نیازمند: از فغانی توقع دارم ادبیاتش را بهتر کند

نیازمند: از فغانی توقع دارم ادبیاتش را بهتر کند

4142
21:43
18 آذر 1397
دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: علیرضا فغانی در المپیک سوت زده و من در حدی نیستم که از او انتقاد کنم اما توقع دارم کمی ادبیاتش را در زمین بهتر کند.

به گزارش وبسایت نود، پیام نیازمند بعد از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس نیاز به تعریف من ندارد چون این تیم تا پای قهرمانی آسیا هم رفته است. 

 

وی افزود: همه پرسپولیسی‌ها جنگنده بودند و به نظرم اصلاً نمی‌توانند در مورد کمبود بازیکن صحبت کنند. بازیکنانی که همه در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده‌اند طبیعتاً بازیکنان خوبی هستند و من برای آنها هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

نیازمند در خصوص صحنه پنالتی گفت: من با سیدجلال حسینی به هوا پریدم و توپ به دست حسینی خورد قبل از این صحنه هم مهاجم پرسپولیس خالد شفیعی را هل داد ولی فکر می‌کنم داور این صحنه را ندید. به نظر من داور باید خطای منشا را اعلام می‌کرد.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اشتباهات فغانی در بازی تأثیرگذار بود یا خیر، گفت: آقای فغانی در المپیک سوت زده و ما در آن حد نیستیم که از وی انتقاد کنیم ولی توقع ما این است که وی ادبیاتش را در زمین مقداری بهتر کند. به نظر من ادبیات آقای فغانی در زمین خیلی تند است.

 

نیازمند در خصوص اینکه آیا داور بازی بددهانی کرده است، گفت: بددهانی نه، ولی اینکه مثلاً داور بگوید برو داخل دروازه ببینم چندان خوب نیست. خود من عادت ندارم توهینی انجام بدهم ولی داشتم با منشا و علیپور شوخی می‌کردم که داور به سمت ما آمد و فکر می‌کرد در حال مشاجره هستیم. در مجموع هم برای داور آرزوی موفقیت می‌کنم.

1004

نظرات کاربران
فرهاد
آقای نیازمند ، آقای فغانی در جام جهانی‌ سوت زده
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۵۹
پاسخ
63
25
استقلال قهرمان آسیا
واقعا دروازه بان خوبیه، براش آرزوی موفقیت میکنم
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۴۶
پاسخ
7
69
حمید
شما داشتید شوخی میکردید انتظار دارید مثلا فغانی تو اون جو بازی بدونه شما کی شوخی میکنید کی دعوا میکنید؟داور بهت گفته برو دروازت شده بی ادبانه!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱:۰۸
پاسخ
64
32
ح
داداش تو بچسب به دروازبانیت
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸:۵۷
پاسخ
57
68
جوان آریایی
آیا فغانی هم محروم میشه؟
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۴۱
پاسخ
42
68
طوفان زرد
فغانی فکر میکنه از دماغ فیل افتاده
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۵۴
پاسخ
53
98
عماد
چقدر حرفه ای و با احترام جواب سوال ها رو داده واقعا با این که 23سالشه ولی خیلی پخته عمل میکنه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۴۸
پاسخ
11
162
پرسپولیس74
بازم میگم،اقایون سنگ پران پرچم بدست مغلوب ژاپن و البت، آبیهای قابل ترحم!گل پورقاز خطا بود! خطای کیروش روی سید جلال
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۳۷
پاسخ
74
59
آبی تر از آبی
توهم توی هر زمینه ای دارید، دیگه همه دیدن انروز چطور برای چندمین بار داور بازیو براتون درآورد. اونی هم که میگی،بیرانوند پرید روی سر سید جلال، یعنی چیزی هم که به چشمتون میبینید قبول ندارید؟
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۵۳
32
33
محمد جواد
ول کنین بابا شماهم دیگه مسخرشو در آوردید . قبول کنید اشتباه بود دیگه . ده بار خطای الکی از کیروش گرفت . نه خطاهای آرنج جلال رو میگرفت نه درو کردن های شجاع رو . کافی بود یه چشم ورم کرده پورقاز و گونه برآمده کیانی نگاه میکردید تا میفهمیدید .مثل اینکه عادت کردین همیشه به نفعتون گرفته بشه . #کولی_نباشیم
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۰۹
31
38
حسام
بیرانوند اول زدش ! اصلا چکار میکرد اونجا؟!شده عین دربی برگشت فصل پیش که تو محوطه استقلال سید جلال و بیرو خوردن بهم انتظار داشتن براشون پنالتی بگیرن!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲:۳۹
20
28
کی روش.مورینیو.فرگوسن
کسی که سر نیمار داد میزنه و تو همین جام جهانی کروس رو بهش میگفت به من نزدیک نشو تو رو که اصلا دیگه حساب نمی کنه خخخخخخخخخ
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۳۲
پاسخ
24
80
آبی تر از آبی
اونموقع که فرهاد مجیدی میگفت این اقا بی ادبه محرومش میکردن، الان دیگه دستش داره رو میشه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۲۳
پاسخ
47
65