نیازمند: تلاش می‌کنم ملی‌پوش شوم

نیازمند: تلاش می‌کنم ملی‌پوش شوم

2668
18:18
09 آذر 1396
دروازه‌بان تیم پیکان اعتقاد دارد که این تیم افت نکره است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم پیکان اعتقاد دارد که این تیم افت نکره است.

به گزارش وبسایت نود ، پیام نیازمند بعد از تساوی بدون گل تیم‌های پیکان و استقلال تهران درباره حضورش در ترکیب اصلی پیکان گفت: باید از کادر فنی تیم تشکر کنم که باعث رشد من شده‌اند. داود فنایی مثل برادر بزرگ‌تر من است و افتخارم این است که با ایشان کار می‌کنم. همچنین از محید جلالی تشکر می‌کنم که به من اعتماد و از لحاظ روحی و فنی کمکم کرده‌ است.

وی راجع‌ به ضعیف شدن عملکرد پیکان عنوان کرد: افتی در پیکان ندیده‌ام. یقیناً با این بضاعت‌مان وقتی 7 بازی را می‌بریم کار بزرگی انجام داده‌ایم. در هفته‌های اخیر با تیم‌های بزرگی بازی داشتیم.

نیازمند درباره اینکه آیا به تیم ملی هم فکر می‌کند یا خیر تصریح کرد: پوشیدن لباس تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است. من هم همه تلاشم را می‌کنم تا مورد توجه کی‌روش قرار بگیرم. کی‌روش نشان داده که توجه خاصی به بازیکنان لیگ دارد.

 

1004

 

نظرات کاربران
majid
تیم ملی واقعا الان نیازمند یک دروازبان پخته هست
۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰:۲۷
پاسخ
0
11
بابک
یک سر و گردن از بیرانوند بالاتره،شاید نشه گفت از مظاهری بهتره ولی قطعا در سال های آینده میتونه بهترین گلر ایران بشه!! بنظرم همین الانم میتونه به جام جهانی بره البته اگر آقای کیروش عملکرد ضعیف بیرانوند رو ببینه!! ادمین
۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱:۳۸
پاسخ
8
41
طوفان سرخ آسیا
شما تلاشت رو بکن ولی اینرو بدون تا وقتی عقاب بر حق آسیا یعنی علیرضا کورتوا هست پیراهن شماره ۱ تیم ملی به هیچ فردی نمیرسه .
۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵:۲۹
پاسخ
42
8
زانیار
ماشاءالله پرسپولیسی
۰۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴:۳۲
پاسخ
13
28