نیازمند: فکر می‌کردم روز سخت‌تری داشته باشم

نیازمند: فکر می‌کردم روز سخت‌تری داشته باشم

1623
19:36
04 آبان 1397
دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:‌ پنالتی ما درست بود اما کمک‌داور که از صحنه دورتر بود پنالتی را رد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:‌ پنالتی ما درست بود اما کمک‌داور که از صحنه دورتر بود پنالتی را رد کرد.

به گزارش وبسایت نود، پیام نیازمند بعد از پیروزی یک بر صفر سپاهان مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی بود سه امتیاز بازی هدف ما بود که گرفتیم از هواداران خوب سپاهان که از اصفهان این همه راه آمده بودند تشکر می‌کنم تعدادشان هم کم نبود.

وی در مورد اینکه استقلال موقعیت گل زیادی نداشت، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کردم بازی سخت‌تری برای خودمان باشد اما تیم ما خوب سازماندهی شده بود و موقعیت گل به حریف ندادیم.

نیازمند در مورد اینکه سپاهان هم موقعیت گل نداشت، گفت: دو تیم موقعیت گلزنی زیادی نداشتند اما ما بر بازی مسلط‌تر بودیم و سه امتیاز را گرفتیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در مورد داوری مسابقه گفت: من فیلم بازی را ندیدم اما داور که به صحنه‌ نزدیک‌تر بود برای ما اعلام پنالتی کرد ولی کمک‌داور که از او دورتر بود این صحنه را رد کرد. اگر این اتفاق برای استقلال افتاده بود بعید می‌دانم که چنین رفتاری انجام می‌شد.

نیازمند در مورد پنالتی که روی دانشگر انجام شد، گفت: نمی‌دانم کدام صحنه را می‌گویید فیلم بازی را باید ببینیم ولی پنالتی ما صددرصد درست بود. من از ۱۰۰ متری دیدم که مدافع استقلال با آرنج به صورت ساسان ضربه زد.

 

1004

 

نظرات کاربران
حمید
آقای نیازمند از شما توقع بیشتری داشتیم و در این فضا و در این زمان،،شما دیگه برای استقلال کری نخون...یعنی چی که فکر میکردم روز سختری داشته باشم.؟ بیا و بگو استقلال تیم نبود دیگه !
۰۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۱:۰۷
پاسخ
1
21
عشقممم نیمار
داشت سخت میشد ک داور اسونش کرد براتون :-)
۰۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۰۵
پاسخ
63
6
شاهد عینی
اگر مردی صحنه مشابه تو بازی خودتون باپرسپولیسو درنظر بیار حالا بگو اون بیشتر پنالتی بود یا این صحنه دانشگر وقتی که ما خودمون عدل و انصافو در نظر نمیگیریم چرا از داورای مظلوم اینقدر توقع داریم کوری خونیم تا جائی خوبه که به دروغو حقکشی وهوچیگری تبدیل نشه که متاسفانه این عشق نیمار با توجه به اینکه نیمار الگوشه فقط دروغ میگه وهوچیگری میکنه درست مثل میمار که دنبال فریب داور وگرفتن خطا میگرده
۰۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵:۲۵
1
17
قرمز برانکویی
هه دلم واسه استقلالیا میسوزه. اخ اخ
۰۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۷:۳۷
پاسخ
5
72
عشقممم نیمار
درست مث همون ۱۰ سالی ک استقلالیا دلشون بحال شیش_پولیسیا میسوخت :-)
۰۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۵۴
67
8