نیازمند: دود نارنجک به چشم سپاهان می‌رود/ فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم

نیازمند: دود نارنجک به چشم سپاهان می‌رود/ فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم

2840
21:40
23 فروردین 1398
دروازه‌بان سپاهان گفت: در بازی با پرسپولیس هم نارنجک زدند و ما بدون تماشاگر شدیم و امتیاز از دست دادیم.

به گزارش وبسایت نود، پیام نیازمند پس از پایان بازی سپاهان و استقلال گفت: شرمنده هواداران شدیم مخصوصاً‌ آنهایی که از صبح به ورزشگاه آمدند اما فوتبال همین است ممکن است یک روز بد داشته باشیم و ممکن است یک روز خوب داشته باشیم ما در نیم‌فصل اول امتیازات خوبی جمع کردیم اما در نیم‌فصل دوم اینگونه نبوده است ان‌شاءالله که در 5 بازی بعدی شرایط تغییر کند.

نیازمند در مورد پرتاب نارنجک‌ها در بازی امروز مقابل استقلال گفت: این اتفاقات دودش به چشم سپاهان می‌رود در بازی با پرسپولیس هم نارنجک زدند و ما بدون تماشاگر شدیم و امتیاز دادیم. باید جلوی این رفتارها و این تماشاگران را بگیرند فقط 5، 6 هزار نفر هستند که تیم را تشویق می‌کنند و بقیه فقط نگاه می‌کنند.

دروازه‌بان سپاهان در خصوص اینکه شانس قهرمانی این تیم را حالا چقدر می‌بیند، گفت: کار بسیار سخت شده است و رقابت فشرده‌ای بین تیم‌های مدعی وجود دارد ما دو بازی مستقیم با پرسپولیس و پدیده داریم، 5 فینال پیش‌رو داریم و دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز نداریم.

نیازمند در مورد موقعیت‌هایی که در این بازی از بازیکنان استقلال گرفت،‌گفت: به هر حال ما باید وظیفه‌مان را در بازی انجام بدهیم همیشه سعی می‌کنیم وظیفه‌مان را به بهترین نحو انجام دهیم، من هم امروز به وظیفه‌ام عمل کردم دوست داشتم تماشاگران خوشحال به خانه برگردند اما متأسفانه نشد.

1004

نظرات کاربران
علیرضا
حرف ما رو که گوش نمیکنه به آقای قلعه نویی بگو این مهدی کیانی رو بزاره رو نیمکت.
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۵:۱۵
پاسخ
10
16
محسن
پیام خان گل اول استقلالم سالم بود...چه امتیازایی که مخصوصا نیم فصل اول با داوری ازمون نگرفتن...همین جناب زاهدی فر بازی با پدیده هم سر استقلالو برید...
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۵۸
پاسخ
64
40
مهدی کرمی الیگودرز
پیام جان تو آزادی هم باید ببازید برا گرفتن سهمیه تلاش کنید
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶:۵۱
پاسخ
12
107
قرمز برنگ خونم
محسن خان شاخ تیمهای نیم فصل دوم تیم چندصدمیلیاردی شیشتایی شما بود که مثل آبخوردن وبدون هیچ حرف وحدیثی شاخشو خورد کردیم پس بدون منطق برای سرورت کری نخون آفرین پسرخوب
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۶:۵۱
10
20
سینا
با داور؟؟؟؟؟ پنالتی روی امید عالیشاه چی شد پس؟ اره مالکیت توپ ۷۹ درصد پرسپولیس و ۲۱ درصد سپاهان بود :)))))) توی اصفهان
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۰۷
10
22
محسن
بعید به نظر میاد سپاهان ببازه به پرسپولیس...البته یادم نبود بازی رفت هم با داور امتیاز گرفت از سپاهان...
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵:۵۶
65
17