیاری بیشتر بهت میرنیم.۶ تا مورد علاقه آقای طارمیه.چی بشه هر ۶ گل طارمی بزنه.کفش طلا مال طارمیه
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴:۳۹
پاسخ
5
37
عشقممم نیمار
منظورت از نتیجه خوب مقابل قوی ترین تیم‌اسیا (ب گفته مربیت)..۳..یا ۴ هیچ‌باختنه؟؟،:-)
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵:۱۰
پاسخ
13
21